Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Štědrý den. ♥ :)

24. december 2012 at 22:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Předtím dnes začnu psát o dnešním úžasném dni, chci připomenout Romi, aby mi poslala svůj email, protože vyhrála bleskovou giveway! A teď ke dnešku. Jak jste se dneska měli, v jeden z nejlepších dnů v roce? Já celkem dobře ;) Musím to napsat v rychlosti, protože za chvilku přijdou naši z půlnoční a já bych už mla ležet v posteli..:D No, takže dopoledne jsem byla převážně na PC. Po obědě jsem šla asi tak na hoďku za babičkou. Pak jsem si ještě trochu (no fakt trochu) pouklízela v pkoji a dívala se na TV. A v oět jsme šli na večeři. Mamk chtěla, abychom se sestrou něco zahrály na flétnu, tak jsme tam trapně zahrály ze tři písničky a sestra ještě tancovala..:P Po večeři a zákuskách jsme šli na zazvonění zvonku nahoru, kde máme dárky a stromeček.. Měli jste vidět kolik tam bylo dárků :D Já jsem jich měla.. sedm? Jo, asi sedm :D Pokud to zítra stihnu, udělám článek, ale jsou celkem dobrý... No, vlastně jsem jich měla devět, protože dva máme se sestrou dohromady. No a při rozbalování jsme se dívali na TV a povídali si, znáte to..:D A před desátou šli naši na půlnoční. Zítra budu muset jít do kostela..:/ A pak ještě jedeme za tou sestřenicí do Olomouce.. No, na jednu stranu se těším, ale na druhou bych radši byla doma :D Ale zas bylo mi blbý to odmítnout :D Takže zatím ahoj a snad jste našli pod stromekem spoustu věcí, které vás nepochybně potešily! :)

P.S.: Ta obluda na první fotce jsem já jo...:D Ta čepka je hrozná, ale co už :D
movies-and-things: Harry Potter and the Goblet of Fire - 2005jannix1: This was taken during a 2005 visit to Venice. It hadn’t snowed there in 15 years. It was beautiful!


tdenali: Art


marisais: Winter by Alma Lundqvist on Flickr.

black-and-white-gifs: (Mindrelic)


greekg0ds: Caww, caww, caww

hkangela: omg LIFE.

dvdp: finally end of the pre-xmas hectic for me..I wish you very peaceful holidays, lots of hugs and other good things
almostlikeadream: Cockle Bay Fireworks by Daniel R Thompson on Flickr.v1llain: City of Love by Al-Meshal
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 blogaboutfashionandmore blogaboutfashionandmore | Web | 25. december 2012 at 9:56 | React

Na fotce ti to sluší!: )Jinak užij si to u sestřenice =))-

2 Ivett Ivett | Web | 25. december 2012 at 10:01 | React

[1]: Díky moc! ;)

3 Anny Anny | Email | Web | 25. december 2012 at 12:15 | React

U nás to probíhalo úplně podobně a doufám, že napíšeš co si dostala :D

4 Ivett Ivett | Web | 25. december 2012 at 18:21 | React

[3]: No, už se na to chystám :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement