Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

12. 1. 2013 ;)

12. january 2013 at 21:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Teď to bud fakt hodně rychle, protože šíleně pospíchám. Takže ráno jsem hodně dlouho ležela a četla si.. Asi tak do desíti? Pak jsem vstala, posnídala a celý dopoledne až do dvanácti dělala extrémní úklid pokoje. Nejdřív jsem bormálně utřela prach, ale pak jsem si musela vydělat všechny věci z šuplíků,. uutřít ten příšerný prach, co tam mám a trochu to uspořádat..:P A pak jsem vysávala. Po obědě jsem se učila fyziku, ale zítra se ji ještě musím doučit a ještě se naučit několik dalších předmětů :/ Ve dvě přišla kámoška. Nejdřív jsme si tak povídaly, pouštěly si písničky a já jsem přitom šila takový jabko do PVP. Pak jsme zapli PC a dívaly se na film. Nejdřív jsme chtěly Lol, ale pak nás napadlo, že bychom se mohl.y dívat na Paranormal Activity 3. Ale nejdřív jsme si jenom tak prošly dvojku, protože kámoška ji neviděla. A pak jsme si pustily tu trojku.. No, asi se mi o tom bude zdát :D Nedodívaly jsme se, protože jsme se málem pos*aly a to tam ještě ani nestrašilo :D No prostě ti dva chlápkové slyšeli něco ze skříně, tak se tam šli podívat a tam nic.. A za chvilku se z toho oblečení úplně vyřítí nějaká příšera, a pak se zjistí, že to byla jenom ta ženská, která si dala masku, aby je vystrašila.. Omg, to je kráva, já jsem z ní málem trefila šlak :D A vyřvala jsem si hlasivky, protože jsme v ten moment s kámoškou úplně šíleně zaječely..:D Tak jsme to radši vyply a dívaly se na ten Lol..:) O půl paté kámoška odešla a já jsem se dál ndívala a přitom šila. Pak jsem byla chviličku na PC a v sedm jsem zašla za babičkou.. Upekla makový koláč, mňam :) Achjo, včera jsem usnula s mobilem v ruce, teď mám asi z toho ponocování sklony k brzkému usínání :/ :D A samozřejmě mi mamka jako každý den koro bezdůvodně nadávala jak prase, jenom vlastně kvůli tomu, že jsem asi v 5-ti letech rozkousala rohy povlečení..:P A včera mi řekla, že jsem naprosto k ničemu, ale mě je to jedno, tak nějak už jsem si zvykla :D Já budu tak šťastná až v pondělí vypadne! No nic. Tak se mějte, čau! ;)If you’re a teen you must follow this blog.click the + for an amazing dashboard! <3
watchingthecloudsdriftaway: Just two more weeks. He is definitely worth the wait(:


fattributes: black tea


greekg0ds: home by Devoided


jugda: . (by Ansel Olson)

vurtual: by Mirrored-Images

neartt: untitled by 2 Rights Make 1 Wrong on Flickr.

inscendo: rainy days in blacksburgnosens: Road and Trees (by Mark Littlejohn)untitled by dimenticato on Flickr.

paulushaus: New York 1973 III
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Terík** Terík** | Web | 13. january 2013 at 13:30 | React

Taky bych se měla učit fyziku, ale nechce se mi :X:D

2 Ivett Ivett | Web | 13. january 2013 at 14:10 | React

[1]: No, komu by se chtělo, že :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement