Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

you don't know shit about what happened to me.

23. january 2013 at 20:57 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Ten nadpis je zase divný, ale celkem se mi to líbí... Zkusila jsem si přeložit to shit a přeložilo se mi to jako ho*no :D No a jinak.. Možná v pátek, ale fakt jenom možná bych mohla natočit nějaký video, už mám takovou představu.. A snad se dokopu k tomu, abych po dlouhé době napsala něco k Tématu týdne.
A dnešek. Ve škole to byla celkem otrava :P Matika nestojí za řeč :P Ve fyzice jsem fakt už málem chrápala, je to straaaašná nuda :P Pak byly dvě hodiny PVPéček a tam byla nejdřív celkem sranda (s kámoškama, učitelka je jak už jistě víte příšerná :D), ale pak tam začala učitelka mluvit o lyžáku a kámoška mi řekla ať tam klidně jedu i bez ní, no a učitelka se jí začala vyptávat, proč nejede. Fakt to vůči ní muselo být nepříjemný, pak jin to tam i rozbulelo :/ Fakt je mi jí líto, ale pak jsme se o tom bavily a říkala, že na ni se*e :) V češtině jsme četli z listu příběh. Vždycky někdo kousek. A četli to skoro pořád jenom kluci, dělali si z toho strašnou prdel (ale ne že by to nebyla sranda :D) a vůbec jsme jim nerozuměli. A učitelka nám pak řekla, že ten příběh máme dokončit a má tam být min. 15 slov! :P Ať mi políbí.. A v pracovních činnostecch tu učitelka nebyla, takže jsme se dívali na filmy. Nejdřív na "Masakr motorovou pilou", ale to pak učitelka vypla, protože je to fakt krutý a pak na "Tupíry". Jako Twilight mám ráda, ale tohle je fakt prdel-jak-prase :D Po škole jsem jela domů a dívala se na TV. No a pak byla chvilku na počítači. Na čtyři jsem jela do kytary. Tam nic moc. A pak pro mě taťka přijel, zavezl mě do knihovny a pak domů. Na šest jsem šla do náboženství a o půl osmé jsem přišla, protože jsme se ještě zakecaly s kámoškou..:D A toť vše. Tak se mějte!

wearethelivinghope: http://www.facebook.com/firstclasstragedy


universopiate: The Universe. Fuck yeah!

violet-kitsune: Altlith spire by ~korbox.


surealists: The Sena 1 (by JAG_50D)


alicemadenietzschecry: “I want to go south, where there is no autumn, where the cold doesn’t crouch over one like a snow leopard waiting to pounce. The heart of the North is dead, and the fingers of cold are corpse fingers.” - D.H. Lawrence
emptieds: untitled by eyes of ab on Flickr.-horrocrux: En Hiver - Eiffel Tower (by Joey Z1)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Web | 24. january 2013 at 18:57 | React

to shit jsem si kdysi taky překládala, ale už dřív :D

jen tak mimochodem, mám nový blog, tak si mě předělej.

2 Ivett Ivett | Web | 24. january 2013 at 20:03 | React

[1]: jj ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement