Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Life is a bitch..:)

24. january 2013 at 20:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska už stinhu jenom v rychlosti deníček. Takže, zase tak trochu divný nadpis no, ale mě se líbí..:)
Ve škole to bylo.. no tak ušlo to. V zeměpisu to bylo v pohodě..:D ČJ je s tou krávou předmět na dvě věci, stejně jako všechny ostatní předměty, který nás učí :P V plavání jsem plavala 8 bazénů, což jsem samozřejmě nedala a pak jsme dělali nějaký kraviny. A v šatně tam přišla učitelka a řekla mi, ať za ní přijde do školy mamka, že se jí (jako mamce) asi něco nezdá na její (učitelčině) práci. Mamka totiž volala třídní, protože nechce, aby mi 3 z Tv zkazila vyznamenání (omg :P) a učitelka říkala, že si s ní teda ještě promluví a asi jí to nějak blbě řekla :P V matice tu učitelka nebyla a psali jsme nějakou samostatnou práci. V dějepisu jsem měla co dělat, abych neusnula :D A v občance jsm dělali všechny možný i nemožný kraviny, jak jinak :P Po škole jsem jela busem domů a šla ségře ke kámošce pro úkoly. Tam teď chodívám po škole každý den (na chviličku). Doma jsem se pak dívala na TV a byla na počítači. O půl čtvrté jsem šla do flétny. Tam jsme dneska byly jenom do půl paté. Když jsem přišla domů, byla jsem chvilku na internetu a pak jsem si zapla Sims. Hrála jsem je od šesti do půl osmé. Pak jsem se umyla, povečeřela a teď se půjdeme se ségrou dodívávat na film. A zítra teda možná natočím nějaký video, ale nic nezaručuju. Ovšem, kdyby ano, tak samozřejmě přes foťák. Mějte se! ;)


sekkachi: (by Nathan Savage-Lee)


burnned: WOW take me here


beanfield: BArk Design Architects

exites: Cloud spiral in the sky. An Iridescent (Rainbow) Cloud in Himalaya. The phenomenon was observed early am 18 Oct 2009

inscendo: Rynek Główny, Krakow


inscendo: Stallhof

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 blogaboutfashionandmore//Lucka^^ blogaboutfashionandmore//Lucka^^ | Web | 25. january 2013 at 9:52 | React

S názvem článku souhlasim:D:D a pěkné fotky a animace ;) :-(

2 Ivett Ivett | Web | 25. january 2013 at 16:46 | React

[1]: :D Díky ;)

3 Lillien Lillien | Web | 25. january 2013 at 17:10 | React

Název je super :D:D Já taky chodila do flétny,ale přestalo mě ot bavit :/

4 Ivett Ivett | Web | 25. january 2013 at 17:37 | React

[3]: :) Mě to ještě baví ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement