Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

13. 1. 2013 :)

13. january 2013 at 20:57 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska už to bude bez outfitu, ten sem dám jako obvykle zítra. Nciméně je tu článek za dnešek. Ale fakt rychle :/ Dneska ráno jsem musela jít do kostela. Přišla jsem v devět a ještě se učila fyziku. To vlastně celý dopoledne. Odpoledne jsem si zapla počítač a začala předkládat takový.. dopis do angličtiny, uf :P :D Moc se mi do toho nechtělo, takže mi to zabralo téměř celý odpoledne a večer, ještě když jsem se přitom dívala na film :D A taky jsem si musela skládat oblečení do skříně. Mamka mi dneska extrémně a téměř bezdůvodně nadávala a pak i ségře. Ale víte co je zítra? Odjede, twl yes!!! :D No jo..Já vím, že jsem zlá, ale fakt bude pohoda, když tu do pátku nebude.. Pak snad bude trochu lepší :D (no, to si dělám marný šance :D). A nějak okolo osmé jsem ještě šla na chvilku za babičkou. Hm, a teď strašně rychle dopíšu tento článek a bud muset jít spát, protože to taťka chce :P I hate my parents very much!! A..to je asi vše. Jej, dneska je to jaksi krátké..No ale fakt pospíchám. Takže se mějte! ;)

hazyy: by PARKARMA

nofear-inlove: tempus—fugit: INDIE/VINTAGE/SOFT GRUNGE

Sea Cliff Bridge (by William’s Wish Wellingtons)

darkw00ds: Ocean of Emotion on We Heart It.0rient-express: The Cavern (by soukup12).touchdisky: by abjam77inscendo: catching myself staring
cyan0sis: (by hannahcurson)
c0mpromise: Toú Ferris


definitelydope: A Winter Daybreakvd: untitled by vic xia on Flickr.
hellanne: Scan 6 (by ≈emilyreimer≈)
y0u-will-never-know: i miss florida sigh

nosens: Companions of Darkness (by JohnFanPhotography)
lori-rocks: St Etienne by Jurg Roessen - Status: abandoned via pinterest


silhouetteofastranger: faith. 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 14. january 2013 at 13:54 | React

Já tě chápu taky nestíhám, třeba teď o víkendu jsem neměla čas ani na 1 minutu :D

2 Romi Romi | Web | 14. january 2013 at 15:23 | React

to jsem rikala taky ale ted se to zmenilo :))

3 Ivett Ivett | Web | 14. january 2013 at 17:22 | React

[1]: No, to jsme dvě :D

[2]: :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement