Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Vyhodnocení giveway - video :)

24. december 2012 at 15:52 | ♥Ivett♥ |  Souteže a giveaway
Ahojky!
Tak, k vyhodnocení oné bleskové giveway jsem se dostala až teď, ale snad nevadí. Sice byli poze 3 soutežící, ale i to stačí, vítěz bude stejně jen jeden :) A kdo se jím stane se dozvíte po následujícím videu:

Tak za prvé - ano, kvalita je příšerná, ale bohužel jsem musela natáčet mobilem a taky sorry, že je to převrácený, no snad moc nevadí :/ Za druhé - snad jste to po mě přečetli :D A za třetí - sorry, že je to ta písnička tak divně ukončená :D Ale mé blahopřání patří Romi! Jenom ji tímto ještě prosím, aby mi do komentů napsala svůj email, abych ji mohla nějak kontaktovat a poslat odměnu. Macíkovi a Anny moc děkuji za účast! ;) A mimochodem to video jsem natočila jenom proto, abyste mi věřili, že jsem si vítěze nezvolila jenom tak podle sebe! :D Tak zatím ahoj a ještě jednou krásný Štědrý večer a Vánoce! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 25. december 2012 at 11:49 | React

Gratuluji Romi :)

2 Romi Romi | Web | 26. december 2012 at 19:21 | React

Děkuji moc neměla jsem čas abych jsem vlitla xD jinak kam ti mam poslat adresu?? a jeste jsem se chtela zeptat jak to posíláš dík a pak se ozvy :)

3 Romi Romi | Email | Web | 26. december 2012 at 19:22 | React

tady mas email xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement