Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Reklama - korálky.ivil.cz

6. january 2013 at 17:22 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahojky!
Tento článek bude pouze REKLAMA NA E-SHOP WWW.KORALKY.IVIL.CZ. Tu relkamu zveřejňuji proto, protože jsem se zúčastnila giveway u Andrey Bone, kde je sdílení tohoto e-shopu podmínkou, takže už zrovna dělám reklamu, a odkaz na tyto stránky bude na blogu do konce giveway. Ale když už píšu reklamu, tak o těch stránkách něco napíšu.
Když se tak dívám na tento e-shop, musím říct, že jsou vážně dobré. V adrese jsou sice korálky, ale na e-shopu určitě nejsou jenom ony. Mají tam jen samostatnou rubriku s mnoha druhy korálků, ale když se podíváte dál, narazíte na spoustu dalších věcí - další taková velká rubrika je bižuterie, kde jsou náušnice, náhrdelníky a další podobné věci a dokonce i bižuterie SWAROVSKI, o jejichž náhrdelník se hraje v giveway. Ale pak jsou tam i rubriky s menším obsahem, kde ale najdete úplně všechno, co souvisí s korálky - od různých potřebných věcí až třeba po knihy, kde jsou různé tipy na vyrábění zejména z korálků. A ceny? Co jsem se tak dívala, nejsou moc vysoké - samozřejmě u bižuterie SWAROVSKI jsou vyšší, ale tak to je jasný, ale jinak jsou fakt hodně levné. Takže tolik k reklamě na tento e-shop. Určitě ho pokud chcete navšitvte. Mějte se! ;)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement