Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

9. 12. 2012 :)

9. december 2012 at 20:43 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska už nestihnu outfit, tak aspoň píšu článek za dnešek.. A trochu vám zdokumentuju i včerejšek ;) Včera tu byla ještě teta a odpoledne přijela sestřenice Romča a byly jsme chvilku s nimi u babičky.. Romči se ve čtvrtek nebo v pátek narodí mimčo..:)Už se těším, bude to holčička a bude se jmenovat Tonička.. Trochu netradiční jméno, ale to je jedno :D A pak jsem vlastně včera hlavně uklízela a potom odpoledne byla na počítači.. A dneska jsem se ráno učila dějepis a pak byla na počítači. Odpoledne jsem šla na chvilku za babičkou a pak jsme se v počítači dodívávala na Twilight - Nový měsíc, protože jsem se na něj včera nestihla podívat na celej. Pak jsem se dívala v TV na jeden seríál a potom byla na počítači. Tam jsem byla vlastně celou dobu až doteď. A teď se modlím, že doufám nemáme žádný úkol.. A jestli jo, tak si ho jdu teď dělat :D A mimochodem zítra tu čekjte outfit + jestli to stihnu tak fotky, které mám už pár dní jen tak z nudy vyfocených..:) Tak se zatím mějte! ;)


c4lmdown: (by ˚ ˚christine jones)

c4lmdown: (by jgraham1337)
alohomorayourlegs: wish I could be part of that world

myshortcuts: .

Untitled (Eiffel Tower), 1950’s, Maurice Tabard. (1897 - 1984)


nosens: Elizaveta Musienko

 

1 person judged this article.

Comments

1 blogaboutfashionandmore blogaboutfashionandmore | 10. december 2012 at 13:33 | React

boží fotky máš ráda HP? :) :D
http://accola-online.blog.cz/1212/movie-chart-2-kolo#komentar104733693

jinak prosím hlasuj pro THG Lucka díky moc oplatim ti klidně =)

2 Anny Anny | Email | Web | 10. december 2012 at 14:36 | React

ten třetí obrázek je skvělej. Na outfit se moc těším. A jméno tonička je opravdu neobvyklé, ale pěkné, i když znám hezčí :D

3 Julls Julls | Web | 10. december 2012 at 16:09 | React

wááu, super úžasné fotky :O :-)

4 Ivett Ivett | 10. december 2012 at 19:04 | React

[1]: Jo, mám..:) Jasně hlásnu ;)

[2]: Díky.. Jo, to já taky :D

[3]: Děkuji ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement