Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

January 2013

Reklama - blog blogerky Romi

27. january 2013 at 12:13 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahojky!
Tak jsem tu s další reklamou. Pokud chcete jakoukoli reklamu, přihlaste se TADY.
A teď tedy k reklamě. Na blog Romi chodím moc ráda. Hlavně v posledních dnech. Jednak jsou tam hlavně teda deníčkovské články, což je bezva, protože ty mám ráda a navíc většinou to nebývají nějaké romány, takže se nemusíte bát, že vás to přestane bavit. A v poslední době začala blogerka dělat strašně moc soutěží nebo spíš giveways za úžasné ceny. I teď se můžete přihlásit rovnou do tří soutěží (ta třetí by měla být během dneška :))! A nedávno přišla s velmi originálním a dobrým nápadem, totiž s novou rubrikou "Záškola". Oč v ní jde se dozvíte na jejím blogu. Takže určitě její blog navštivte, litovat toho určitě nebudete!

Můžete se podívat i na mé zhodnocení jejího blogu tady!

Blogerka: Romi

Banner už mám vytvořený a tady na blogu bude 1 týden!

We aren't normally.

26. january 2013 at 21:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak za prvé - sorry, že tu nebylo video, ale nestihla jsem ho natočit, protože naši přijeli dřív, než jsem to dotočila :/ Ale jestli ho chcete, možná by bylo teď v pátek, protože jsou prázdniny. Ale pište si, o čem chcete, aby bylo!
A ke dnešku, ale hodně rychle, protože pospíchám. Ráno jsem v osm snídala a naši jeli o půl deváté někam pryč, yes! Četla jsem si a pak jsem si zapla počítač. Nejdřív jsem tam něco dělala a pak jsem asi hodinu volala s kámoškou (Marťou) na Skypu. Pak jsem ještě byla na internetu a potom ještě volala. Na dvanáct sme šly se sestrou k babičce na oběd. Po obědě jsem se chvilku dívala na TV. A pak jsem byla na PC. Nějak o půl třetí jsem začala točit to video, ale už jsem ho nestihla dotočit, protože naši přijeli dřív a já to fakt nemůžu točit když je někdo doma. Ještě jsem šla kámošce zanýst sešit, který si ségra opisovala. A potom jsem si doma zapla Sims. Nějak okolo sedmé jsem šla na chvilku za babičkou. Pak jsem povečeřela, umyla se a teď si volám s kmoška na Skypu. :D A dneska jenom fakt pár otázků, už musím jít :/ Čau! ;)

ohmr: (by stranger tongues)


restaurer: (by daveotuttle)

Gray and white outfit ;)

26. january 2013 at 20:54 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Zase tu mám outfit. Šedobílý. Snad se bude líbit. Ještě určitě stihnu jeden článek, tam bude ještě nějaký info atd.Tak zatím ;)


Reklama - blog blogerky Macík

26. january 2013 at 12:35 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahojky!
Včera mi došla tady první žádost o reklamu. Je to žádost od autorky Macík a já se tady pokusím nějak její blog zreklamovat.

Takže, určitě její blog navštivte. Nebudete toho litovat. Celkem často mění designy (ale ne třeba každý týden), které jsou vždycky moc hezké. Je sice pravda, že nepřispívá nějak hodně často, ale snaží se a vzhledem k tomu, že chodí do školy to chápu. Když ale článek napíše, je vždycky poměrně dobrý. Deníčkovské články píše v poslední době hodně dlouhé a přehledné, takže vám vůbec nevadí, že musíte číst nějaký extra dlouhý článek. Jsou i celkem zajímavé. Co se návštěvnosti týče, není nějak extra velká, ale myslím, že dobrá a navíc zájem o blog se nemá stěvt jen na návštěvnosti, ale i na všem ostatním. Zkrátka a dobře, určitě její blog navšitivte, nebudete toho litovat.

Můžete se podívat i na mé zhodnocení jejího blogu tady!

Blogerka: Macík

Co nejdřívě vytvořím nějaký banner a reklama bude tady na blogu viditelná po dobu jednoho týdne!

Prosím zahlasuj v anketě o video!

26. january 2013 at 10:41 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tento článek píšu jenom kvůli jedné informaci. A to, že si naši vzali s sebou foťák, takže nemůžu natočit video. Ale pokud bysteho chtěli, můžete si pod článek v anektě zahlasovat, jestli chcete video přes mobil, ovšem v horší kvalitě! Fakt je to jenom na vás, protože vím, že mobilem je ta kvalita hrozná. No ale jak chcete vy ;) Zatím čau! ;)

life doesn't stop for anybody.

25. january 2013 at 21:23 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Strašně mě štve, že trvá strašně dlouho než se mi publikují články, ale vím, že to souvisí s tím zablokováním...:/ No to je jedno. Dneska to v rámci možností ušlo. Ájina v pohodě. V přírazu byla celkem sranda, protože tam učitelka nebyla a všichni dělali bordel :D Ve fyzice jsem málem usnula, jako vždycky :P A v matice taky, absolutně jsem tomu nerozuměla. Ve výtvarce jsme museli malovat něco se zimní tématikou. A učil nás dvě osmačky nebo deváťačky od nás ze školy. Ale naštěstí jsme kvůli volbám měli zkrácený vyučování na 5 hodin a šli jsme po čtvrthodině 5. hodině jsme šli na oběd. Pak jsme šly s kámoškou k další kámšce, kde mě přemluvily, abychom tam byly do půl třetí. Tak jsme tam byly a dívaly se na Tupíry...:D Potom jsme šly s kámoškou na nádraží a jely busem domů. Ještě jsem šla ke kámošce sestře pro úkoly a pak už domů. Dívala jsem se na TV a protože naši přijeli brzo, nemohla jsem natočit to video. Tak jsem byla na počítači. Nejdřív na internetu a pak jsem si zapla Sims. A v sedm jsem šla ka babičce na večeři, měla jsem buchtičky s krémem, mňamí :) Teď se mi zlomil nehet :/ Mám ho úplně malej :P No to je jedno. Aw, strašně se těším na zítřek!! :) Why? Protože naši budou od půl deváté až asi do čtyř pryč! Takže asi určitě natočím to video :) Oh, super! Jsem šlíeně happy! Jinak dneska asi nebude tolik obrázků - jednak pospíchám a za druhý to asi kvůli nim nejde publikovat (články). Mějte se! ;)imagined-reality: sem título by mrjimdoyle on Flickr.

Pink and white outfit :)

25. january 2013 at 19:44 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Tak to video nakonec nebylo, ale v dalším článku vám napíšu proč a taky další info ;) Outfit je takový... pink :) No ale snad se líbí. Dneska teda jenom dva články a zítra bych ožná napsala i to Téma týdne ;) Zatím čau!


Life is a bitch..:)

24. january 2013 at 20:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska už stinhu jenom v rychlosti deníček. Takže, zase tak trochu divný nadpis no, ale mě se líbí..:)
Ve škole to bylo.. no tak ušlo to. V zeměpisu to bylo v pohodě..:D ČJ je s tou krávou předmět na dvě věci, stejně jako všechny ostatní předměty, který nás učí :P V plavání jsem plavala 8 bazénů, což jsem samozřejmě nedala a pak jsme dělali nějaký kraviny. A v šatně tam přišla učitelka a řekla mi, ať za ní přijde do školy mamka, že se jí (jako mamce) asi něco nezdá na její (učitelčině) práci. Mamka totiž volala třídní, protože nechce, aby mi 3 z Tv zkazila vyznamenání (omg :P) a učitelka říkala, že si s ní teda ještě promluví a asi jí to nějak blbě řekla :P V matice tu učitelka nebyla a psali jsme nějakou samostatnou práci. V dějepisu jsem měla co dělat, abych neusnula :D A v občance jsm dělali všechny možný i nemožný kraviny, jak jinak :P Po škole jsem jela busem domů a šla ségře ke kámošce pro úkoly. Tam teď chodívám po škole každý den (na chviličku). Doma jsem se pak dívala na TV a byla na počítači. O půl čtvrté jsem šla do flétny. Tam jsme dneska byly jenom do půl paté. Když jsem přišla domů, byla jsem chvilku na internetu a pak jsem si zapla Sims. Hrála jsem je od šesti do půl osmé. Pak jsem se umyla, povečeřela a teď se půjdeme se ségrou dodívávat na film. A zítra teda možná natočím nějaký video, ale nic nezaručuju. Ovšem, kdyby ano, tak samozřejmě přes foťák. Mějte se! ;)


sekkachi: (by Nathan Savage-Lee)


you don't know shit about what happened to me.

23. january 2013 at 20:57 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Ten nadpis je zase divný, ale celkem se mi to líbí... Zkusila jsem si přeložit to shit a přeložilo se mi to jako ho*no :D No a jinak.. Možná v pátek, ale fakt jenom možná bych mohla natočit nějaký video, už mám takovou představu.. A snad se dokopu k tomu, abych po dlouhé době napsala něco k Tématu týdne.
A dnešek. Ve škole to byla celkem otrava :P Matika nestojí za řeč :P Ve fyzice jsem fakt už málem chrápala, je to straaaašná nuda :P Pak byly dvě hodiny PVPéček a tam byla nejdřív celkem sranda (s kámoškama, učitelka je jak už jistě víte příšerná :D), ale pak tam začala učitelka mluvit o lyžáku a kámoška mi řekla ať tam klidně jedu i bez ní, no a učitelka se jí začala vyptávat, proč nejede. Fakt to vůči ní muselo být nepříjemný, pak jin to tam i rozbulelo :/ Fakt je mi jí líto, ale pak jsme se o tom bavily a říkala, že na ni se*e :) V češtině jsme četli z listu příběh. Vždycky někdo kousek. A četli to skoro pořád jenom kluci, dělali si z toho strašnou prdel (ale ne že by to nebyla sranda :D) a vůbec jsme jim nerozuměli. A učitelka nám pak řekla, že ten příběh máme dokončit a má tam být min. 15 slov! :P Ať mi políbí.. A v pracovních činnostecch tu učitelka nebyla, takže jsme se dívali na filmy. Nejdřív na "Masakr motorovou pilou", ale to pak učitelka vypla, protože je to fakt krutý a pak na "Tupíry". Jako Twilight mám ráda, ale tohle je fakt prdel-jak-prase :D Po škole jsem jela domů a dívala se na TV. No a pak byla chvilku na počítači. Na čtyři jsem jela do kytary. Tam nic moc. A pak pro mě taťka přijel, zavezl mě do knihovny a pak domů. Na šest jsem šla do náboženství a o půl osmé jsem přišla, protože jsme se ještě zakecaly s kámoškou..:D A toť vše. Tak se mějte!

wearethelivinghope: http://www.facebook.com/firstclasstragedy


universopiate: The Universe. Fuck yeah!

Supr mikča♥♥ - outfit

23. january 2013 at 19:52 | ♥Ivett♥
Ahojky!
Mám tu rychle outfit. Takže, vím, že tam není tričko, ale té mikině jsem prostě nemohla odolat, božská..♥♥ Takže tričko si domyslete klidně jaký chcete. A ještě se k tomu moc nehodí ten řetízek, ale ten už tam byl :) Jinak snad ujde ;) Zatím čau! ;)