Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Happy new Year 2013!/ poslední letošní článek. :)

31. december 2012 at 23:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu zas a letos naposledy..:) Nejdřív chci nasat, že jsem si původně myslela, že tento článek bude trochu jiný. Koínkrétně takový, že ho začnu psát v 11, napíšu něco o dnešku a pak tady budu tak nějak kecat s vaším momentáůně nedostupným virtuálním já..:D Ale mamka mi právě řekla, ať už vypínám počítači, takže hold zase jako obvykle..:) Ale s tím rozdílem, že tento článek přednastavým přesně na půlnoc :D No takže o dnešku. Ráno jsem se překvapivě probudila až v devět..:) Posnídala jsem atd. a v deset mamka chtěla, abychom jeli já, sestra, mamka a taťka do Kroměříže na stadion bruslit. Takže jsme jeli.... Bruslení mám ráda, vlastně ho přímo miluju, alem asi po hodině už jsem myslela, že zdechnu..:D Nebolely mě nohy, to vůbec, ale bylo mi neskutečný horko.. Tak jsem si vyslíkla bundu, šálu a čepku, ale pořád mi bylo horko.. No, byly jsme tam do dvanácti. Pak jsme ještě jeli do Kauflandu, ale já jsem chtěla zůstat v autě. Celou dobu a i potom, když jsme jeli domů jsem posloichala moíje sexy písničky v mobilu..:D Domů jsme přijeli nějak okolo jedné a poobědvali grilovaný kuře, co koupili v tom Kauflandu.. Po obědě jsem šla na chvilku za babičkou a pak byla na počítači. Ve čtyři jsem se dívala na TV a pak ještě na jedno DVD. No a pak jsem byla na počítači. Ale vlastně jsem ještě nějak o půl deváté šla za babičkou i se sestrou.. A pak jsem povečeřela, byla na PC a teď jsem si četla.. Takže to je vše. A jinak - jaký si dáváte předsevzetí? No já hlavně, že už fakt musím zhubnout.. Aspoň 10 kilo :D Ne, tolik zas ne, ale fakt prostě musím něco zhunout.. A pak taky, že bych se mohla trochu polepšit ve škole, protože v poslední době je to se mnou zlý v zeměpisu, matice a fyzice, ale hlavně v zemplu..:P A pak taky tělák a asi i PVP, ale to nepočítám :P Tak už budu muset jít. Takže teď vám přeju hezký Silvestr a strašně šťstný nový rok, hodně zdraví atd. :) Prostě si ten nový rok co nejvíc užijte! Mějte se! :)

bvell: #687 黃腹爍桐 by John&Fish on Flickr.allthingseurope: Eelde, Netherlands (by frata60)
travelingcolors: Kinpusenji pagoda, Mount Yoshino | Japan (by Rickuz)


m-ithra: expecto patronum… by Ty Van Nguyen on Flickr.

greekg0ds: winter


inscendo: St Pancras


lapides: untitled by differentleo on Flickr.


8birds: R1-01224-0005 (by brian tober)
aeronauticals: trevor triano.
hellanne: (by emily kendall)


greekg0ds: by 夏先生


greekg0ds: by schoolyard_games 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Terík** Terík** | Web | 1. january 2013 at 10:28 | React

Jak sis užila Silvestra? :) Jinak přeju hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v Novém roce :) Btw mužu se zeptat z kama bereš ty super obrázky? :D

2 Ivett Ivett | Web | 1. january 2013 at 12:56 | React

[1]: No, celkem dobrý.. Díky, tobě taky ;) Obrázky beru z tumblrů, mám jich hodně oblíbených..:D

3 H. H. | Web | 1. january 2013 at 15:47 | React

Tak doufám že sis užila Silvestra :) jinak u mě to bylo skoro stejný ;D

vyhodnocení affs :) http://nobody-is-perfect.blog.cz/1301/vyhodnoceni-affs

4 Romi Romi | Web | 1. january 2013 at 17:25 | React

velice pěkný program

5 Ivett Ivett | 1. january 2013 at 20:48 | React

[3]: :) mrknu ;)

[4]: no.. díky :D

6 rihanna-robynfenty rihanna-robynfenty | Email | Web | 1. january 2013 at 22:01 | React

Krásný fotky :-) jinak ti přeju Šťastný nový rok :-)

7 Ivett Ivett | 2. january 2013 at 10:59 | React

[6]: Tobě taky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement