Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

we were born to die...

18. january 2013 at 20:35 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Jsem strašně šťsatná!! Proč? No jasně, protože mi odblokovsali blog, už jsem se fakt bála, že mi ho smažou, a přitom jsem žádný pravidla neporušila, nebo o tom aspoň nevím :P No to je jedno, ale ještě jednou se omlouvám za tuto nemilou věc..-.-
A teď rychle ke dnešku. Včera byly třídní schůzky.. Jsem celkem spokojená, protože mi vychází 2 nebo 3 dvojky, 1 nebo 2 trojky a zbytek jedničky. Dvojku mám ze zeměpisu, kde jsem nadmíru spokojená, protože jsem čekala i tu trojku, z matiky, to mi ale bylo jasný a možná z PVPéček, podle toho jak se učitelka rozhodne. A trojku mám z těláku, vož mě hodně štve, protože mi to zkazí vyznamenání, ale co nadělám, a možná z těch PVPéček, podle toho jak se učitelka rozhodne..Ale zajímavý, že z obou předmětů mám stejnou učitelku.. A jinak to celkem ušlo.. Poslední dobou mám co dělat, abych neusnula v matice :D Fakt, včera nebo předevčírem mě kámoška dokonce musela skoro probudit :D A jinak mě strašně štve, že v pondělí budeme psát 4 testy - z matiky pololetku, kterou fakt nesmím pos*at, jinak jsem v prdeli, z ájiny, což je jednoduchy, z přírazu a ze zeměpisu, wtf :P No po škole jsem šla domů a kluci mě jako vždycky chtěli zkoulovat, že.. Ale včera jsem šla ke kámošce jenom tak a děda jel za námi a úplně totálně je zdrbal..:P A pak včera i dneska stáli za rohem a vykukovali a mysleli si, jak jsou nenápadní..:P Pak jsem teda došloa domů a dneska už dojela mamka, oh no! :/ Dívala jsem se na TV a pak byla na počítači. K večeru přijela teta, tak jsem za ní tak v šest šla. A asi v osm naši odjeli na ples, oh yeah! Ku*va.. Teď jsem se dívala na fakt krutej horor (ale ne Paranormal Activity) a málem jsem se pos*ala... A taky málem poblila :D Ne, to zas ne.. Teď půjdu na chvilku za tetou, a pak se se sestrou budeme dívat na film a žrát všechno možný..:D Čau čau! ;)

krokig: butmine: neighbors (by anna meera wood)

pulcher-a-um: my feet in my xmas bed #2 (by intherye’s)
live-vibe: northfromhere207: Amazing photo. Cred - Dave Morrow A beautiful worldsh4rkies: Perspective
black-and-white-gifs: Seattle (Jibby Was Most Happy)

periforas: Lisa Williams
unic0rn-shitt: you guys should be cute and inbox me


woodendreams: (by aremac)

1wantchange: playground

heavenspressure: Wandering through a very snowy Parc Disneyland (by PeterPanFan)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 19. january 2013 at 11:17 | React

Mě zkazilo vyznamenání loni trojka z češtiny, ale letos žádnou trojku mět nebudu :D Ale budu mít asi 6 dvojek :D

2 blogaboutfashionandmore blogaboutfashionandmore | Web | 19. january 2013 at 11:54 | React

krásné fotky a animacE:) btw. konečně sem zase zpět :-D

3 Vikyna Vikyna | Web | 19. january 2013 at 12:27 | React

Nádherné obrázky! :)

4 Ivett Ivett | Web | 19. january 2013 at 12:51 | React

[1]: Se máš..:)

[2]: Díky, to je super! ;)

[3]: Díky ;)

5 Jacqueline Jacqueline | Web | 20. january 2013 at 19:05 | React

já sem se docela lekla když sem šla na tvůj blog,vždycky se takhle lekám když někomu zablokují blog nebo si ho smaže:D
to máš nějaký podobný vysvědčení jak já:D asi,možná ho mám trochu horší:D

6 Ivett Ivett | Web | 20. january 2013 at 19:18 | React

[5]: já jsem se taky lekla..:D Fakt? :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama