Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

8. 1. 2013# -_-

8. january 2013 at 20:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Tak rychle tady napíšu o dnešku, protože musím jít kvůli rodičům brzo sptá, protože chcou, abych šla brzo spát, takže píšu už teď, abych se ještě stihla dívat na film..:P Dneska to ve škole celkem ušlo.. Až na tělák, tam jsme musely skákat přes nějakou debilní hrazdu.. Mě to prostě nejde, ale fakt se snažím dpč! Dokázala jsem se tam jenom vyhoupnout a udržet, ale ne přetočit se přes to jak debil a stoupnout na zem, to už fakt ne..:D A učitelka říkala, že jestli to nezvládneme, zkazí nám vysvědčení špatnou známkou, kráva :P Ale pak byla celkem sranda v informatice :D D S kámoškou jsme byly na rajče.net a dívaly jsme se na fotky jedné holky a pak se tam objevily fotky nějaké... divné a my jsme si dělaly srandu že je to jedna spolužačka.. no prostě super :D Po škole jsem jela domů a doma dělala debilní referát ne čtvrtek do občanky na pozdravy a oslovování, wtf. A ještě jsem se měla učit fyziku, ale na to jsem se vys*ala a trochu si to v noci jenom zopakuju..:D No, takže jsem udělala ten referát a dívala se na TV. Vlastně ještě předtím mamka se sestrou odjely do tančení a taťka byl zase celou dobu až někdy do šesti/sedmi venku, takže jsem byla doma sama, yes, jak já tohle miluju..:D♥ A pak jsem byla celou dobu na PC.. Hlavně na tumblru, chvilku na fb a twitteru a pak na blogu. A stáhla jsem si nový film, ale ten mám být celkm dobrej, tak uvidíme..:) Teď ještě zajdu oběhnout AFFS, pak se umyju a konečně se po dlouhé době budu na něco dívat (já vím, že s tím strašně nadělám, ale co už :D). Mějte se! ;)

P.S.: Čekám na úchylný otázky na ask.fm! (hej fakt pište, pište, pište!!) :)


beatingbirds: infinite silence on We Heart It - http://weheartit.com/entry/47629958/via/affectueuseitsgoingtobeokay-justnottoday: sexnoise: yes It’s hard to believe how hard I fell.

carav3la: (via very black coffee in sweet floral cup | Flickr – Compartilhamento de fotos!)

palides: (by Gabriella Aguilar)


packagedsmiles: (by shewatchedthesky on Flickr)

planet-earthh: autumn roads by raym☺nd on Flickr.

saddest-summer: Love letters, found in the wake of Spring

someone from 1997 wished me good luck. it’s like someone from so many years back knows your struggles and i just, i think i’m gonna cry


thepapercranesociety: untitled by aka notafish on Flickr.

tumble-up0n: Untitled by altaikrai
black-and-white-gifs: (Mindrelic)

isaykonnichiwa: mt fuji & sakura By nipomen2

keepcalmandlovemyblog: (via TumbleOn)lesavions: (by neamoscou) home


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Paice Paice | Email | Web | 8. january 2013 at 21:18 | React

byli jsme v Chorvatsku na poloostrově Pelješac :D :)

2 blogaboutfashionandmore blogaboutfashionandmore | 9. january 2013 at 17:13 | React

Jakej film ? :'D

3 miley-smiley-cyrus-net miley-smiley-cyrus-net | Web | 9. january 2013 at 18:31 | React

To mě zas hrazda celkem jde :) ale když jde o míčové hry, tak jsem nahranáá..

4 Ivett Ivett | Web | 9. january 2013 at 20:33 | React

[1]: jj..:)

[2]: My sister's keeper ( Je to i můj život) :)

[3]: já jsem nahraná u bojoího..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement