Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Newspapers nails - DIY (moje tvorba) :)

7. december 2012 at 20:12 | ♥Ivett♥ |  DIY ;)
Ahoj!
Jsem tu s další DIY a tentokrát je to poprvé moje tvorba! Jsou to tedy novinové nehty, ale předem upozorňuji, že se mi nepovedly.. Tady máte hlavně návod, přes víkend to zkusím znovu, protože fakt netuším, proč se mi nepovedly, postupovala jsem přesně podle postutpu..:/ Ale chvilku mi otisk novin držel a pak se nějak ztratil...:P Dpč... Teď jsem zjistila proč se mi to asi ztratilo.. Zapomněla jsem použít bezbarvý lak :/ No nic, tak to zítra zkusím znovu ;) Tak tady máte aspoň návod, snad se vám to povede líp (určitě). A omlouvám se za kvalitu, bohužel musím fotit mobilme :/

Potřeby:
-noviny
-nůžky
-ne moc světlý, ale ani moc tmavý lak na nehty
-bezbarvý lak na nehty
-cokoliv co obsahuje lih (já použila rum)
-misku nebo skleničku

Více v celém článku (Whole article)


Postup:
1)Nejdřív si nějakým lakem světlé barvy nalakujeme nehty. Tmavý lak nedoporučuji, protože na něm noviny nevyniknou a ani ne nějak moc světlý, tam noviny nejsou tolik vidět (zkušenost kamarádky). Já použila světle růžový od Avonu.


2) Pak si nastříhej noviny na malé části o velikosti asi tvého nehtu. To můžeš udělat i před nalakování, to je celkem jedno.3)Nachystej si misku nebo sklenici a do ní si dej cokoliv co obsahuje lih. Já tedy použila již zmiňovaný rum.


4)Do misky polož nehet a pořádně ho namoč v mém případě rumem. Ale udělej každý zvlášť, tzn. každý nehet nejdřív namoč v lihu, udělej následující krok a pak to teprve zopakuj na dalším nehetu.


5) Na nehet namočený v lihu hned dej jeden výstřižek novin a pořádně přitiskni. Pak ho sundej a měly by se ti obtisknot noviny na nehet. Pak zopakuj čtvrtý a pátý krok na všech nehtech.


6) Neudělej stejnou chybu jako já, ale přelakuj nehty bezbarvým lakem! Pokud tak neuděláš, text z novin ti moc dlouho nevydrží. A takhle nějak by měly nehty vypadat, ale jak už jsem psala moc se mi nepovedly. Na fotce to není tolik vidět, ale hned po tomto postupu jsem měla nehty celkem dost "novinové". Určitě to zkuste, nevypadá to nějak špatně! ;)Na fotkách to fakt není moc vidět :/
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Julls Julls | Web | 7. december 2012 at 20:46 | React

Ja som to párkrát skúšala, ale akosi mi to nevyšlo.. :( :X

2 Ivett Ivett | 7. december 2012 at 20:50 | React

[1]: No, mě taky ne :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement