Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

31. 1. 2013 :)

31. january 2013 at 21:15 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska se stalo oprabdu hodně věcí. Tak doufám, že to všechno stihnu :) Začnu od rána, teda od školy. Dneska bylo, jak jistě víte, vysvědčení. Měli jsme normálně 6 hodin. První a druhou jsme měli zeměpis a češtinu, tam jsme se normálně učili. V zěměpisu jsme psali to debilní čtení mapy :P Ale byla tam strašná sranda :D V češtině jsme dělali nějaký kraviny. Třetí hodina byla třídnická. Nejdřív ředitelka hládila nějaký moudra ke každé třídě na druhým stupni a pak k nám mluvila učitelka. Nejdřív kdo má vyznamenání a nějaký kázeňský opatření atd. a pak začala rozdáváat výzo. Já jsem byla celkem překvapená. No trochu :) Takže dala jsem to na 10 jedniček a 4 dvojky. Jo! Takže mám vyznemanání. Jsem ráda, že mi ta učitelka dala z PVPéček a z těláku nakonec dvojky :) Po třídnické byla matika, tam jsme hráli nějaký matematický hry. A v dějepisu jsme nejdřív dopisovali zpási, protože někteří ho včera nestihli a pak jsme se dívali na Tupíry :) Na konci hodiny jsme šli do tělocvičny, kde měli jít sedmáci, osmáci a deváťáci, protože tam bylo nějaký vystoupení. Myslím, že se ta kapela jmenovala Travelers? Vlastně tam hráli písničky nějak od 60. do 80. let? No nějak tak. Jako ušlo to, ale nejhorší byla jedna věc. Fajn, tak prostě se dostali k Jiřímu Kornovi? Jo, asi :D No, nejdřív o něm mluvili a pak chtěli zahrát nějakou písničku od něho a zeptali se, jestli je tu nějaká Iveta. Takže se na mě všichni co mě znají otočili, no tak jsem zvedla ruku. A oni takový: "Tak tahle písnička je pro tebe a je tak krásná, jak krásný máš jmén" :D Panebože!! Já jsem už chtěla snad i utéct.. Jetš že jsou prázdniny, doufám, že si na to v pondělí nikdo ani nevzpomene :P Tak to by bylo ke škole vše. Pak jsem jela busem domů a děda mě a sestře jako vždycky přijel pro aktovky a řekl nám, že u nás v obhcodě se kradlo! To mě fakt dostalo. Prý tam byly vypáený dveře a prodavačka volala policajty. Jenom mě zajímá jednak kdo to byl a za druhý, jaktože si ho nebo jich ve dne nikdo nevšiml. Kámoška mi pak řekla, že se ukradly prý prachy a cigarety. Takže to mě dostalo. A jinak jsme doma se sestrou ukázaly výzo babičce a dědovi a pak jsem se dívala na TV. Na půl čtvrté jsme šly do flétny. Přišly jsme asi v pět a byla jsem na počítači. Okolo šesté přijela mamka, tak jsme se bavily o vysvědčení a dovezla nám za to zákusky..:) A dneska jsem vyhrála nedělní soutěž u Romi! Úžasný dárek za výzo :) Tak tp je vše, Zase jsem napsala román, no co už :) Zítra tu hodlám dát trochu víc článků a asi i to video, ale nic moc velkýho. Mějte se! ;)
sinkingsouls: Went for a drive


juliathe2nd: That’s all.

virginielampert: Tiger Hill

nvvt: Mont Aiguille La mairie de Chichilianne, avec le Mont Aiguille en arrière plan. (by erwannf)


condenasttraveler: Room With a View | Room 604-605, Hôtel Plaza Athénée Paris

left-nut: golden gate by ƒragmentos on Flickr.

lamescapes: (by Kiwibu)

simplynorule: Golden Gate Lights (by Rob Kroenert)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dorota Dorota | Web | 31. january 2013 at 21:43 | React

Kdyby řekli moje jméno, tak bych se asi začala hoodně červenat :-D A měla bych záchat smíchu. Takže se ti celkem divím, žes tam vydržela :-D Jinak výzo máš hezký O_O

2 Macík Macík | 1. february 2013 at 8:45 | React

No Ivi jak jsme tě viděla vypadalas že se zvedneš a utečes! Já bych se cítila trapně!

3 Ivett Ivett | Web | 1. february 2013 at 8:54 | React

[1]: Červenala jsem se :D Díky ;)

[2]: Však jsem málem utekla.. Jo, to já taky :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama