Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

10. 2. 2013 -_-

10. february 2013 at 20:52 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Strašně moc pospíchám, takže trochu zrychlíme. Ráno jsem chtěla jít do kostela, protože už jsem strašně dlouho nebyla, ale nikdo mě nevzbudila, takže jsem se probudila až v devět..:P Tak jsem posnídala a chvilku si četla. Mamka se sestrou byly v Holešově v kostele, protože tam měli nějak jít. No, četla jsem si a pak jsem si zapla počítač. Vlastně jsem se už od rána měla učit a učit a učit.. Přírodopis a zeměpis. Ale víte co jsem udělala? Vy*ala jsme se na to :P A proč? Tak jednak se mi do toho totálně nechtělo, ale to je jasný no, ale hlavně proto, že mě už od rána šíleně bolí hlava..:P Takže se na to trochu mrknu v noci a na zbytek se vykašlu. No a tak jsem se dívala na seriál, jehož díly si už strašně dlouho stahuju. To mi sice od bolení hlavy moc nepomohlo, ale na učení bych se fakt už nezmohla. Ale předtím jsem byla na tumblru. Pak jsem se jenom chviličku před obědem dívala, ale po obědě asi celé odpoledne.. Jo, jsem závislák a jakej..:D Na školu totálně dlabu a je mi to úplně u pr*ele :P Už radši nic hroznýho nepíšu, protože teď mi asi z toho začalo zvonit v uchu :D Takže celý odpoledne jsem se dívala a teď večer jsem byla na tumblru♥ Tak to je vše. Zítra stihnu určitě jenom outfit, protože jedu zase do výtvarky a přijíždím až v šest. Mějte se! ;)littlings: untitled by nicole tierney. on Flickr.
fayet: Saturday Afternoon.

wildsoullife: ♥itsaustinjordan: Stunning Long Exposure Shots of Australian Star Trails | Bored Panda on We Heart It. http://weheartit.com/entry/51776421/via/PluckyJoe
nvvt: Golden Gate View from Fort Baker (by Na[V]eeN)

simplynorule: welcome spring (by ildikoneer)

photomelissa: Central Park + snow = perfect.

somethingvain: the bridge in the fog, san francisco’s golden gate bridge by paul pratt

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement