Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

1. 1. 2013..:)

1. january 2013 at 20:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Panebože! Měli byste vědět, jak jsem vzteklá.. Vlastně to radši ani nechtějte vidět.. Ale fakt jsem! Proč? Já už jsem měla tento článek skoro dopsaný, už mi zbývalo jenoím pár obrázků a ono se mi to vrátí nějak zpátky.. Ale já jsem tam nic nezmáčkal, jenom jsem dala obrázek do článku a ono se to vrátilo zpátky..:P Takže doufám, že teď už se nic nestane.. Takže.. Taky si nemůžete zvyknout na to datum? Asi ne, že..:D Ale teď už teda k prvnímu letošnímu dni.. Ráno jsem udělala fakt pro mě asi rekrod.. Probudila jsem se až o půl desáté, což je u mě asi nejdelší doba spaní..:D A pak jsem si ještě asi hoďku četla. Potom jsem byla na počítači. Na dvanáct přišli dneska k nám na oběd i babička s dědou.. Měli jsme svíčkovou, mňam :D Ale dneska byla i trochu horší zpráva.. O dost horší zpráva.. No prostě umřela mamčina teta.. Ale víte co je divný? Že babička na tom vypadala mnohem hůř, ještě když musela na tu operaci a je jí 72 a naštěstí dobrý a narozdíl ta mamčina teta neměla pkud vím nějaký problémy, jenom myslím něco s páteří a bylo jí 64.. Trochu divný, ale to je jedno.. Po obědě jsem byla na PC. Pak mě mamka zavolala do obýváku, protože jsme se všichni dívali na fotky.. A asi ve čtyři jsem se až nějak do půl sedmé dívala na TV. A pak jsem byla až doteď střídavě se sestrou na PC. Tak to je vše.. Ale jinak, ještě jsem chtěla říct, že asi zítra udělám nový dess... Ale zase nic nějak o moc jinýho, jenom jsem si říkala, že už je po Vánocích, tak ať tady ještě rok nestraší vánoční des.. No tak se mějte! ;)


illsmileifyoucutmyfaceeartoear: untitled by Ana Cuba on Flickr.

nevver: Meanwhile, in Paris

tinkle-bells-hell: omg all time favourite photo. Fireworks- NYE

mylmagination: walk by *Ailovc

jugda: (by Will Govus)


nova-luna: leimailemaow: nevuh: causam: u ok there lol aw <3 Omg baby ♥♥

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 rihanna-robynfenty rihanna-robynfenty | Email | Web | 1. january 2013 at 21:59 | React

Už aby byla ta zima pryč když vidim ty fotky :-)  :-) ten ohňostroj  je krásnej 8-)

2 Paice Paice | Email | Web | 1. january 2013 at 22:30 | React

tak to je docela smutný, takhle hned první zpráva v novém roce :-|

3 Ivett Ivett | 2. january 2013 at 10:58 | React

[1]: jn..:)

[2]: to je pravda..:/

4 Jacqueline Jacqueline | Web | 2. january 2013 at 16:12 | React

do půl desáté? to já si do 7 rána četla a pak sem nevěděla co dělat tak sem teprv šla spát,a probudila se někdy v půl 12 :D

5 Ivett Ivett | 2. january 2013 at 17:55 | React

[4]: :D No já jsem takový ranní typ..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement