Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Super den u sestřenice. ♥ :)

25. december 2012 at 21:07 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
V rychlosti přidám článek za celý den..:) Takže ráno jsem musela jít do kostela.. Pak jsem se doma ještě tak probírala dárkama a byla na počítači. Potom jsem ješta uvařila ty růžičky z listovýho těsta, protože mamka chtěla, abych je zavezla k setsřenici. No a na dvanáct pro mě, sestru, babičku a dědu přijel Pavel (manžel sestřenice :D). Přijel takovým minibusem, protože sestřenice je bohatí a může si takový věci dovolit no..:/ :) Cestou jsem se ještě stavili pro tetu a mamku od manžela druhé sestřenice :D Když jsem dojeli, hned jsme měli polívku.. Pak jsem čeklai na hlavní jídlo a tak jsme kecali. Byli tam teda já, sestra, babička, děda, sestřenice Peťa s manželem a malým Matýskem (to je vlastně jejich dům nebo spíš byt), sestřenice Romča s manželem a novorozeněm Toničkou a ta paní (už jsem psala jaká :D).. Pak byl teda oběd a po něm se vzbudila Matýsek, tak jsme si s ním šly se sestrou..hrát :D On úplně dobře mluví... Roztomilost ♥ :) A pak nás zavolali na dárky, měli jste vidět, jak byl úplně šťastnej..:D Já se sestrou jsme dostali teda každá jeden dárek, ten už jsem vám ukazovala v předešlém článku ;) A pak byl dezert a káva :) No a potom už jsme si tak spíš pořád hráli s Matýskem a jeho hračkam no :D Ho to nikdy neomrzí.. Něco popáté jsme jeli s Marcelem (manžel druhé sestřenuice) domů. Když jsme jeli z Přerova do Rymic, tak jsem po cestě na chvilku usnula, ale super, aspoň nebudu moct v noci spát a budu si dlouho číst, yes! :D Tak a to je vše.. Takže zatím čau! ;)

c4lmdown: (by mcttague)

keepcalmandlovemyblog: (via TumbleOn)

sh4rkies: Iced Holly ¨


greekg0ds: Parallel Universe

dunyayigezelim: Bazilika, karácsonyi vásár, Eger

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Julls Julls | Email | Web | 25. december 2012 at 21:40 | React

tie fotky´sú krásne! :OO :3
http://woolie.blog.cz/1212/vianocna-bleskovka >>> prosím, ak máš chvíľu čas, zapoj sa do mojej bleskovky, budem veľmi rada. :) Ďakujem, vážne ma to poteší!
BTW: nenašla som reklamy, tak prepáč.. :(

2 Anny Anny | Email | Web | 26. december 2012 at 7:53 | React

Tak to sis ten den pěkně užila :D Moc pěkné obrázky :D

3 Ivett Ivett | Web | 26. december 2012 at 12:55 | React

[1]: Díky.. pokusím se zapojit ;)

[2]: Díkky, jo užila :D

4 H. H. | Web | 26. december 2012 at 14:07 | React

minibus ?:D taky chci aby něco takovýho pro mě přijelo !:D bych si připadala jak královna! :D

5 Ivett Ivett | Web | 26. december 2012 at 17:03 | React

[4]: no jo..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement