Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

10. 1. 2013 -.-

10. january 2013 at 20:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Ták dneska byl celkem..ucházející den.. No ve škole to celkem ušlo, dostala jsem za jedna v zeměpisu a to jsem počítala tak s trojkou, yes yes yes!! :D Ale v plavání mi učitelka řekla, že jestli budu mít ještě jednou tak neupravený vlasy (jakože mi vylízaly vlasy z čepky), vyhodí mě a budu mít neomluvenou hodinu, wtf..:P A přitom jsem nebyla jediná, komu vylízaly vlasy z čepky..:P A jinak to celkem ušlo no.. V občance jsme dělaly jakýsi tesy sebepoznání a lásky a přátelství, omg... Ten první ještě jakž takž ušel, ale ten druhej..:D No, po škole jsem jela domů a dívala se na TV. Na půl čtvrté jsme se sestrou šly do flétny. Teď mám pořád nějakou soutěž - zítra mám jít s kámoškou ještě na poslech, což je poslední část takové tén příravy na tu soutěž angličtiny a pak jdu v 5 se stejnuo kámoškou ještě do Tymy na nějaký trpaný vyhodnocení té literární soutěže, v úterý bude ta anglická soutěž a na čtyři budu mít se sestrou a s kámoškou ještě soutěž s flétnou v Hulíně... Ne že by mě to nebavilo, ale je toho trochun moc a do toho ještě škola, fuu..:) No pak jsem šla domů a učila se asi hoďku přírodopis, naštěstí jenom 4 lehký stránky, takže ok..:) A pak jsem byla doteď na PC. Oh strašně se těším na příští týden (no trochu), protože mamka nebude až do pátku doma, protože je na nějakým školení, oh yeah! :D Tak a to je asi vše.. A možná jestli si najdu tak na konci příštího týdne nebo možná až po všech testech čas, natočím (možná) nějaký video - jestli budou otázky tak videoodpověď, ale možná i něco jinýho, ještě musím popřemýělet co..:) Tak se teda mějte! ;)


obscurityisme: itwasthecatiswearr: This picture means a lot to me. It shows what it’s like to break free of depression. You’re trapped inside this dead thing that’s holding you down, making you afraid and miserable. But when you find the strength and courage to fight back, you realize you’re going to be okay Wowjusthewayimfeeling: untitled by Sid Black on Flickr.itsgoingtobeokay-justnottoday: sexnoise: yes It’s hard to believe how hard I fell.

nuttto: (by Alice J M Green)

magic-spelldust: phenomenon II by serni on Flickr.

hkangela: x

cinnahearts: 熊熊大會師! (by 紅襪熊)


greekg0ds: venice 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement