Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

January 2013

Black and blue outfit (supr řetízek♥)

8. january 2013 at 18:04 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Dneska přidám outfit a i ten článek za dnešek, ale o něco dřív než normálně, protože se chci stihnout ještě dívat na film.. Já bych to stihla, ale víte proč to nestíhám? Protože moji debilní rodiče říkají, že vstáváme brzo do školy, takže ať jdeme spát nejpozději v devět a včera taťka chtěl, abychom šly spát už o půl..:P To je nenormální! Ale stejně jsem pak ještě na internetu přes mobil, na film se ale už dívat nemůžu, protože ty v mobilu nemám.. No to je jedno.. Outfit je celkem dobrý, hlavně ten řetízek ♥ :)


Black and white outfit :)

7. january 2013 at 20:36 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska jsem tu jako každý pondělí jenom s outfitem. Je černobílý.. Nemám čas tady něco víc psát, protož už musím :/ Čau! ;)


6. 1. 2012 :P

6. january 2013 at 20:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu teda téměř jenom s jedním článkem, protože ten první byla jenom reklama...:) Takže ke dnešku.. Dneska byl den skoro, jako kdybych byla ve škole, hrůza..:P No ale začnu od... noci/rána.. Prostě v noci jsem zase ponocovala až nějak do tří ráno.. A protože jsem už měla dočtenou povídku na internetu a mamka mi zhasla lampičku, takže jsem si nemohla číst ani knížku (ale pak jsem si ji stejně rožla), byla jsem na internetu..Přes mobil samozřejmě, kdybych měla notebook, tak si asi zapnu notebook, ale mám normální PC, takže jsem ráda, že mám internet v mobilu :) Nejdřív jsem byla všude možně - blog, email, jiný blogy, i twitter a pak už jsem se fakt nudila, tak mě napadlo, že budu přidávat obrázky na tumblr.. Takže jsem přidávala.. A nechtějte radši ani vědět, co jsem v noci všechno slyšela.. Nebudu to tu psát, ale napovím - šlo to z ložnice.. Už doufm víte :D Taky vás tak strašně štve když to někdy uslyšíte? No nic, změňme téma :D Takže jsem byla na internetu a až naši začali chrápat, tak jsem si rožla lampičku a četla si.. Ráno jsem se probudila až v devět. A první věc, co jsem kromě snídaně udělala bylo, že jem se musela učit nějakej zas*anej zeměpis..:P Ale ten jsem se fakt potřebovala naučit, protože nutně potřebuju jedničky, abych to na výzo utáhla na dvojku :P To jsem se učila celý dopoledne. Chvilku před a po obědě jsem byla na počítači, ale pak jsem se odpoledne zase učila.. Nejdřív ještě chvilku zeměpis a pak zas dějepis, omg kdy to učení skončí dpč? :P A asi v pět jsem byla konečně na PC. A nějak okolo šesté jsme se se sestrou v PC dívaly na film a já jsem si zas nalakovala nehty. No a teď se chci jít ještě dodívat na ten film. A pka budu zas ponocovat, jak jinak že.. Ale docela mě to baví, hlavně je bezva, že nejsem skoro nikdy ospalá (jenom, když mám fakt hodně těžkej den :P). No, tak se mějte fajn! ;)gildings: untitled by b r e e on Flickr.

Reklama - korálky.ivil.cz

6. january 2013 at 17:22 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahojky!
Tento článek bude pouze REKLAMA NA E-SHOP WWW.KORALKY.IVIL.CZ. Tu relkamu zveřejňuji proto, protože jsem se zúčastnila giveway u Andrey Bone, kde je sdílení tohoto e-shopu podmínkou, takže už zrovna dělám reklamu, a odkaz na tyto stránky bude na blogu do konce giveway. Ale když už píšu reklamu, tak o těch stránkách něco napíšu.
Když se tak dívám na tento e-shop, musím říct, že jsou vážně dobré. V adrese jsou sice korálky, ale na e-shopu určitě nejsou jenom ony. Mají tam jen samostatnou rubriku s mnoha druhy korálků, ale když se podíváte dál, narazíte na spoustu dalších věcí - další taková velká rubrika je bižuterie, kde jsou náušnice, náhrdelníky a další podobné věci a dokonce i bižuterie SWAROVSKI, o jejichž náhrdelník se hraje v giveway. Ale pak jsou tam i rubriky s menším obsahem, kde ale najdete úplně všechno, co souvisí s korálky - od různých potřebných věcí až třeba po knihy, kde jsou různé tipy na vyrábění zejména z korálků. A ceny? Co jsem se tak dívala, nejsou moc vysoké - samozřejmě u bižuterie SWAROVSKI jsou vyšší, ale tak to je jasný, ale jinak jsou fakt hodně levné. Takže tolik k reklamě na tento e-shop. Určitě ho pokud chcete navšitvte. Mějte se! ;)


Zase outfit..:)

5. january 2013 at 21:40 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Tak dávám sem jenom v rychlosti outfit.. Původně jsem měla v plnáu napsat jenom článek za dnešek, ale jelikož tu moje debilní matka seděla celý večer (nějak hodinu a půl :P), tak jsem to už nestihla, protože na takový článek už bych teď neměla čas :/ Ale byli jsme dneska na tom pohřbě, takže proto tu nebyl žádný článek, ale zítra tu asi nějak moc článků nebude, protože se musím učit..:/ No nic, tak čau! ;)


4. 1. 2012 :)

4. january 2013 at 21:16 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Yes, konečně víkend..:) Dneska jsem po dlouhé době zavítala na Twitter.. Je super! :D Možná vám sem dám časem odkaz na můj.. Možná..:) Dneska bylo ve škole naprostý utrpení.. Strašně se mi chtělo spát, hlavně v přírodopisu a ve fyzice, tam jsem fakt měla co dělat, abych zůstala vzhůru..:D No to je to moje ponocování.. Omg, musím se přes víkend učit zeměpis, dějepis a ještě dělat nějak zas*anej referát do občanky..:P Ať mi všechny učitelky políbí..:P Taky tak nesnášíte čtení mapy? Mě kvůli němu vychází 3 ze zeměpisu, musím si to opravit nebo mě mamka zabije :D No a ještě musíme jet zítra na ten pohřeb, moc se mi nechce, ale jasně že pojedu..Jžš, segra mi tu očumuje, co tady píšu, kráva blblá..:D Ale jinak je v pohodě :D A zítra a v neděli tu budou tak 1, max. 2 články za den... No, po škole jsem jela domů a byla na počítači. A pak se dívala na TV. Sestra odjela s mamkou o půl paté do kroužku a taťka někam šel, takže jsem byla doma sama..:) Až nějak do půl sedmé. A celou dobu jsem byla na PC, učení nechávám na víkend..:P No, tak se mějte, snad budete mít lepší víkend než já :D Čau! ;)nosens: Snow, Lights, Branches (by Gordana AM)


Twilight - Breaking dawn - part 2. (Rozbřesk - 2. část)

4. january 2013 at 18:10 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahoj!
Tak jsem tu s tou recenzí na Rozbřesk.. Ostatní díly jsou TADY, ale už je nechám v jednom článku, nechce se mi to zas rozdělovat :D
Řekla bych, že je to asi můj nejoblíbenější díl Twilight.. Jo, nejradši mám Stmívání a 2. část Rozbřesku..♥ :) No to je jedno.. Je natočený řekla bych trochu jiným stylem - jako byste fakt úplně prožívali Bellin nový upírský život, už jen proto, že je film natočen z jejího pohledu, což je naprosto úžasné. A pak tam samozřejmě hraje velkou roli malá Renesmee, která šíleně rychle roste. Film začne vlastně tím, že se Bella zřejmě probudí, rozhlží se těma božskýma červenýma očima a pak jde za Edwardem... Ti se spolu pak vydají na lov a kvůli krvi užuž málem zabije člověka, ale udrží se. Myslím, že po lovu si konečně pochová Renesmee a tak..:) A asi druhý den jí Jacob nakonec řekne, že se do Renesmee vtiskl (otiskl?), Bella bude dost naštvaná. No, dál je tu samozřejmě zkouška síly s Emmetem, ale ty, co to ještě neviděli a chtějí budu napínat...:) Bella dostane od Cullenových k narozeninám vlastní dům pro ni, Edwarda a Renesme.. Jejich sestřenka Irina, kterou jste mohli vidět v 1. části Rozbřesku na svatbě, jednou uvidí Bellu, Jacoba a Renesme venku a půjde za Volturiovými.. Ti si následně po přečtení jejich myšlenek budou myslet, že Renesme je nesmrtelné dítě. Nesmrtelné děti bývaly dříve a byly strašně silné, dokázaly klidně vyvraždit celou vesnici a neskrývaly upírský svět před očima lidí, a tak byly pozabíjeni. Alice to později uvidí ve své vizi a všem to řekne. Cullenovy pak napdne, že by mohly objet všechny Carslilovy příbuzné a známé upíry, aby jim svědčili a v nejhorším s nimi bojovali. Mimochodem, ještě jsem zapomněla říct o Bellině a Reneesmině schopnosti, takže pokud se chcete nechat překvapit, dál nečtěte. Reneesmina schopnost je, pokud jsem dobře pochopila, ukázat osobě, které se dotkne rukou na tvář její první vzpomínku na tu osobu. A Bellina schopnost je velmi mocná - je to schopnost štítu, která chrání před všemi ostatními schopnostmi a může štít rozšířit, aby ochrábila i někoho jiného. To taky bude trénovat. Samozřejmě mělo schopnosti i mnoho dalších upírů, ale to už vám nenapíšu. Snad asi dost dobrá schopnost byla schopnost živlů. A nakonec se teda sejde celkem dost upírů + smečka vlků. A málem bych zapomněla na Charlieho - tomu se Jacob ukáže jako vlkodlak, ale o upírech mu neřekne. Nakonec tedy dojde k etkání obrovské armády Voluturových s Cullenovými a jejich svědčícími upíry a vlkodlaky.. A taky se neví, jak dlouho bude Renesmee žít, jelikož je napůl člověk a napůl upír.. To se ale později vyjasní.. No a jak dopadne setkání s Volturiovými, to vám neřeknu, ať tu nepovídám o celéem filmu. Ale můžu říct, že k boji dojde i nedojde, takže ti co film neviděli a chtějí, můžou trochu zapřemýšlet.. Tak to je vše. Určitě se na film podívejte, je fakt úžasnej! A v celém článku najdete jak obrázky, tak i pár trailerů.. Mám jich sice ještě o dost víc, ale snad tohle stačí :DBlack and pink outfit ;)

3. january 2013 at 21:00 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska byl měgálně supr den a taky naprosto debilní..:D Spíš jedna část (ta školní) byla naprosto zas*aná a po škole to bylo úplně úžasný..:D Strašně mě nas*ala jedna učitelka.. Jednak jsme už dneska psali skoro bezdůvodně nějakej test, kterej nikdo neuměl a ještě mě a kámošce kvůli ní ujel autobus..:P Fakt kráva.. Ale asi nějak o čtvrt na osm jsem přijela z toho kina, kde jsme ještě se čtyřma holkama byly na tom Rozbřesku.. A bylo to suprový a prostě.. no, počkejte si na recenzi :D A ta tu bude zítrra, protože přes víkend nebudu mít čas, jelikož se budu učit nějakej zas*anej zeměpis, dějepis a ještě dělat debilní referát do občanky..:P No ale jinak dneka přidávám jenom outfit, takže se mějte! ;)


last day of holiday. :/

2. january 2013 at 20:41 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Achjo.. Zítra zas ta zas*ná škola :P Jestli nám dá učitel ze zeměpisu už zítra nějakej test, tak ho fakt zabiju..:P Ale ke dnešku, protože fakt pospíchám..:) Ráno jsem se probudila asi v devět.. A byla jsem na počítači... Po obědě jsem tam ještě chvilku byla, ale pak jsem se asi.. 3 hodiny dívala na TV..:) Sestra šla pak do knihovny. Já jsem chtěla jít taky, ale pak už se mi nechtělo, no tak půjdu příště :) Ve tři přijela mamka, protože dneska už byla konečně v práci :D A ještě když jsem byla na PC, tak jsem trochu změnila dess.. Celkem se mi líbí to pozadí :D A mimochodem.. Yes, yes, yes, yes, yes..:D No, strašně s těším i nětěším na zížtřek.. Za prvé - netěším se, protože je samozřejmě škola.. Ale za druhé - těším se, protože jdeme s kámoškou do toho kina, yes! Jdeme na ten Rozbřesk 2. část, takže ho pak doplním do recenzí na Twilight ságu..:) A teď si ještě nachystám věci do školy, oblečení a budu se dívat na film.. A vypadá to, že zítra stihnu jenom outfit, protože přijedem až nějak o půl osmé nebo kdy. Tak se mějte! ;)keepcalmandlovemyblog: (via TumbleOn)


Lol :)

2. january 2013 at 11:48 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahojky!
Áno, asi už většina z vás tuší, o čem tady budu psát.. Předpokládám, že velká většina z vás už tento film viděla.. Ale stejně mi to nedá, takže píšu takovou..recenzi..:) Nevím přesně jak bych ten film měla popsat, ale nějak to zkusím..:D

Film je vlastně o takovém.. současném facebookovém a prostě internetovém světě.. Hlavní postava je Lola, kterou hraje Miley Cyrus. Na ČSFD.cz píšou, že je film "o Lole a jejich přátelích, kteří prožívají středoškolské románky, přátelství i první zklamání"..:D A vlastně to tak je.. Omg, jsem příšerná, absolutně nevím jak ten film popsat...:D No, řekněme, že je prostě o takových klasických teenagerech a o věcích s nimi spojených.:D Myslím, že jedna scéna je taková trochu.. nechutná no ale jinak je film úplně úžasnej a určitě všem doporučuju! Sice tady z tho mýho krátkýho "popisu", kterýmu se popis nedá říkat asi moc informací nezískláte, ale prostě se na to mrkněte a uvidíte jaký je to úžasný film (teda ti, co jste ho ještě neviděli).


HLAVNÍ ROLE:
Lola - Miley Cyrus
Anne - Demi Moore
Emily - Ashley Hinshaw
Kyle - Douglas Booth
Wen - Adam G. Sevani
Allen - Thomas Jane
James - Jay Hernandez