Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

sexy day. :)

28. december 2012 at 20:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak nakonec stihnu už jenom jeden článek a sice tento. Toho nadpisu si nevšímejte, já vím je trochu úchylnej..:D Ale dneska byl fakt sexy super den :D Začnu teda od rána. Ne, od noci. Dneska jsem dala fakt asi rekord, byla jsem vzhůru až do tří hodin..:) Proč? No, četla jsem si :D To radši ani nechci vědět, jak toí se mnou bude na Silvestra :D Ráno jsem si taky četla. O půl deváté odvezla mamka sestru na taneční soustředění a sama se vrátila až nějak v jedenáct. Takže jsem posnídala, ale pak jsem si ještě v pyžamu vlezla pod peřinu a četla si..:D Asi v deset jsem už doopravdy vstala a byla na počítači. Nedjřív jsem se dívala na jeden film, abych zjistila pořádně, o čem je, protože ho má dlouho v PC a pak jsem ais od půl dvanácté hrála Sims. Po obědě taky. Vlastně se tomu ani nedá říct oběd, protože jsem vůbec neměla hlad, takže jsem měla jen polívku a o hodinu později mi mamka řekla, ať si dám aspoň bramborový salát.. No, trochu jsem si dala. A pak jsem zase pařila.. Nějak o půl třetí přišla kámoška a celou dobu jsme hrály Sims. Radši ani nechtějte vědět, jaký úchylnosti jme tam prováděly :D No asi si to dovedete představit..:D Před půl paté mamka jela zase pro sestru a za chvilku odešla kámoška, takže jsem se nejdřív chvilku dívala na TV a pak zase hrála.. Když přijela mamka se sestrou, už jsem toho nechala a byla na blogu.. A na tumblru. No a nějak okolo šesté hjsem se dozvěděla, že naši půjdou (už šli) k někomu na návštěvu, kde beztak budou jako vždycky min. do půlnoci :D Yes! Takže se dá říct, že dopoledne do jedenácti jsem byla doma sama, protože taťka byl venku. No odpoledne tu byla mamka, ale to mi zas tak nevadilo, protože nás s kámoškou nechala v pokoji na pokoji. Pak jsem doma byla min. dobrou hodinu sama, když jela mamka pro sestru. No a teď jsem tu zase jenom se sestrou, která mi tak nevadí, protože našiu šli pryč, no nejsem já šťastlivec? :D (jasně že ne). Tak dneska jsem se opět trochu rozepsala, tak doufám, že si ten můj román někdo přečte, a že za to přečtenáí vůbec bude stát.. Takže čau! :)

hellanne: F1040032 (by melina mehr)neptunesbounty: Pastel Pallet by Matt Molloy on Flickr.

axaena: (by katie de bruycker)
headlikeanorange: Chicago (apa)


s3xitivity: source


 

2 people judged this article.

Comments

1 Terík** Terík** | Web | 29. december 2012 at 9:58 | React

Zkus někdy být vzhůru celou noc :D a jet nonstop to je taky hustý :D jo a jinak ty tančíš? :) jaký styl? Já jsem tančila 8let, ale už jsem přestala :/

2 Ivett Ivett | Web | 29. december 2012 at 11:13 | React

[1]: jo, zkusím..:D A já už netančím, jenom  sestra a toí latinskoamerický tance, já jsem je tančila kdysi dávno a pak moderní, ale už jsem taky přestala...:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement