Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

February 2013

small girl with big dreams.

28. february 2013 at 20:31 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Úplně nejdřív chci říct, že tento článek jsem už měla napsaný, ale moje sestra, kterou už nechci do konfce života vidět mi to tu pomačkala a smazalo se mi to. Kráva nebeská. A jinak se omlouvám, slíbial jsem ještě outfit a článek s těma včerejšíma fotkama, ale to už bohužel nestihnu.
Ráno jela moje zas*aná sestra s mamkou k zubařce, do obchodu a na boty, takže jsem byla doma sama. Dala jsem sem to video, dívala se na TV a učila se zeměpis. Sestra s mamkou přijely okolo jedenácté a já jsem se zrovna doučovala. Pak jsem byla i se sestrou a počítači. Po obědě taky a okolo jedné přijel taťka a asi za hodinu jsme jeli lyžovat. Měly jsme se sestrou každá 10 jízd na vleku. Ale ten sníh strašně klouzal, protože to byl v podstatě jenom led. Hodila jsme jednou držku na vleku (ale to teprve poprvý) a třikrát na svahu. Asi v posledních pěti jízdách jsem našla způsob, jak jet, aby to tolik neklouzalo. Ale stejně to klouzalo :D No a pak jsme ještě se sestrou chvilku bobovaly. Ale byla jsem úplně hotová. Nechápu, proč musí být tak debilní počasí. Buďf je zima nebo léto a ne všechno dohromady ne :P Tím myslím, že je fakt hrůza, když je zima, jste navlečení v zimní bundě, lyžujete, je sníh a praží na vás slunko, z čehož jste totálně zpocení :P No, domů jsme dojeli okolo páté a zrovna u nás byli teta, sestřenice Romča a mlá Tonička s Matýskem. Se sestrou jsme se převlíkly a hned jsme tam šly. Celou hodinu jsem si hrála s Matýskem. On je fakt úžasně roztomliej :) A ještě když se směěje, to je úplně best :D No asi za hodinu odjeli a já jsem byla doma na PC. Asi hodinu jsem volala s kámoškou na Skypu. A teď jsem se totálně rozčílila na sestru :P
Zítra tady určitě dám ty fotky ze včerejška, pak asi recenzi na jeden film, outfit a deníček a víc už asi nestihnu. Ještě zkusím trochu začít na novým dessu. A jinak přes víkend tu toho snad taky bude víc ;) Mějte se! ;)jwpard: thank u honey ^^

Moje sbírka laků - video ;)

28. february 2013 at 9:03 | ♥Ivett♥ |  Cosmetics
Ahoj!
Tak sem konečně dávám to video. Včera se mi to nechtělo nahrát, podařilo se mi to až napodruhé. A navíc jsem včera stejně nestíhala, takže je to tu až dnes. Ještě se chci omluvit za kvalitu, nějak se tím foťákem točí nekvalitní videa. Ale až tohle, jinak jsou dobrý. No, možná to bylo tím, že už to nemělo moc baterky, nevím :) Každopádně tady je. Asi si ho trochu zesilte. A klidně si ho jenom poposunujte, protože je celkem dlouhý a hádám, že by to asi nikoho nebavilo :D
sorry.

27. february 2013 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Teď se chci jen v rychlosti omluvit, že tu dnes nebude článek. On by tu byl, jenomže mě se teď zase podělal ten debilní blog.cz a celý se mi to vymazalo.. Už to znovu psát nehodlám. Takže sem jenom napíšu, že jsem dneska vůbec nestíhala. Zítra jedeme lyžovat, ale doufáím, že sem stihnu dát to video, pak si možná pohraju a upravím ještě jedno video (možná), dál outfit a deníček, víc nestihnu, protože se budu muset učit. V pátek sem snad stihnu dát konečně tu recenzi na film a přes víkend snad na nějakou kosmetiku. Takže se omlouvám, ale já bych vás aspoň bez jednoho článku nenechala :) Mějte se aspoň vy fajn! ;)

26. 2. 2013

26. february 2013 at 21:20 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Absolutně nesrtíhám! (neřešte)
Dneska byl fakt dečn, kdy jsem měla nabito a na blog jsem moc neměla čas. Ráno jsem se vzbudila asi tak o půl třetí a pak jsem zase usnula a dál sjem se vzbudila až v osm (nebo mě spíš vzbudila telefon). Jsem fakt kráva, já chcui být vzhůru už min. od šesti - jednak jsou prrázdniny, tak ať si už od rána trochu užiju volna a za druhý, abych to všechno stihla. Ale zítřek si musím fakt užít, protože je to poslední den, kdy doma není mamka, protože ve čtvrtek a v pátek má dovolenou :/ No, volala mi kamarádka, jestli můžou přijít. Tak jsem řekla, že jo. Vzbudila jsem ségru a dívaly jsme se na TV. Pak jsem byla na počítači. Původně jsem se chtěla už od tak šesti hodin učit, ale co, seru na školu :P Nevím, proč mě musí otravovat i o prázdninách - musím se doučit zeměpis, pak nějakou debilní zas*anou básničku a ještě mám něco napsat o Cyrilu a Mětodějovi, do pi*e :P No, v devět přišla kámoška i se sestrou a já jsem s kámoškou byla na PC. Tak jsme si tam přehrávaly nejlepší scény z jednoho filmu (na který tu do konce týdne bude určitě recenze ;)). Pak jsem točily dvě vide, jedno který tu dám asi zítra a druhý jen tak ze srandy a chtěly jsme ho sestříhat, ale asi z toho sejde (asi), protože je fakt příšerný..:P Holky odešly tak okolo jedenácté a já jsem šla k babičce dělat pudink. Vanilkový, mňam♥ Potom jsem doma byla na PC a pak se dívala na TV (Will a Grace♥). o obědě jsem zase byla na PC, ale jenom chvilku, protože jsme pozdě obědvaly. A pak jsem si šla ještě dát k babičce ten pudink. Asi ve tři jsem se učila půlu toho zeměpisu. Pak jsem se asi deset minut dívala na TV a od té doby jsem asi na PC. Ale to moc dlouho není, protože tam jsem asi tak od pěti. A to je vše. Na zítra tu plánuju dát to video, outfit, deníček a asi ještě něco, nevím co. Mějte se! ;)
Pink&blue outfit ;)

26. february 2013 at 19:28 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Moc se omlouvám, ale i přesto, že mám prázdniny, nemám moc čas a tak jsem tu dnes jenom s outfitem a deníčkem. Snad nevadí, dneska jsem natočila i video, a zítra ho sem asi dám, ale i přesto, že je přes foťák, je v hrozné kvalitě..Ale zdá se mi, že teď se ta kvalita na Youtubku vždycky zlepší, tak snad to nebude tak hrozný ;) A jinak outfit je dneska růžovomodrý a takový jarní/letní. Snad se líbí ;)


♥lovely spring holiday♥

25. february 2013 at 21:15 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Áno, lovely holidays. No, mám sice prázdniny, ale to bohužel nic nemění na faktu, že dnes jako vždycky nestíhám.. Ale dneska si za to můžu zčásti sama. Byla jsem asi tři čtvrtě hodiny ve vaně :DD
Ráno jsem se chtěla vzbudit co nejdřív. A taky že jo. Okolo jedné v noci jsem se zničehonic probudila :D Četla jsem si a asi tak o... půl třetí (?) jsem zase usnula. A pak jsem se vzbudila okolo šesté. A dívala jsem se na TV. No a pak jsem si zapla počítač a byla na něm. V devět jsem šla do obchodu nakoupit normální věci jako chleba, rohlíky atd. A zase jsem si koupila Bravo girl. No a pak jsem doma zase byla na PC. Ve dvanáct jsem si šla ohřát oběd a pak jsme ho se sestrou doma jedly u televize. Tak konečně mám čas podívat se na Will a Grace.. Zbožňuju ten seriál, díváte se na něj někdo? Celkem sranda :D A pak jsem zase byla na PC. Asi o půl třetí přijeli naši a něco po třetí jsme jeli lyžovat. Nebylo to zas tak hrozný, ale dvakrát jsem hodila držku, protože jsem zakopla o sníh. Ale to protože tam byly takový ty hromady. Jinak v pohodě. Přijeli jsme asi o půl sedmé a od té doby vůbec nestíhám. A dneska tu výjimečně nebude ani jeden obrázek, protože taťka už na mě řve, ať vypnu PC a ať jdeme spát. Toť moje rodina :D Mějte se! ;)

White&black outfit ;)

25. february 2013 at 20:05 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Teď jsem tu jenom v rychlosti s bíločerným outfitem a za chvilku se pokusím napsat deníček. Jinak v outfitu se mi strašně líbí to tričko ♥ A kabelka samozřejmě :) Doufám, že se taky trochu líbí ;) Tak zatím ahoj! ;)


Včerejší nakupování na Čepkově :)

25. february 2013 at 13:18 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jak jsem včera slábila, další dnešní článek je o včerejším nakupování na Čepkově. Jak už jsem taky psala, stihli jsme zajít jenom do Takka (tam vždycky chodíme první, protože máme myslím dva letáky se slevama :)). Ale i tak jsem si něco koupila a na mém Wishlistu škrtám jednu věc. A jáka to je (a co dalšího jsem si koupila) se dozvíte v celém článku (Whole article).

P.S.: Ještě se chci omluvit za kvalitu fotek, ale vrátili jsme se až v sedm a to nejsou zrovna kvalitní fotky. A musela jsem to vyfotit co nejdřív, protože se to potom zase muselo dát oprat :)


Hodnocení pro Saša a Timi! :)

25. february 2013 at 9:56 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Ahojky!
Jak jsem včera psala, dnes tu mám žádost o jedno hodnocení blogu. A to blogu blogerek Saši a Timi. Snad se bude líbit ;)


PŘEZDÍVKA: Saša a Timi
TÉMA BLOGU: celebrity, móda, hudba a vlastné príbehy
PRVNÍ DOJEM:
Jelikož to není blog z portálu blog.cz, trovhu si na něj teprve zvykám. Ale hned po orvním shlédnutí se mi stránka celkově moc líbila. Zaujme už od nágherného záhlaví, přes menu a rubriky až po různorodé články.
HODNOTÍM: 10/10


DESIGN:
Design je sladěný víceméně do modré barvy a mám-li hodnotit pouze záhlaví, tak určitě velice kladně. Moc se mi líbí překrásný obrázek v záhlaví. A vlastně pak už je tam menu, které je zvlášť, ale samotný design paráda.
HODNOTÍM: 10/10


MENU:
Musím říct, že co mě v Menu asi nejvíc zaujalo, je hned první věc hned nahoře v Menu. A to taková jezdící klikací animace. Vlastně se tam ukazují nejspíš různé celebrity, o kterých je blog, a když na ně ukážete mysší, zobrazí se vám, kdo to je. A jinak je Menu velmi přehledné, je tam dostatek informací a myslím, že kždému vyhovuje.
HODNOCENÍ: 10/10


ČLÁNKY:
Články jsou tu opravdu hvězdičkové a je vidět, že autorky opravdu vědí, o čem mají psát a píšou tu nejdůležitější i méně důležité zprávy ze světa celebrit. Za to je samozřejmě velké plus. Takže tady není co vyknout a vždycky je dobré trochu si pročíst novinky zahraničních celebrit - něco jako noviny :)
HODNOTÍM: 10/10
AKTIVITA:
Tak aktivita je kažodenní, protože každý den je u celebrit něco nového :) Ne, vážně, aktvitě nemůžu nic vytknout i kdybych chtěla (ale nechci :)).
HODNOTÍM: 10/10
NÁVŠTĚVNOST:
Blog byl založen 21. 4. 2012, ale Toplist je počítán teprve od 30. 7. A řekla bych, že za takovou dobu je návštěvnost vážně úžasná!
TOPlist
Takže už další blog, kterému se nedá abslotuně nic vytknout ;)
HODNOTÍM: 10/10
CELKOVÉ HODNOCENÍ: 60/60, GRATULUJI!! ;)

never give up.

24. february 2013 at 21:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Pokusím se tohle trochu uspíšit.
Takže o dnešku. Ráno jsem chtěla jít do kostela, ale moc se mi nechtělo, tak jsem nakonec zůstala doma. Dneska tam šli výjimečně všichni (sestra, babička, mamka, taťka), takže jsem byla doma sama. Chtěla jsem být na internetu a přitom si lakovat nehty, protože už mi to mamka konečně povolila, ale nešel mi internet, takže jsem se dívala na film a lakovala si nehty (na svítivě oranžovou). Něco po deváté už internet zase šel, takže jsem byla na tumblru a na blogu. Ale neměla jsme moc času. O půl desáté všichni přišli a já jsem pořád byla na internetu..Hlavně na tumblru. Pak (nevím v kolik) mi kámoška řekla, jestli nejdu volat na Skype, tak jsme volaly a pak ještě s jednou kámoškou. Volaly jsme tak hoďku a pak už jsem musela jít na oběd. Po obědě už jsme byla jenom chviličku na tumblru a pak už jsem se oblíkala a tak a o půl jedné jsme jeli pro tu kamarádku Aničku. Ale nejdřív jsme se ještě stavili za babičkou, protože tam moc často nejezdíme. Byli jsem tam tak skoro hoďku a pak jsme jeli pro tu Aničku. Jeli jsme teda do Zlína do té Galaxie. Jak jsem psala, je to tam spíš..pro děti, ale tak vyblbly jsme se no :D A koupily jsme si medovník♥ :) Byly jsme tam dvě hodiny. Ke konci už mě to tam moc nebavilo, takže jsem fotila.. A natáčela :D Asi o půl paté už jsme z tama odjeli a jeli jsme na Čepkov. Stihli jsme jít jenom do jednoho obchodu, a to do Takka, protože jsme zas nechtěli být nějak pozdě doma, ale stejně jsem si toho koupila dost a někdy příště si uděláme větší nákupy ;) A co jsem si koupila se dozvíte zítra ;) No a pak jsme jenom zavezli Aničku domů a jeli jsem my domů. A od té doby jsem převážně na PC.
Takže, jak jsem psala v minulém článku, napíšu tady, co byste tu měli čekat zítra a předběžně co přes týden, prtoože mám prázdniny, takže toho bude víc. Takže zítra tady dám jedno hodnocení blogu, pak tu bude článek o dnešním nakupování, outfit a deníček. Víc asi nestihnu, protože bychom měli jet zítra lyžovat :P A přes týden tady plánuju samozřejmě outfity, deníčky a jinak nějaké recenze na filmy (podle toho kolik jich zkouknu, dneska jsem shlédla jeden úžasnej, tak na ten určitě bude, ale dál uvidíme), nějaké recenze na kosmetiku a možná i na nějakou tu knížku. Pak by se to mělo objevit asi i pár videí (no jedno určitě), protože už ámme nabitý foťák. A pak asi ještě jedno menší překvpaneí, ale nic velkýho, ale stejně se nehctě překvapit ;) A ještě tu možná bude téma týdne, jestli bude nějaký dobrý. A jinak chci přčes týden nějak změnit dess, ale nic velkýho, ještě to trochu promyslím ;) Mějte se! ;)


c4lmdown: (by katya mamadjanian)