Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

6. 1. 2012 :P

6. january 2013 at 20:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu teda téměř jenom s jedním článkem, protože ten první byla jenom reklama...:) Takže ke dnešku.. Dneska byl den skoro, jako kdybych byla ve škole, hrůza..:P No ale začnu od... noci/rána.. Prostě v noci jsem zase ponocovala až nějak do tří ráno.. A protože jsem už měla dočtenou povídku na internetu a mamka mi zhasla lampičku, takže jsem si nemohla číst ani knížku (ale pak jsem si ji stejně rožla), byla jsem na internetu..Přes mobil samozřejmě, kdybych měla notebook, tak si asi zapnu notebook, ale mám normální PC, takže jsem ráda, že mám internet v mobilu :) Nejdřív jsem byla všude možně - blog, email, jiný blogy, i twitter a pak už jsem se fakt nudila, tak mě napadlo, že budu přidávat obrázky na tumblr.. Takže jsem přidávala.. A nechtějte radši ani vědět, co jsem v noci všechno slyšela.. Nebudu to tu psát, ale napovím - šlo to z ložnice.. Už doufm víte :D Taky vás tak strašně štve když to někdy uslyšíte? No nic, změňme téma :D Takže jsem byla na internetu a až naši začali chrápat, tak jsem si rožla lampičku a četla si.. Ráno jsem se probudila až v devět. A první věc, co jsem kromě snídaně udělala bylo, že jem se musela učit nějakej zas*anej zeměpis..:P Ale ten jsem se fakt potřebovala naučit, protože nutně potřebuju jedničky, abych to na výzo utáhla na dvojku :P To jsem se učila celý dopoledne. Chvilku před a po obědě jsem byla na počítači, ale pak jsem se odpoledne zase učila.. Nejdřív ještě chvilku zeměpis a pak zas dějepis, omg kdy to učení skončí dpč? :P A asi v pět jsem byla konečně na PC. A nějak okolo šesté jsme se se sestrou v PC dívaly na film a já jsem si zas nalakovala nehty. No a teď se chci jít ještě dodívat na ten film. A pka budu zas ponocovat, jak jinak že.. Ale docela mě to baví, hlavně je bezva, že nejsem skoro nikdy ospalá (jenom, když mám fakt hodně těžkej den :P). No, tak se mějte fajn! ;)gildings: untitled by b r e e on Flickr.


inscendo: by Letícia Cruxen


watchingthecloudsdriftaway: Such a beautiful movie, I’m about to start reading the book :]


chu-totoroo: untitled by Jabbeltubel on Flickr.


depths-in-me: Personal blog that will you love!


nonamesareleft: (by bawkbawk)

c4lmdown: (by Mantas Photography)


eocene: mountain rainbow (by Harald Mieling)

chu-totoroo: untitled by Jabbeltubel on Flickr.


chu-totoroo: untitled by Jabbeltubel on Flickr.


noceuse: untitled by xiu×5 on Flickr.

hisaishi: a bird on the light @Ueno Tokyo (by ogino.taro)


greaterland: Lost in the Oldest of Forests. (by J A M U S)


15natives: untitled by anastasiadiduk on Flickr.


imperfectio: sans titre by yana yalutkina on Flickr.


noceuse: dinner for two on a rainy day by Simply Stardust on Flickr.


kknotted: (by Amy F. Hughes)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 zRzQa zRzQa | Web | 6. january 2013 at 22:53 | React

No jooo, učení je otravné :)

2 Ivett Ivett | 7. january 2013 at 9:05 | React

[1]: Jn...:)

3 Anny Anny | Email | Web | 7. january 2013 at 14:43 | React

Taky jsem se musela učit, pořád nějaké ty písemky...

4 blogaboutfashionandmore blogaboutfashionandmore | 7. january 2013 at 18:20 | React

Písmenky písemnky ach jo..-.-"

5 Ivett Ivett | Web | 7. january 2013 at 18:51 | React

[3]: jo, už mě to hodně se*e..:P

[4]: Přesně -.-

6 Julls Julls | Email | Web | 7. january 2013 at 19:49 | React

ja som dneska bola lyžovať, takže učenie za postupne odkladalo a nakoniec osm sa učila až okolo piatej :D zas si pridala krásny obrázky, veľmi sa mi páčia ;)

7 Ivett Ivett | Web | 7. january 2013 at 20:37 | React

[6]: Tak to ses měla..:) Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement