Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

life doesn't stop for anybody.

25. january 2013 at 21:23 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Strašně mě štve, že trvá strašně dlouho než se mi publikují články, ale vím, že to souvisí s tím zablokováním...:/ No to je jedno. Dneska to v rámci možností ušlo. Ájina v pohodě. V přírazu byla celkem sranda, protože tam učitelka nebyla a všichni dělali bordel :D Ve fyzice jsem málem usnula, jako vždycky :P A v matice taky, absolutně jsem tomu nerozuměla. Ve výtvarce jsme museli malovat něco se zimní tématikou. A učil nás dvě osmačky nebo deváťačky od nás ze školy. Ale naštěstí jsme kvůli volbám měli zkrácený vyučování na 5 hodin a šli jsme po čtvrthodině 5. hodině jsme šli na oběd. Pak jsme šly s kámoškou k další kámšce, kde mě přemluvily, abychom tam byly do půl třetí. Tak jsme tam byly a dívaly se na Tupíry...:D Potom jsme šly s kámoškou na nádraží a jely busem domů. Ještě jsem šla ke kámošce sestře pro úkoly a pak už domů. Dívala jsem se na TV a protože naši přijeli brzo, nemohla jsem natočit to video. Tak jsem byla na počítači. Nejdřív na internetu a pak jsem si zapla Sims. A v sedm jsem šla ka babičce na večeři, měla jsem buchtičky s krémem, mňamí :) Teď se mi zlomil nehet :/ Mám ho úplně malej :P No to je jedno. Aw, strašně se těším na zítřek!! :) Why? Protože naši budou od půl deváté až asi do čtyř pryč! Takže asi určitě natočím to video :) Oh, super! Jsem šlíeně happy! Jinak dneska asi nebude tolik obrázků - jednak pospíchám a za druhý to asi kvůli nim nejde publikovat (články). Mějte se! ;)imagined-reality: sem título by mrjimdoyle on Flickr.

tumble-up0n: Roses. on We Heart It. http://weheartit.com/entry/50197578/via/I_am_a_troublemakerlovequotesrus: EVERYTHING LOVE
emptieds: untitled by eyes of ab on Flickr.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement