Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

January 2013

Další super písničky ♥♥♥ ;)

14. january 2013 at 19:24 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahoj!
Tak za prvé - dneska, protože jsem výjimečně nešla do výtvarky, a měla na všechno víc času, tady budou 3 články - tento, outfit a článek za dnešek. A za druhé - v tomto článku bude pár nejnovějších písniček, které jsem si stáhla do mobilu a které dost poslouchám. Najdete je ve "Whole article"


13. 1. 2013 :)

13. january 2013 at 20:57 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska už to bude bez outfitu, ten sem dám jako obvykle zítra. Nciméně je tu článek za dnešek. Ale fakt rychle :/ Dneska ráno jsem musela jít do kostela. Přišla jsem v devět a ještě se učila fyziku. To vlastně celý dopoledne. Odpoledne jsem si zapla počítač a začala předkládat takový.. dopis do angličtiny, uf :P :D Moc se mi do toho nechtělo, takže mi to zabralo téměř celý odpoledne a večer, ještě když jsem se přitom dívala na film :D A taky jsem si musela skládat oblečení do skříně. Mamka mi dneska extrémně a téměř bezdůvodně nadávala a pak i ségře. Ale víte co je zítra? Odjede, twl yes!!! :D No jo..Já vím, že jsem zlá, ale fakt bude pohoda, když tu do pátku nebude.. Pak snad bude trochu lepší :D (no, to si dělám marný šance :D). A nějak okolo osmé jsem ještě šla na chvilku za babičkou. Hm, a teď strašně rychle dopíšu tento článek a bud muset jít spát, protože to taťka chce :P I hate my parents very much!! A..to je asi vše. Jej, dneska je to jaksi krátké..No ale fakt pospíchám. Takže se mějte! ;)

hazyy: by PARKARMAVaše reklamy

13. january 2013 at 14:24 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahoj!
Tak nějak mě napadlo, že by nebylo špatné zavést článek, pod který byste mi mohli psát jakékoíli vaše reklamy - od nějakých hlasů do soutěže až třeba po žádosti o reklamu na blog. A já bych každou "vhodnou" reklamu zveřejnila v článku a byla by po dobu 1 týdne někde v Menu na blogu. Takže stačí, když sem napíšete komentář, ve kterém bude:

1) Jméno/Přezdívka
2) Blog (abych mohla napsat, kdo že to chce en hlas, samozřejmě pokud nemáte blog, nevztahuje se to na vás)
3) Žádost o reklamu (může být klidně dlouhá jak chcete, ale zveřejním ji v článku!)

Takže klidně pište, co budete chtít a já vám ráda udělám reklamu. A poslední věc - komentáře budou viditelné nejdřív jen mě, pak je tepre veřejním. ;) Mějte se! ;)


12. 1. 2013 ;)

12. january 2013 at 21:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Teď to bud fakt hodně rychle, protože šíleně pospíchám. Takže ráno jsem hodně dlouho ležela a četla si.. Asi tak do desíti? Pak jsem vstala, posnídala a celý dopoledne až do dvanácti dělala extrémní úklid pokoje. Nejdřív jsem bormálně utřela prach, ale pak jsem si musela vydělat všechny věci z šuplíků,. uutřít ten příšerný prach, co tam mám a trochu to uspořádat..:P A pak jsem vysávala. Po obědě jsem se učila fyziku, ale zítra se ji ještě musím doučit a ještě se naučit několik dalších předmětů :/ Ve dvě přišla kámoška. Nejdřív jsme si tak povídaly, pouštěly si písničky a já jsem přitom šila takový jabko do PVP. Pak jsme zapli PC a dívaly se na film. Nejdřív jsme chtěly Lol, ale pak nás napadlo, že bychom se mohl.y dívat na Paranormal Activity 3. Ale nejdřív jsme si jenom tak prošly dvojku, protože kámoška ji neviděla. A pak jsme si pustily tu trojku.. No, asi se mi o tom bude zdát :D Nedodívaly jsme se, protože jsme se málem pos*aly a to tam ještě ani nestrašilo :D No prostě ti dva chlápkové slyšeli něco ze skříně, tak se tam šli podívat a tam nic.. A za chvilku se z toho oblečení úplně vyřítí nějaká příšera, a pak se zjistí, že to byla jenom ta ženská, která si dala masku, aby je vystrašila.. Omg, to je kráva, já jsem z ní málem trefila šlak :D A vyřvala jsem si hlasivky, protože jsme v ten moment s kámoškou úplně šíleně zaječely..:D Tak jsme to radši vyply a dívaly se na ten Lol..:) O půl paté kámoška odešla a já jsem se dál ndívala a přitom šila. Pak jsem byla chviličku na PC a v sedm jsem zašla za babičkou.. Upekla makový koláč, mňam :) Achjo, včera jsem usnula s mobilem v ruce, teď mám asi z toho ponocování sklony k brzkému usínání :/ :D A samozřejmě mi mamka jako každý den koro bezdůvodně nadávala jak prase, jenom vlastně kvůli tomu, že jsem asi v 5-ti letech rozkousala rohy povlečení..:P A včera mi řekla, že jsem naprosto k ničemu, ale mě je to jedno, tak nějak už jsem si zvykla :D Já budu tak šťastná až v pondělí vypadne! No nic. Tak se mějte, čau! ;)If you’re a teen you must follow this blog.

Balck and brown outfit ;)

12. january 2013 at 20:16 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Dneska tu bude kromě outfitu i článek za dnešek, takže doufám, že co nejdřív.. No nic, nebudu tu zdržovat, pospíchám, abych co nejdřív napsala další článek..:)


Černobílý outfit :)

11. january 2013 at 20:29 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska už mám čas jenom na outfit, protože jsem si ho udělala už včera, každopádně doufám, že zítra v neděli budu mít čas na aspoň 2 články za den. Ale muísím říct, že dneska byl celkem debilní den - nepochopila jsem zadání poslechu v angličtině, protože mi to nikdo nevysvětlil, takže jsem to tak trochu pos*la, mě a kámošce nejel autobus, kterým jsme měly jet (ale ne že by ujel, on prostě nejel :P), takže jsme doma byly až ve tři, mamka mi doma nadávala a mlátila mě jak prase (ale kvůli něčemu jinýmu) a ještě jsme s kámokou musely jít v pět hodin na nějaký trapný Sedmikvítek do Tymy.. Sice jsme v literatuře dostala 1. místo v kategorii 11 - 12 let, ale byl to trapák jak prase, omg už nikdy tam nejdu..:P Takže doufám uznáváte, že jsem neměla zrovna úspěšný den.. No, snad jste ho měli aspoň vy. Mějte se! ;)


10. 1. 2013 -.-

10. january 2013 at 20:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Ták dneska byl celkem..ucházející den.. No ve škole to celkem ušlo, dostala jsem za jedna v zeměpisu a to jsem počítala tak s trojkou, yes yes yes!! :D Ale v plavání mi učitelka řekla, že jestli budu mít ještě jednou tak neupravený vlasy (jakože mi vylízaly vlasy z čepky), vyhodí mě a budu mít neomluvenou hodinu, wtf..:P A přitom jsem nebyla jediná, komu vylízaly vlasy z čepky..:P A jinak to celkem ušlo no.. V občance jsme dělaly jakýsi tesy sebepoznání a lásky a přátelství, omg... Ten první ještě jakž takž ušel, ale ten druhej..:D No, po škole jsem jela domů a dívala se na TV. Na půl čtvrté jsme se sestrou šly do flétny. Teď mám pořád nějakou soutěž - zítra mám jít s kámoškou ještě na poslech, což je poslední část takové tén příravy na tu soutěž angličtiny a pak jdu v 5 se stejnuo kámoškou ještě do Tymy na nějaký trpaný vyhodnocení té literární soutěže, v úterý bude ta anglická soutěž a na čtyři budu mít se sestrou a s kámoškou ještě soutěž s flétnou v Hulíně... Ne že by mě to nebavilo, ale je toho trochun moc a do toho ještě škola, fuu..:) No pak jsem šla domů a učila se asi hoďku přírodopis, naštěstí jenom 4 lehký stránky, takže ok..:) A pak jsem byla doteď na PC. Oh strašně se těším na příští týden (no trochu), protože mamka nebude až do pátku doma, protože je na nějakým školení, oh yeah! :D Tak a to je asi vše.. A možná jestli si najdu tak na konci příštího týdne nebo možná až po všech testech čas, natočím (možná) nějaký video - jestli budou otázky tak videoodpověď, ale možná i něco jinýho, ještě musím popřemýělet co..:) Tak se teda mějte! ;)


obscurityisme: itwasthecatiswearr: This picture means a lot to me. It shows what it’s like to break free of depression. You’re trapped inside this dead thing that’s holding you down, making you afraid and miserable. But when you find the strength and courage to fight back, you realize you’re going to be okay WowSilver&purple outfit :*

10. january 2013 at 20:15 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska je takový celkem hezký fialovo-stříbrný outfit, asi spíš na nějakou party :) Ale ty boty jsou takový, že ne každý by si je k těm šatům vzal no, ale mě se líbí..:) A dneska tu bude ještě jeden článek, snad zas o něco delší ;) Mějte se! ;)


Green and orange outfit :)

9. january 2013 at 20:27 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Dneska tu mám jenom outfit, nestíhám :/ Je tam sice britská vlajka, ale outfit není s birtským vzorem..:) Wtf, strašně mě a kámošce blbne Skype..:P Já jí volám, ale ona mě neslyší (já ji jo).. A přitom jsem x-krát všechno kontrolovaly a všechno by mělo být ok, nevíte co s tím je?? Upřímně mě to fakt dost se*e..:/ No ale vy se mějte fajn! Čau! ;)


8. 1. 2013# -_-

8. january 2013 at 20:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Tak rychle tady napíšu o dnešku, protože musím jít kvůli rodičům brzo sptá, protože chcou, abych šla brzo spát, takže píšu už teď, abych se ještě stihla dívat na film..:P Dneska to ve škole celkem ušlo.. Až na tělák, tam jsme musely skákat přes nějakou debilní hrazdu.. Mě to prostě nejde, ale fakt se snažím dpč! Dokázala jsem se tam jenom vyhoupnout a udržet, ale ne přetočit se přes to jak debil a stoupnout na zem, to už fakt ne..:D A učitelka říkala, že jestli to nezvládneme, zkazí nám vysvědčení špatnou známkou, kráva :P Ale pak byla celkem sranda v informatice :D D S kámoškou jsme byly na rajče.net a dívaly jsme se na fotky jedné holky a pak se tam objevily fotky nějaké... divné a my jsme si dělaly srandu že je to jedna spolužačka.. no prostě super :D Po škole jsem jela domů a doma dělala debilní referát ne čtvrtek do občanky na pozdravy a oslovování, wtf. A ještě jsem se měla učit fyziku, ale na to jsem se vys*ala a trochu si to v noci jenom zopakuju..:D No, takže jsem udělala ten referát a dívala se na TV. Vlastně ještě předtím mamka se sestrou odjely do tančení a taťka byl zase celou dobu až někdy do šesti/sedmi venku, takže jsem byla doma sama, yes, jak já tohle miluju..:D♥ A pak jsem byla celou dobu na PC.. Hlavně na tumblru, chvilku na fb a twitteru a pak na blogu. A stáhla jsem si nový film, ale ten mám být celkm dobrej, tak uvidíme..:) Teď ještě zajdu oběhnout AFFS, pak se umyju a konečně se po dlouhé době budu na něco dívat (já vím, že s tím strašně nadělám, ale co už :D). Mějte se! ;)

P.S.: Čekám na úchylný otázky na ask.fm! (hej fakt pište, pište, pište!!) :)


beatingbirds: infinite silence on We Heart It - http://weheartit.com/entry/47629958/via/affectueuse