Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

vychlámaná# :D

30. january 2013 at 20:54 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Áno, vychlámaná..To teda jsem :D Ale k tomu se dostanu. Ve škole to bylo celkem dobrý. V matice jsme začali procenta, omg :P Ale zatím to není nějak těžký. Ve fyzice pořád děláme nějakou debilní páku a dneska jsem začali ještě cosi novýho, fakt nevím k čemu to bude :P Místo PVPéček měla celá naše třída první hodinu dějepis a druhou hodinu něco..nevím co :D Dějepis byl celkem v pohodě, no. Ale už jsem tam skoro usnula. A pak jsme měli hodinu s naší češtinářkou a dívali jsme se v zeměpisu na nějaký Cestopisy nebo co, co chodí na ČT1 :P Pak jsme měli čítanku, kde jsme četli nějaký pohádky. Ale ještě předtím o přestávce jsme byli normálně ve třídě a teď se tam trochu nevím-co-dělali dva spolužáci a pak šli dolů. No a prý si všichni mysleli, že ten ten jeden kluk zmlátit toho druhýho a on šel přitom jenom na WC. Zůstaly jsme tam jenom já a dvě kámošky a nějak jsme vůbec něměli ponětí, co se děje :D Začaly jsme se strašně chlámat, a když tam přišel jeden spolužák a řekl, proč jsou všichni pryč, dostaly jsme úplnej záchvat smíchu a pak kámoška řekla něco jako "co když tam přijdou a on bude zrovna chcát?" :DDD Prostě prdel jak prase :D Pak byla teda ta čeština a poslední hodinu Pracovní činnosti. No, ušlo to. Po škole jsme zase jely se sestrou a s mamkou domů. Cestou jsme se ještě stavily učitelce na zítra pro čokoládu. Doma jsem se dívala na TV a když byly reklamy, tak jsem dočítala jednu knížku, co jsem dneska byla vrátit do knihovny. Na čtyři jsem jela do kytary. Dneska jsem tam byla jenoim já s kámoškou. Po kytaře mě taťka zavezl do knihovny a pak domů. Chvilku jsem byla na počítači a na šest šla s kámoškou do náboženství. A tam byla ještě většá prdel a ještě větší záchvat smíchu :DD Protože se tam o něčem mluvilo a pak řekl, že "potřebujeme" a jedna kámoška řekla "chlapa". :D Teď se tam všichni začali chlámat a farář řekl, něco jako že nepotřebujeme jenom chlapa a že chlapi mají něco zvláštního co ostatní nemají.. Nemyslel tím tam to (doufám,ž e víte co myslím :D), ale vyznělo to tak. Nakonec mluvil o povaze :D A to ještě není všechno. Pak tam ještě o čemsi mluvil a řekl "a dostaneme se kam?" a jedna kámoška "K mamince.". To ještě není vtipný, ale farář řekl nejdřív, že víme, že nemůže přestat myslet na toho chlapa (:D) a cosi a pak ještě, nějak že "to začalo u maminky a u tatínka" :DDD A teď už to asi myslel, tak jak to mysle :D Fakt vychlámaná. Po náboženství jsme ještě tak půl hoďky byly před domem kámošky a dělaly blbiny a o půl osmé jsem došla domů. Povečeřela jsem, umyla se a teď se chci ještě stihnou na něco podívat. Strašně se netěším na zítřek, protože je výzo, budeme se učit a poslední hodinu je nějakej trapnej koncert :P Takže toť vše k dnešnímu dlouhému vychlámanému deníčku. Mějte se! ;)


travelingcolors: Pfeiffer State Beach, Big Sur | California (by Raymond Jabola)


jamesnord: Kentish Town

-cityoflove: London, England via garryknight

nostalgicescape: PARIGI.

headlikeanorange: Morning Snow (Martin Heck)

kvntrn: Tea Kolompdrolet: Huangpu River Martin Stavars

inothernews: A cyclist is silhouetted while crossing the Keizersgracht in Amsterdam, the Netherlands. (Photo: Peter Dejong / AP via The Guardian)


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Annie<3 Annie<3 | Web | 31. january 2013 at 23:19 | React

Koukám, že jsi měla nabitý den :-) a užila sis ho ;-) mas docela srandu během dne :-D
První obrázek je nádherný! :-)

2 Annie<3 Annie<3 | Web | 31. january 2013 at 23:20 | React

[1]: myslela jsem ten druhý :-D ale všechny jsou krásný! :-)

3 Ivett Ivett | Web | 1. february 2013 at 8:55 | React

[1]: To jo :D

[2]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement