Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

January 2013

31. 1. 2013 :)

31. january 2013 at 21:15 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska se stalo oprabdu hodně věcí. Tak doufám, že to všechno stihnu :) Začnu od rána, teda od školy. Dneska bylo, jak jistě víte, vysvědčení. Měli jsme normálně 6 hodin. První a druhou jsme měli zeměpis a češtinu, tam jsme se normálně učili. V zěměpisu jsme psali to debilní čtení mapy :P Ale byla tam strašná sranda :D V češtině jsme dělali nějaký kraviny. Třetí hodina byla třídnická. Nejdřív ředitelka hládila nějaký moudra ke každé třídě na druhým stupni a pak k nám mluvila učitelka. Nejdřív kdo má vyznamenání a nějaký kázeňský opatření atd. a pak začala rozdáváat výzo. Já jsem byla celkem překvapená. No trochu :) Takže dala jsem to na 10 jedniček a 4 dvojky. Jo! Takže mám vyznemanání. Jsem ráda, že mi ta učitelka dala z PVPéček a z těláku nakonec dvojky :) Po třídnické byla matika, tam jsme hráli nějaký matematický hry. A v dějepisu jsme nejdřív dopisovali zpási, protože někteří ho včera nestihli a pak jsme se dívali na Tupíry :) Na konci hodiny jsme šli do tělocvičny, kde měli jít sedmáci, osmáci a deváťáci, protože tam bylo nějaký vystoupení. Myslím, že se ta kapela jmenovala Travelers? Vlastně tam hráli písničky nějak od 60. do 80. let? No nějak tak. Jako ušlo to, ale nejhorší byla jedna věc. Fajn, tak prostě se dostali k Jiřímu Kornovi? Jo, asi :D No, nejdřív o něm mluvili a pak chtěli zahrát nějakou písničku od něho a zeptali se, jestli je tu nějaká Iveta. Takže se na mě všichni co mě znají otočili, no tak jsem zvedla ruku. A oni takový: "Tak tahle písnička je pro tebe a je tak krásná, jak krásný máš jmén" :D Panebože!! Já jsem už chtěla snad i utéct.. Jetš že jsou prázdniny, doufám, že si na to v pondělí nikdo ani nevzpomene :P Tak to by bylo ke škole vše. Pak jsem jela busem domů a děda mě a sestře jako vždycky přijel pro aktovky a řekl nám, že u nás v obhcodě se kradlo! To mě fakt dostalo. Prý tam byly vypáený dveře a prodavačka volala policajty. Jenom mě zajímá jednak kdo to byl a za druhý, jaktože si ho nebo jich ve dne nikdo nevšiml. Kámoška mi pak řekla, že se ukradly prý prachy a cigarety. Takže to mě dostalo. A jinak jsme doma se sestrou ukázaly výzo babičce a dědovi a pak jsem se dívala na TV. Na půl čtvrté jsme šly do flétny. Přišly jsme asi v pět a byla jsem na počítači. Okolo šesté přijela mamka, tak jsme se bavily o vysvědčení a dovezla nám za to zákusky..:) A dneska jsem vyhrála nedělní soutěž u Romi! Úžasný dárek za výzo :) Tak tp je vše, Zase jsem napsala román, no co už :) Zítra tu hodlám dát trochu víc článků a asi i to video, ale nic moc velkýho. Mějte se! ;)
Blue and white outfit ♥ .)

31. january 2013 at 20:03 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska zase jenom outfit a deníček, ale na zítra mám připravených trochu více článků.. Outfit se mi dneska celkem líbí, hlavně ten svetýrek a ta taška♥ :) A co vám? No, snad se trochu líbí :) Zatím se mějte! ;)


vychlámaná# :D

30. january 2013 at 20:54 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Áno, vychlámaná..To teda jsem :D Ale k tomu se dostanu. Ve škole to bylo celkem dobrý. V matice jsme začali procenta, omg :P Ale zatím to není nějak těžký. Ve fyzice pořád děláme nějakou debilní páku a dneska jsem začali ještě cosi novýho, fakt nevím k čemu to bude :P Místo PVPéček měla celá naše třída první hodinu dějepis a druhou hodinu něco..nevím co :D Dějepis byl celkem v pohodě, no. Ale už jsem tam skoro usnula. A pak jsme měli hodinu s naší češtinářkou a dívali jsme se v zeměpisu na nějaký Cestopisy nebo co, co chodí na ČT1 :P Pak jsme měli čítanku, kde jsme četli nějaký pohádky. Ale ještě předtím o přestávce jsme byli normálně ve třídě a teď se tam trochu nevím-co-dělali dva spolužáci a pak šli dolů. No a prý si všichni mysleli, že ten ten jeden kluk zmlátit toho druhýho a on šel přitom jenom na WC. Zůstaly jsme tam jenom já a dvě kámošky a nějak jsme vůbec něměli ponětí, co se děje :D Začaly jsme se strašně chlámat, a když tam přišel jeden spolužák a řekl, proč jsou všichni pryč, dostaly jsme úplnej záchvat smíchu a pak kámoška řekla něco jako "co když tam přijdou a on bude zrovna chcát?" :DDD Prostě prdel jak prase :D Pak byla teda ta čeština a poslední hodinu Pracovní činnosti. No, ušlo to. Po škole jsme zase jely se sestrou a s mamkou domů. Cestou jsme se ještě stavily učitelce na zítra pro čokoládu. Doma jsem se dívala na TV a když byly reklamy, tak jsem dočítala jednu knížku, co jsem dneska byla vrátit do knihovny. Na čtyři jsem jela do kytary. Dneska jsem tam byla jenoim já s kámoškou. Po kytaře mě taťka zavezl do knihovny a pak domů. Chvilku jsem byla na počítači a na šest šla s kámoškou do náboženství. A tam byla ještě většá prdel a ještě větší záchvat smíchu :DD Protože se tam o něčem mluvilo a pak řekl, že "potřebujeme" a jedna kámoška řekla "chlapa". :D Teď se tam všichni začali chlámat a farář řekl, něco jako že nepotřebujeme jenom chlapa a že chlapi mají něco zvláštního co ostatní nemají.. Nemyslel tím tam to (doufám,ž e víte co myslím :D), ale vyznělo to tak. Nakonec mluvil o povaze :D A to ještě není všechno. Pak tam ještě o čemsi mluvil a řekl "a dostaneme se kam?" a jedna kámoška "K mamince.". To ještě není vtipný, ale farář řekl nejdřív, že víme, že nemůže přestat myslet na toho chlapa (:D) a cosi a pak ještě, nějak že "to začalo u maminky a u tatínka" :DDD A teď už to asi myslel, tak jak to mysle :D Fakt vychlámaná. Po náboženství jsme ještě tak půl hoďky byly před domem kámošky a dělaly blbiny a o půl osmé jsem došla domů. Povečeřela jsem, umyla se a teď se chci ještě stihnou na něco podívat. Strašně se netěším na zítřek, protože je výzo, budeme se učit a poslední hodinu je nějakej trapnej koncert :P Takže toť vše k dnešnímu dlouhému vychlámanému deníčku. Mějte se! ;)


travelingcolors: Pfeiffer State Beach, Big Sur | California (by Raymond Jabola)


Winter and owl outfit :)♥

30. january 2013 at 20:28 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Ták v rychlosti zase outfit a doufám, že stihnu ještě deníček..Ale jo :) Strašně se netěším na zítřek, ale o tom až v deníčku :P Už nevím-po-kolikáté tady mám přesně ty samý legíny, ale já je prostě žeru♥ A na tom tričku se sovičkou by se mi víc hodila bílá sova. A ten prstýnek♥♥ Tak snad se trochu líbí i vám a snad teda stihnu ten deníček. Zatím čau! ;)


29. 1. 2013

29. january 2013 at 20:55 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska strašně pospíchám, takže zase jenom rychle. Ve škole to bylo celkem dobrý. Mamka mi nakázala vzít si úplně debilní rolák, ve kterým jsem vypadala jak debil a byl mi malej :P Tak jsem si ho ve škole převlíkla a dala si tričko z těláku. Napíšu jen o některých předmětech. V ájině teď děláme projekt "My house". Máme namalovat nějaký dům. Já maluju s dvěma kámoškama. Celkem se nám to povedlo :) V těláku jsme se dneska měli na hrazde zavěsit pod kolenama a pak se přetočit dozadu.Já jsem se prostě nemohla přetočit zpátky. Už jsem to skoro dala, ale prostě jsem nemohla. No, spíš jsem se bála :/ Po škole jsem čekala s kámoškama a se sestrou venku a kluci ze třídy nás tam úplně šíleně zkoulovali. Hajzlové. Dneska jsem se sestrou nejela busem, ale přijela pro nás mamka a šla ještě k sestře na konzultace. Pak jsme jely domů a doma jsem se dívala na TV. A pak jsem byla až do teď na počítači. Chvilku jsem volala s kámoškou na Skypu, ale ona pak musela jít, tak jsem byla na internetu. Zítra nemáme PVPéčka, super! A ještě lepší je, že už jenom dva dny školy!! Ale už se těším na jarní prázdniny. Máme je od 25. února. No, tak se mějte! :)

batmanflies: Not Only Photos Set5 on @weheartit.com - http://whrt.it/X7f4bH

travelingcolors: A foggy day in Westlake (by Evan Leeson)

99lions: Casa del Duque


Outfit :)

29. january 2013 at 19:26 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska tady bude outfit a pak ještě deníček. Takže už nevím-po-kolikáté je tu černobílý outfit. No, už jsem udělala i lepší, ale snad není úplně nejhorší.. Tak zatím a určitě bude ještě jeden článek! ;)


Blue and silver outfit :)

28. january 2013 at 21:00 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Zase rychle sem dávám outfit, který jsem vytvořila včera, ale už jsem ho sem nestihla dát. Je teda modr-stříbrný a celkem se mi líbí ty šatky :) Tak snad se bude maličko líbit i vám. Zatím se mějte! ;)


Rozhovor se mnou od Romi

28. january 2013 at 20:47 | ♥Ivett♥ |  Rozhovory
Ahojky!
Blogerka Romi se mnou udělala rozhovor. Napsala mi, jestli bych ho nechtěla udělat a tak jsem řekla proč ne, že :) Rozhovor se zobrazí kliknutím na obrázek ;)


depression is a dark lonely place.

27. january 2013 at 20:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska už stihnu jenom tento článek. Takže dneska jsem se probudila brzo, ale hodně dlouho jsem se válela v posteli a četla si a vstala jsem až v devět. Posnídala jsem a šla na počítač. Pak mě mamka zavolala do koupelny, protože mi koupila nějaký krémy na akné. Vrátila jsem se a volala mi na Skypu kámoška. Volaly jsme si asi 2 nebo 3 hodiny, poslouchaly přitom písničky, zpívaly jak idioti a ještě jsem přitom byla na internetu. Po obědě jsem ještě byla na PC a pak jsem zase volala s kámoškou. Hooooodně dlouho. Miluju Skype :D Tak jsme volaly, poslouchaly písničky a přitom psaly na blog. Asi jste si všimli, že jsem napsala první recenzi na kosmetiku. Chci jich přidávat čím dál víc. Nejdřív asi nějakou pečující, co mám vyzkoušenou a pak přejdu možná i na dekorativní. Takže snad se vám bude vše líbit ;) A volaly jsme si až nějak do půl osmé. Předtím tam ještě kámoščina sestra připojila svoji kámošku, takže jsme volaly já, kámoška, sestra, kámoščina sestra a kámoška sester :D A pak jsme ještě připojily na chvilku jednu kámošku. Potom mi mamka řekla, ať už ten Skype vypnu, tak jsem musela :P Umyla jsem se, povečeřela a teď jsem tady. Už od včerejška mě strašně bolí v krku. Ach jo, kdyby se k tomu ještě něco připojilo, možná bych zůstala doma :D Kéž by. Ale v krku mě bolí jak prase, fakt nic příjemnýho :/ Ještě chci napsat, abyste si sem do komentů napsali, o čem chcete, abych pokud budu moct, natočila v pátek to video. Já mám víc nápadů, ale ne na všechno jsem tak nějak.. přizpůsobená? :) Vím o jednom, co bych fakt natočit mohla, ale určitě sem prostě napište co vás napadne a co byste chtěli. Tak to je vše. Mějte se! ;)


genie-in-the-bottle: For more enchanting, magical, fairytale, rustic, click here! :3


Recenze - tělové spreje od Avonu

27. january 2013 at 17:10 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Rozhodla jsem se blog trochu oživit. A to recenzemi na různé kosmetické výrobky. Tento nápad mám v hlavě už hodně dlouho a dneska jsem se k němo nějak dokopala. :) Nemám s recenzemi zatím žádné zkušenosti, ale snad to nebude nejhorší.

Takže první recenze je na dva tělové spreje od Avonu. Ten na fotce vlevo je s jahodou a guavou (nevíte někdo co to je? :D) a ten vpravo je s ostružinou a vanilkou.

Popis výrobce:
Jahoda a Guava Tělový sprej. Dodává pokožce jemnou vůni po jahodách a guavě. POUŽITÍ: Nanášejte 2-3krát na tělo, vyhnete se obličeji. (upozornění psávat nebudu :))

Tělový sprej s ostružinou a vanilkou. Obsahuje Bioseed a přírodní výtažky ze semínek. Dodává pokožce lehkou vůni, obnovuje a oživuje. POUŽITÍ: Nanášejte na tělo, vyhněte se obličeji.

Moje zhodnocení:
Takže nejdřív o tom jahodo-guavovém spreji. Píšou tam, že by se měl nanášet 2-3krát. No, já ho vždy nanášela jen jednou a i tak působil velmi dobře. Není to moc poznat, ale budete po něm mít pokožku takovou hladší. A taky úplně strašně úžasně voňavou po jahodách :) Takže určitě super. A řekla bych, že se oba tyto spreje hodí spíš do jara a do léta, na zimu mi to přijde takové moc..lehké nebo nevím, jak to napsat :)
Teď o tom ostružino-vanilkovém. Je v podstatě stejný jako jahodový. Liší se jen vůní. Kdybych měla porovnat tyto dvě vůně, asi se mi víc líbí tato ostružino-vanilková. Ale ne že by ta jahodová nevoděla, ale v porovnání s touto je taková moc..ostrá? A jinak, po tomto máte taky nepatrně hladší pokožku. A ještě jsem zapomněla napsat, že se obě během pár sekund samy vsáknou, takže je nemusíte vůbec roztírat.

Obsah: 125 ml
Cena: nevím ji úplně přesně, ale co jsem se tak dívala, tak okolo 70 - 80 Kč.
Hodnocení: ♥♥♥♥♥ (5 z 5)

-vůně
-hladší pokožka
-rychlé vstřebávání

-nic


Omlouvám se za kvalitu, bohužel je to mobilem. Takže zatím čau! ;)