Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

We aren't normally.

26. january 2013 at 21:27 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak za prvé - sorry, že tu nebylo video, ale nestihla jsem ho natočit, protože naši přijeli dřív, než jsem to dotočila :/ Ale jestli ho chcete, možná by bylo teď v pátek, protože jsou prázdniny. Ale pište si, o čem chcete, aby bylo!
A ke dnešku, ale hodně rychle, protože pospíchám. Ráno jsem v osm snídala a naši jeli o půl deváté někam pryč, yes! Četla jsem si a pak jsem si zapla počítač. Nejdřív jsem tam něco dělala a pak jsem asi hodinu volala s kámoškou (Marťou) na Skypu. Pak jsem ještě byla na internetu a potom ještě volala. Na dvanáct sme šly se sestrou k babičce na oběd. Po obědě jsem se chvilku dívala na TV. A pak jsem byla na PC. Nějak o půl třetí jsem začala točit to video, ale už jsem ho nestihla dotočit, protože naši přijeli dřív a já to fakt nemůžu točit když je někdo doma. Ještě jsem šla kámošce zanýst sešit, který si ségra opisovala. A potom jsem si doma zapla Sims. Nějak okolo sedmé jsem šla na chvilku za babičkou. Pak jsem povečeřela, umyla se a teď si volám s kmoška na Skypu. :D A dneska jenom fakt pár otázků, už musím jít :/ Čau! ;)

ohmr: (by stranger tongues)


restaurer: (by daveotuttle)e-aves: untitled by katrina shafer on Flickr.

axaena: (by bailey wc friedman)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ~ Renn. ~ Renn. | Web | 26. january 2013 at 21:28 | React

pekné obrázky ! :)a máš fajn blog ;)

2 Ivett Ivett | 26. january 2013 at 21:35 | React

[1]: moc díky ;)

3 Jacqueline Jacqueline | Web | 27. january 2013 at 20:08 | React

taky bych to nezvládla točit kdyby byl někdo doma.
hezké obrázky:)

4 Ivett Ivett | Web | 27. january 2013 at 20:59 | React

[3]: jn :/ Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement