Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

♥♥14. 2. 2013♥♥

14. february 2013 at 21:00 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska už outfit nestihnu, tak jsem tu aspoň s deníčkem. Ta srdíčka jsou v nadpisu jenom tak, abych vůbec projevila něco, že je dneska ten Valentýn.. Slavíte ho nějak? Já zatím ne, nemám s kým a radši ani nechci vědět, jak a jestli vůbec bych ho slavila, kdybych nebyla sama.. Omg, to zní určitě strašně trapně no, ale dál tady tohle téma rozebírat nebudu :D
Tákže ke dnešku. Ráno mi bylo hodně špatně, ale taťka mě nenechal doma, jenom mi řekl, že jestli mi bude ve škole špatně, ať mu nebo mamce zavolám. Takže jsem šla do školy. Zeměpis byl hrůza, protože jsme psali test, na který jsem se totálně vys*ala a tak jsem spoléhala na to, že přede mnou bude sedět kámoška, která to umí a navíc má takový tahák, protože se z toho učila. Ale víte co ten debilní učitel udělal? Poslal mě do rohu do lavice. Minule tam byla kámoška, která tu dneska ale nebyla, pipka, kdyby tu byla, tak by tam šla ona, protože je v zeměpisu nejlepší :P ALE seděla jsem vedle velké mapy :D No, ale stejně jsem to podělala, protože jsem tam hodně věcí nemohla najít a navíc jsem musela dávat bacha, aby mě učitel neviděl :P Mamka mě zabije, ale co už. Pak byla čeština, tam jsme dělali nějaký blbiny a odevzdávali ten Máj, který si ode mě předtím kluci opsali pod slibem, že mě a kámošku nebudou do konce života koulovat, ale stejně to nedodrží..:D A o přestávce jsem zavolala mamce, protože mi bylo strašně blbě. Tak nakonec řekla, že pro mě taťka přijede. Musela jsem jít na něho čekat do kanceláře, protože to chtěla třídní. :P Asi tak za..čtvrt hodiny pro mě přijel taťka a odvezl domů. A pak jel zase do práce. Já jsem si nejdřív četla a pak jsem si zapla TV a počítač. V jedenáct jsem se na něco dívala v TV a jinak byla na PC. Ve dvanáct jsem poobědvala a pak zase byla na PC. Asi o půl třetí přišla sestra s kámškou, která mi donesla sešit na opsání. No, potom jsem se hodně dlouho dívala na TV. Ve čtyři přijel taťka a o půl šesté mamka. Člověk by si pomyslel, že vác už ten jeden den nechá doma, ale ne, prý jestli mi ráno nebude blbě, tak půjdu do školy..:P No a teď jsem byla zase na počítači. Zítra jestli půjdu do školy, tak toho asi moc nestihnu, ale jestli ne, tak bych možná napsala třeba to téma týdne.. Maybe. Mějte se! ;)


midnight-addiction: Kirby Cove Sunrise 1 by Joe Azure on Flickr.disminucion: (by Kent Shiraishi)

aquaticwonder: (by barely_legal)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 15. february 2013 at 19:45 | React

Tak ti ti přeji , ať ti je co nejdříve líp :D
S tím zeměpisem je mi to líto, ale to se stává :D

2 Ivett Ivett | Web | 15. february 2013 at 20:17 | React

[1]: Díky, už mi je ;)
Děkuji, no máš pravdu :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement