Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Poslední týden školy, yes! :)

16. december 2012 at 20:50 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Je super, že je konečně poslední týden školy... Ještě musím zítra zabalit dárky :D Jenom mě štvě, že jsou tak krátký vnoční prázdniny.. A ještě to vypadá, že si asi ani nezasáňkujeme, protože tu bylo sněhu požehnaně, ale včera pršelo a skoro všechno ro roztálo, dpč..:/ Sepíšu vám v rychlosti něco o včerejšku, protože jsem se k tomu včera bohužel už nedostala. Vlastně jsem dopoledne byla na počítači, pak jsme si uklízela v pokoji a vysávala dům.. V pátek se sestřenici narodilo to mimčo a už jsem viděla i fotku..:D No, prostě takový klasický novorozeně..:) Asi ve čtyři jsme jely já, mamka a sestra (protože taťka jel hárt hokej) ke kamarádce.. Té se taky nějak před měsícem narodil bratr Adámek.. Ale pořád brečí no :/ Domů jsme přijely nějak v sedm a pak už jsem jenom v rychlosti dodělávala pár věcí, takže jsem na článek nemělo moc času. A teď ke dnešku. V noci jsem usnula až nějak ve dvě (yes! :D) a pak jsem se ještě okolo šesté probudila, takže jsem se potom probudila až v devět :D Chvilku jsem byla na počítači, pak jsem dělala Rafaelo, který jsme dělali asi předminulý týden ve škole a pak byl oběd..:) O půl druhé jsme šly se sestrou na zkoušku flétny do kostela, protože jsme tam měli všichni ve tři koncert. Jako bylo to v pohodě, ale potom jsem si musela vyslíct svetr a myslela jsem, že asi zmrznu..:D Skočnilo to až nějak o půl paté, takže jsem šly domů a já se dívala v TV na jeden film, protože na mým počítači byla mamka.. Už mě pěkně se*e, protože má svůj, ale já mám PC většinou každej den zaplej, takže než aby se "namáhala" zapnout si svůj, vleze vždycky na můj..:P Dívala se tam na nějaký barvy, protože budeme zítra barvit obývák (asi na světle zelono a oranžovo) a pak na oblečení.. Pak jsem šla ještě na chvilku za babičkou. Teď jsem si chtěla psát úkoly, protže jsem myslela, že je nějakej do matiky, ale naštěstí není..:) Achjo, zítra se mi vůbec nechce vyjít z domu, protože jednak je škola a za druhé přijedu domů až okolo šesté, ku*va..:P Wow, konečně jsem jednou napsala o dost delší článek..:D No, tak se zatím mějte a přetrpěte to zítra ve škole (ti, kteří chodí do školy).. Čau! ;)


cl0thes0ff: this looks incredible

present-fiction: Light on Loch Eil (by George Burslem)elegant-rage: 69480017 by Rita_RR on Flickr.panictwist: I feel ya

la-natura: (by Terrapin Dawg)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 17. december 2012 at 16:38 | React

Ani jsem nevěděka, že hraješ na flétnu. K tomu novorozeněti gratuluji :D

2 H. H. | Web | 17. december 2012 at 17:23 | React

No joo už za týden ! :) Těším se :/ Ale je fakt, že ty prázdniny jsou docela krátké :/ ale tak furt lepší než nic :) :D

3 Ivett Ivett | Web | 17. december 2012 at 18:34 | React

[1]: Díky :)

[2]: To jo..:D

4 Julls Julls | Email | Web | 17. december 2012 at 19:21 | React

Súhlasím s [3]:, tento rok mám taký pocit, že mi prázdniny utečú až moc rýchlo... -.- iba 2 týždne aj čosi! blé..:D ináč, krásne fotky ;) máš ich z Googlu, weheartit-u alebo..?

5 Ivett Ivett | Web | 17. december 2012 at 19:58 | React

[4]: jn..fotky mám z tumblru ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement