Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

22. 1. 2013 :)

22. january 2013 at 20:36 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska už tu bude jenom v rychlosti tento deníčkovský článek, víc už nestihnu.
Ráno jsem šla do školy, kde to dneska celkem ušlo. Z matiky jsem dostala za tři ze včerejší pololetky, není to tak špatný, ale mamka mě stejně zabije až se to dozví :P V češtině byla celkem sranda, kluci jako vždycky provokovali učitelku a museli jsme psát několik cvičení na známky, ale na to už jsem si celkem zvykla. V ájině jsem dostalal z testu i na výzo jedna. A v hudebce jsme ještě předtím, než přišla učitelka dostaly s kámoškou strašnej záchvat smíchu, ale úplně totální..:DD No, pak byla tělák, zase jsem se prostě nedokázala přehoupnout přes hrazdu :/ Po těláku jsem už šla na oběd, protože jsem šla s mamkou a se sestrou k zubařce. Takže jsem poobědvala, oblíkla se, zanesla klíče a šla ven. Mamka se sestrou hned přijely a jely jsme do Kroměříže k té zubařce. První šla ségra, kterou v poslední době hodně bolel zub. Nejdřív pohoda a pak jenom sylším, jak ječí..Já jsem loni měla zánět a trhali mi zub naživo, protože ta injekce nefungovala, už bych to fakt nechtěla zažít :/ No a pak jsem šla já a úplně v pohodě mi zkontrolovala zuby, jenom mi je pochválila, řekla mamce, že ty rovnátka bych nepotřebovala, ani nic jinýho, čím dál se mi to prý zlepšuje a tak tam o tom kecaly..Yeah..:D Pak jsme se ještě stavily něco koupit a jely domů. Doma jsem si zapla TV a dívala se. Mamka se se sestrou a s kámoškou a s její mamkou jely o tři čtvrtě na čtyři do Přerova vybárat šaty na příjimání a tatťka přijel a byl celou dobu venku, takže jsem byla zase doma sama, yeah! :) Střídavě jsem chodila na TV a na počítač a pak jsem si zapla Sims a hrála až nějak do sedmi..:) A teď dopíšu článek a půjdu se dávat na nějaký film, jak jinak :D No fajn, tak se mějte! ;)

imperfectio: Warsaw by remaininglight on Flickr.

markwaydrive: Being As An Ocean.

b4ttlecry: Holy
bryant: my rooftop view. brooklyn, new york.
crooksh4nks: Digital love

lamescapes: Golden Gate Bridgesimplynorule: Foggy Melodies (by Oer-Wout)


 

Be the first one to judge this article.

Poll

Oblíbený den v týdnu???

Pondělí 13.5% (7)
Úterý 15.4% (8)
Středa 17.3% (9)
Čtvrtek 11.5% (6)
Pátek 19.2% (10)
Sobota 11.5% (6)
Neděle 11.5% (6)

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 23. january 2013 at 13:58 | React

Moment.... ty si jela do kroměříže k zubařce? A kde vlastně bydlíš, já bydlím kousek od tama!!
V přerově hodně ráda nakupuji, jsou tak skvělý krámy a né moc drahý :D

2 Ivett Ivett | Web | 23. january 2013 at 15:22 | React

[1]: Jo, já bydlím v Rymicích, to je 3 km od Holešova..:) Napíšu ti to na blog ;)

3 H. H. | Web | 23. january 2013 at 19:55 | React

já mám taky z Ajiny jedničku :D moje máma ale jinak taky nebude moc nadšená z vysvědčení :/
Wow oni ti nedali injekci? :O nechtěla bych zažít :/

4 Ivett Ivett | Web | 23. january 2013 at 20:33 | React

[3]: jn..:/ No, to se ti nedivím :D

5 Debbie^.^ Debbie^.^ | Web | 24. january 2013 at 14:27 | React

krásný obrázky Ivi :-)

6 Ivett Ivett | Web | 24. january 2013 at 14:47 | React

[5]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama