Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

depression is a dark lonely place.

27. january 2013 at 20:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska už stihnu jenom tento článek. Takže dneska jsem se probudila brzo, ale hodně dlouho jsem se válela v posteli a četla si a vstala jsem až v devět. Posnídala jsem a šla na počítač. Pak mě mamka zavolala do koupelny, protože mi koupila nějaký krémy na akné. Vrátila jsem se a volala mi na Skypu kámoška. Volaly jsme si asi 2 nebo 3 hodiny, poslouchaly přitom písničky, zpívaly jak idioti a ještě jsem přitom byla na internetu. Po obědě jsem ještě byla na PC a pak jsem zase volala s kámoškou. Hooooodně dlouho. Miluju Skype :D Tak jsme volaly, poslouchaly písničky a přitom psaly na blog. Asi jste si všimli, že jsem napsala první recenzi na kosmetiku. Chci jich přidávat čím dál víc. Nejdřív asi nějakou pečující, co mám vyzkoušenou a pak přejdu možná i na dekorativní. Takže snad se vám bude vše líbit ;) A volaly jsme si až nějak do půl osmé. Předtím tam ještě kámoščina sestra připojila svoji kámošku, takže jsme volaly já, kámoška, sestra, kámoščina sestra a kámoška sester :D A pak jsme ještě připojily na chvilku jednu kámošku. Potom mi mamka řekla, ať už ten Skype vypnu, tak jsem musela :P Umyla jsem se, povečeřela a teď jsem tady. Už od včerejška mě strašně bolí v krku. Ach jo, kdyby se k tomu ještě něco připojilo, možná bych zůstala doma :D Kéž by. Ale v krku mě bolí jak prase, fakt nic příjemnýho :/ Ještě chci napsat, abyste si sem do komentů napsali, o čem chcete, abych pokud budu moct, natočila v pátek to video. Já mám víc nápadů, ale ne na všechno jsem tak nějak.. přizpůsobená? :) Vím o jednom, co bych fakt natočit mohla, ale určitě sem prostě napište co vás napadne a co byste chtěli. Tak to je vše. Mějte se! ;)


genie-in-the-bottle: For more enchanting, magical, fairytale, rustic, click here! :3tempuros: d a b i t o

sanfrancisko: (FAWN)


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 28. january 2013 at 13:40 | React

se nekdo měl :D taky uz jsme dlouho s nikým nekecala pres skype xD
už máš u mě rozhovor :) můžes si ho dat na blog

2 Ivett Ivett | Web | 28. january 2013 at 19:27 | React

[1]: jj  ;)

3 Anny Anny | Email | Web | 28. january 2013 at 19:42 | React

Já chci taky skype, ale nemůžu ho stahovat, zablokuje nám pc :D Moc všem co mají skype závidím, včetně tebe :D A navíc nám teď nejede webka :D

P.S. Já jsme z Hulína, to je kousek od tebe :D

4 Ivett Ivett | Web | 28. january 2013 at 20:49 | React

[3]: Tak to je škoda :/ Jojo, vím kde je Hulín ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama