Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Ježíšek (giveway) pro vás! ♥

24. december 2012 at 12:15 | ♥Ivett♥ |  Souteže a giveaway
Ahoj!
Jak si užíváte Šědrý den? Já v rámci možností dobře, ale už se tak strašně těším na večer, že asi umřu..:D Ale k věci. Včera jsem vám slibovala překvapení.. A podle názvu už asi víte jaký :) Bude to řekněme "belskový giveway" a ceny sice nejsou bůhvíjak výborný, ale když jsou ty Vánoce tak jsem se vás rozhodla aspoň trochu obdarovat.. Teda jednoho z vás :D A to mě dostává zpátky k tématu. Takže pro jednoho z vás mám tuto odměnu:Takže pokud chcete vyhrát takovou.. odměnu, musíte pro to udělat následující:

PRAVIDLA:
-napiš do komentářů min. 3, max. 10 dárků, které bys chtěl/a na Vánoce
-připiš svůj email, abych tě mohla v případě výhhry kontaktovat
-jelikož je to blesková giveway, máte přesně dvě hodiny na to, abyste zasílali své komentáře, ostatní už nebudu akceptovat
-komentáře budou moderovány, tzn. že se budou ukazovat jen mě a po soutěži je teprve zveřejním
-vyherce vyberu pomocí losování
Doufám, že se vás přihlásí co nejvíc, i když přiznávám, že odměny nejsou nic moc * jak už jste mohli vidět, jsou to přívěsek s písmenem I, protože jsem zjistila, že ho mám dvakrát (nic proti :D) a řasenka od Avonu, není to tam sice napsané, ale myslím, že je voděodolná, protože úplně stejnou mám a ve vodě se mi nikdy nerozmazala.. Takže hodně štěstí a krásný Štědrý den!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 24. december 2012 at 12:19 | React

1)Žehličku na vlasy
2) nějaký foťák ale nejvíc bychchtěla Canon D1100
3)nahrdelník sovička
4) nějaké pěkné náušnice je mi jedno jaké! :)
Můj email: macik48o@seznam.cz
Chtěla jsem se přihlásit nechci vyhrát ale zůčasnit se

2 Anny Anny | Email | Web | 24. december 2012 at 12:26 | React

-  notebook, sedací pytel, tablet, bundu, batoh, a nějaký hadříky :D  
- animals08@seznam.cz

3 Romi Romi | Email | Web | 24. december 2012 at 12:29 | React

Auto, mobil, oblečení a nějakou drogerku :))
tobě též Veselé Vánoce :)

4 Paice Paice | Email | Web | 24. december 2012 at 15:46 | React

Ahoj, přeji Ti krásné a pohodové Vánoce! :) + Hezký,šťastný a plný pohody nový rok 2013 ;)
Přeje Paice

New comment

Be advised that this discussion is moderated. Every new comment has to be approved by owner of this blog before it is displayed.

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement