Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

sweet holidays. ♥♥

21. december 2012 at 21:00 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
School Holidays! Yes, konečně..:D Takže nebudu to protahovat a zrovna ke dnešku. Ve škole jsme se "učili" tři hodiny a pak jsme měli besídku. Nejdřív byla ájina, tam jsme měli prezentaci o Vánocích v Británii... A pak jsme se tam dívali na takovou anglickou pohádku. V přírodopisu jsme se dívali na takový klasický přírodopisný filmy, celkem nuda :P S kámoškou jsme si dopisovaly :D Ale pak nás to přestalo bavit.. Jo, málem bych zapomněla - už asi 14 dní čekáme s kámoškam až přijde bandana (takový ten šátek, co vypadá jako kulízečka :D) a včera odpoledne přišel, takže ho donesla kámoška do školy. No, vypadám v něm sice trochu jako blbec, ale to je jedno..:D Dál byla fyzika. Tam jsem se včera rozčilovala kvůli tomu testu, ale nakonec jsme ho nepsali, yes! Místo toho jsme se dívali na Madagaskar 3..:D A pak byla ta besídka. První (čtvrtou) hodinu jsme hráli hry.. Další jsme si rozdali a rozbalili dárky a ochutnávali cukroví... Ale strašně mě štve, že naši debilní kluci musí vždycky zkazit náladu.. Začali tam po nás potomn házet cukroví a pak všechno možný :P Spolužáky si nevybereš..:) Jo, a ty dárky vám sem samozřejmě dám, ale až někdy v úterý, až budu mít i dárky na Štědrý den :D A třetí hodinu jsme ještě tak kecali a uklízeli.. Pak byl oběd a pak jsem jela busem domů. Měly jsme jít se sestrou dneska ještě do flétny, ale protože byla škola už zavřená, tak jsme si jenom zašli pro nějaký nový noty :P Takže jsem se potom nejdřív dívala na TV a pak jsem byla až doteď na počítači...:) Tak to je vše. Jo, abych nezapomněla, doufám, že všichni žijete! :D Tím chci říct, že jsme údajný konec světa zřejmě přežili ve zdraví a naštěstí se dožijeme Štědrýho dne (nejen kvůli dárkům :)) Tak to už je fakt vše, mějte se! ;)
yeah this is some awesome shit

hug-please: Paris.♥

hallvcination: Milan
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 22. december 2012 at 8:26 | React

Ivi jak vidíš tak žiju! :D :-P

2 Ivett Ivett | Web | 22. december 2012 at 10:51 | React

[1]: Jasně, super! :D

3 Lucka,Luci,Lucy:D Lucka,Luci,Lucy:D | 22. december 2012 at 12:49 | React

ooo boží animka s tím koncem světa!..

4 Ivett Ivett | Web | 22. december 2012 at 13:48 | React

Díky, taky se mi strašně líbí ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement