Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

January 2013

22. 1. 2013 :)

22. january 2013 at 20:36 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska už tu bude jenom v rychlosti tento deníčkovský článek, víc už nestihnu.
Ráno jsem šla do školy, kde to dneska celkem ušlo. Z matiky jsem dostala za tři ze včerejší pololetky, není to tak špatný, ale mamka mě stejně zabije až se to dozví :P V češtině byla celkem sranda, kluci jako vždycky provokovali učitelku a museli jsme psát několik cvičení na známky, ale na to už jsem si celkem zvykla. V ájině jsem dostalal z testu i na výzo jedna. A v hudebce jsme ještě předtím, než přišla učitelka dostaly s kámoškou strašnej záchvat smíchu, ale úplně totální..:DD No, pak byla tělák, zase jsem se prostě nedokázala přehoupnout přes hrazdu :/ Po těláku jsem už šla na oběd, protože jsem šla s mamkou a se sestrou k zubařce. Takže jsem poobědvala, oblíkla se, zanesla klíče a šla ven. Mamka se sestrou hned přijely a jely jsme do Kroměříže k té zubařce. První šla ségra, kterou v poslední době hodně bolel zub. Nejdřív pohoda a pak jenom sylším, jak ječí..Já jsem loni měla zánět a trhali mi zub naživo, protože ta injekce nefungovala, už bych to fakt nechtěla zažít :/ No a pak jsem šla já a úplně v pohodě mi zkontrolovala zuby, jenom mi je pochválila, řekla mamce, že ty rovnátka bych nepotřebovala, ani nic jinýho, čím dál se mi to prý zlepšuje a tak tam o tom kecaly..Yeah..:D Pak jsme se ještě stavily něco koupit a jely domů. Doma jsem si zapla TV a dívala se. Mamka se se sestrou a s kámoškou a s její mamkou jely o tři čtvrtě na čtyři do Přerova vybárat šaty na příjimání a tatťka přijel a byl celou dobu venku, takže jsem byla zase doma sama, yeah! :) Střídavě jsem chodila na TV a na počítač a pak jsem si zapla Sims a hrála až nějak do sedmi..:) A teď dopíšu článek a půjdu se dávat na nějaký film, jak jinak :D No fajn, tak se mějte! ;)

Black and white outfit - baseball jacket♥:)

21. january 2013 at 20:27 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Tak dneska jenom rychle outfit. Dneska jsem už byla ve výtvarce a byly jsme tam jenom já a kámoška, takže strašná prdel..:DD A když mě její mamka dovezla domů a já vystoupila, ušla jsem kousek a na vjezdu se úplně totálně vymlela na bok, mám tam modřinu jak prase..:/ Pokrok nezastavíš :D A outfit je dneska úplně černobílý, ale je tam baseballová mikina..♥ Ták se mějte! ;)


A war between remembering and forgetting.

20. january 2013 at 21:03 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Ten nadpis je..divný, vím, ale strašně se mi to líbí.."Válka mezi pamatováním a zapomínáním"..:) No prostě super :)
A tedy ke dnešku. Ráno jsem se vzbudila hodně brzo, takže jsem si hodně dlouho četla. Celý den už od rána mě bolela hlava jak prase :/ No, posnídala jsem a zalezla zpátky do postele.. Ovšem se sešitem přírodopisu a zeměpisu :P Musela jsem se celý dopoledne šprtat jak debil..:P Po obědě jsem si chvilku dala pauzu a byla na PC. Pak jsem se ještě chvilku učila zeměpis a pak mi mamka řekla, ať si něco zašiju, takže jsem si pustila film ("Je to i můj život", úžasný♥) a dala se do šití.. Nějak jsem se s tím zdržovala, takže mi to vystačilo na celý film :D Ale pak jsem se asi další hodinu ještě učila zeměpis :P Potom jsem si chtěla zapnout Sims, ale nešlo mi to, protože mám trochu zas*anou vypalovačku, teda podle mamky..:/ Tak jsem si pustila jeden díl jednoho seriálu, co jsem si stáhla a přitom si lakovala nehty. A pak jsem byla na počítači, umyla se, povečeřela a teď se půjdem se sestrou dívat na film. A ještě v rychlosti oběhnu AFFS, nějak na to teď nemám čas :/ Tak se mějte! ;)

Purple and white outfit :)

20. january 2013 at 20:35 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Teď tu jenom v rychlosti přidám tento outfit a vrhnu se na další článek.. Jo, zase pospíchám :/ No, snad se outfit líbí a co nejdřív tu bude druhý a poslední článek ;) Zatím čau! ;)


19. 1. 2013 :)

19. january 2013 at 20:43 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Původně jsem chtěla udělat ještě outfit, ale ten už bohužel netihnu. Zítra se sice budu muset opravdu hooodně učit (ku*va), ale určitě tu bude outfit, článek za zítřek a možná i něco dalšího, ještě uvidím. Chtěla bych natočit nějaký video, ale na to nebudu mít čas, takže uvidím, kdy s k tomu dostanu.
A teď teda ke dnešku. Vcelku dobrý den. Ráno jsem se učila přírodopis. Mamka odjela v devět na bandbinton. Učila jsem se celý dopoledne, pak jsem si chvilku ještě četla. Mamka přijela na oběd a asi v 11 ještě přijely sestřenice, Matýsek a Tonička (jejich děti) a manžel od jedné sestřenice. Po obědě jsem byla chvilku na počítači a asi o půl druhé jsme šli dolů. Chvilku jsem si s tetou a se sestrou hrála s Matýskem. Tonička byl minulý týden přesně měsíc. Zkoušela jsem si ji pochovat :D Pak jsem byla v kuchyni a tam si všichni tak povídali o všem možným..:P Nějak po třetí odjela sestřenice Peťa s manželem a s Matýskem. Druhá sestřenice Romča tu ještě zůstala a zase si s mamkou povídala. A pak i s tetou a Toničkou odjela. Já jsem šla domů, chvilku byla na PC a pak si zase četla. A potom jsem si po velmi dlouhé době pustila The Sims 2. Zase jsem to hrála celý večer :D Teda, mamka chtěla abychom vichni čtyři šli hárt nějaký debilní Dostihy a sázky, takže jsem to s nima musela nějak hodinu hrát..:P Ale pak jsem byla až doteď na Sims :D A teď když pomyslím, co se budu muset zítra všechno naučit, chce se mi z toho zvracet..:P Trochu se doučit příraz, naučit se zeměpis, pořádně se naučit matiku a mrknout se na ájinu, wtf :P Tak dufám, že to zítrra všechno vydržím..Mějte se! ;)
we were born to die...

18. january 2013 at 20:35 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Jsem strašně šťsatná!! Proč? No jasně, protože mi odblokovsali blog, už jsem se fakt bála, že mi ho smažou, a přitom jsem žádný pravidla neporušila, nebo o tom aspoň nevím :P No to je jedno, ale ještě jednou se omlouvám za tuto nemilou věc..-.-
A teď rychle ke dnešku. Včera byly třídní schůzky.. Jsem celkem spokojená, protože mi vychází 2 nebo 3 dvojky, 1 nebo 2 trojky a zbytek jedničky. Dvojku mám ze zeměpisu, kde jsem nadmíru spokojená, protože jsem čekala i tu trojku, z matiky, to mi ale bylo jasný a možná z PVPéček, podle toho jak se učitelka rozhodne. A trojku mám z těláku, vož mě hodně štve, protože mi to zkazí vyznamenání, ale co nadělám, a možná z těch PVPéček, podle toho jak se učitelka rozhodne..Ale zajímavý, že z obou předmětů mám stejnou učitelku.. A jinak to celkem ušlo.. Poslední dobou mám co dělat, abych neusnula v matice :D Fakt, včera nebo předevčírem mě kámoška dokonce musela skoro probudit :D A jinak mě strašně štve, že v pondělí budeme psát 4 testy - z matiky pololetku, kterou fakt nesmím pos*at, jinak jsem v prdeli, z ájiny, což je jednoduchy, z přírazu a ze zeměpisu, wtf :P No po škole jsem šla domů a kluci mě jako vždycky chtěli zkoulovat, že.. Ale včera jsem šla ke kámošce jenom tak a děda jel za námi a úplně totálně je zdrbal..:P A pak včera i dneska stáli za rohem a vykukovali a mysleli si, jak jsou nenápadní..:P Pak jsem teda došloa domů a dneska už dojela mamka, oh no! :/ Dívala jsem se na TV a pak byla na počítači. K večeru přijela teta, tak jsem za ní tak v šest šla. A asi v osm naši odjeli na ples, oh yeah! Ku*va.. Teď jsem se dívala na fakt krutej horor (ale ne Paranormal Activity) a málem jsem se pos*ala... A taky málem poblila :D Ne, to zas ne.. Teď půjdu na chvilku za tetou, a pak se se sestrou budeme dívat na film a žrát všechno možný..:D Čau čau! ;)

krokig: butmine: neighbors (by anna meera wood)

pulcher-a-um: my feet in my xmas bed #2 (by intherye’s)Sorry :)

18. january 2013 at 15:42 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Asi si většina z vás všmila, že nešlo zobrazit můj blog, jelikož jsem ho měla zablokovaný. Zablokovali mi ho po napsání středečního článku, že prý porušuju Všeobecné podmínky. Napsala jsem jim, že nějak netuším, jak jsem je porušila, ale neodepsali, tak jsem včera odpoledne smazala ten článek. Pořád nic a dneska mi díkybohu blog odblokovali. Tím se chci jenom omluvit, že jsem nepsala články. Doufám, že už se to nikdy nestane. Zatím se mějte! ;)

Outfit with skirt :)

15. january 2013 at 20:02 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska už stihnu jenom outfit, protože se to tento týden nějak prohodilo - včera jsem přijela domů brzo a dneska až nějak o půl sedmé, protože jsem měla soutěž s flétnou. A předtím ještě s angličtinou. Oh, I hate my sister!!! Proč? Včera si v poíhodě nemocněla, do konce týdne nepůjde do školy a ještě mě ani nechce nakazit, co je to za spravedlnost, když ani nechce splnit takovou malou službu..:D No to je jedno. Outfit je dneska jenom takový odbytý, protože jsem zase pospíchala, ale asi poprvé v historii tam mám sukni..No snad ujde ;) A strašně se mi líbí ten citát - "You're the blood in my vains"... ♥♥ Skvělý.:) Mějte se! ;)


14. 1. 2013 :)

14. january 2013 at 20:31 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu s posledním dnešním článkem. A zrovna začnu pát o dnešku, nemusím pořád zdržovat. :) Takže ráno jsme šly se sestrou a s mamkou na zastávku a jely jako vždycky autobusem do školy a mamka pak šla ještě domů a potom konečně odjela na to školení, yes!!!!! :D :) No, ve škole to bylo..no celkem to ušlo. Nejhorší byl asi zeměpis, minule jsem dostala jedničku a teď jsem si to tím debilním čtením mapy zase pos*ala :P A v češtině jsme si do slohu měli donést výstřižky z horoskopů svýho znamení (já jsem Býk) a samozřejmě jsem na to zapomněla, tak mi kámoška půjčila.. A já jsem tam na konci měla napsaný něco jako "hlavně mu ukažte, co má zlepšit v posteli", wtf? :D No po škole se nám s kámoškou nechtělo do němčiny ani do výtvarky, takže do něčminy jsem já měla omluvenku, protože jsem myslela, že půjdeme k doktorce a kámoška řekla, že je jí blbě a do výtvarky jsme prostě nešly a příště se omluvíme..Takže jsme jely busem domů. Já jsem se nejdřív dívala na TV a když přijel taťka, tak jsem psala úkoly. No a asi tak od.. pěti jsem na počítači. Segra má dneska teplot, takže ještě uvidíme, jestli zítra půjdeme na tu soutěž s flétnou, ale vypadá to, že jo. A ještě zítra mám soutěž s angličtinou..:)A dneska jsem si po velmi velmi dlouhé době koupila Bravo girl, protože to občas mívají u nás v obchodě, ale nějakej expert ze všech vydělal ty dárky.:P No to je jedno. A ještě jedna věc - do pátku bych chtěla natočit nějaký video, zítra určitě ne, ale vypadá to na středu. A asi to nebude videoodpověď, protože otázek je fakt málo, ale napadlo mě takový jiný video..No, uvidíme. Mějte se! ;)

two-trapeze: untitled by ~Abby on Flickr.

cajuns: The Ben (by somehowlou)

bleu-ish: (via imgTumble)


Outfit - dvě varianty

14. january 2013 at 19:46 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tu s druhým ze tří dnešních článků. No a to samozřejmě s outfitem. Ale dneska se mi celkem líbí. Jsou tu dvě varianty kalhot a bot.Teď jsem se nějak zamilovala do bot podobných těm černým..♥ Ale kdo je moc nemusí tady má ty druhý, který jsou samozřejmě taky hezký :D Tak se mějte, já ještě oběhnu AFFS a jdu na třetí článek ;)