Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

A war between remembering and forgetting.

20. january 2013 at 21:03 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Ten nadpis je..divný, vím, ale strašně se mi to líbí.."Válka mezi pamatováním a zapomínáním"..:) No prostě super :)
A tedy ke dnešku. Ráno jsem se vzbudila hodně brzo, takže jsem si hodně dlouho četla. Celý den už od rána mě bolela hlava jak prase :/ No, posnídala jsem a zalezla zpátky do postele.. Ovšem se sešitem přírodopisu a zeměpisu :P Musela jsem se celý dopoledne šprtat jak debil..:P Po obědě jsem si chvilku dala pauzu a byla na PC. Pak jsem se ještě chvilku učila zeměpis a pak mi mamka řekla, ať si něco zašiju, takže jsem si pustila film ("Je to i můj život", úžasný♥) a dala se do šití.. Nějak jsem se s tím zdržovala, takže mi to vystačilo na celý film :D Ale pak jsem se asi další hodinu ještě učila zeměpis :P Potom jsem si chtěla zapnout Sims, ale nešlo mi to, protože mám trochu zas*anou vypalovačku, teda podle mamky..:/ Tak jsem si pustila jeden díl jednoho seriálu, co jsem si stáhla a přitom si lakovala nehty. A pak jsem byla na počítači, umyla se, povečeřela a teď se půjdem se sestrou dívat na film. A ještě v rychlosti oběhnu AFFS, nějak na to teď nemám čas :/ Tak se mějte! ;)
my rooftop view. brooklyn, new york.

a0x: ♛

-vvaste: Vintage Skyscraper (by David Swift Photography)

simplynorule: Shenandoah Autumn (by Clickr Bee)

greekg0ds: by darren.erbe

like im looking into water
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lillien Lillien | Web | 21. january 2013 at 13:30 | React

Ta poslední foto :) Já celý den byla na blogu a k večeru jsem dělala mapy do Zeměpisu :)

2 Anny Anny | Email | Web | 21. january 2013 at 14:50 | React

Máš pravdu, ten nadpis je opravdu dokonalý :D
Všimla jsme si, že nějak nestíháš obíhat, ale neboj, já ti rozumím :D

3 Ivett Ivett | Web | 21. january 2013 at 19:04 | React

[1]: Ty mapy nesnáším..:P

[2]: To jo, díky :) Tak to díky :) Pokusím se zlepšit ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement