Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

amazing day.

16. february 2013 at 20:53 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska už nestihnu outfit, takže přidávám aspoň deníček.
Áno, dnes byl úžasný den. Až na nadávky od mamky, které jsou stejně každodenní, byl opravdu úžasný. Takže ráno jsem se probudila a uklíízela jsem. Nejdřív jsem v pokoji utřela prach a vysála a pak to samé udělala i v obýváku. Potom mamka chtěla, abych naškrábala brambory, takže jsem škrábala. Asi v jedenáct jsem šla konečně na počítač. Byla jsem na internetu a to asi jenom na blogu a na tumblru. Po obědě jsem tam byla zas. Na dvě hodiny jsme se se sestrou šly na takový kopec, kde jsme se měly setkat s kámoškama Marťou (blogerka Macík) a Zuzkou. Byly jsme bobovat a sáňkovat a řeknu vám prdel jak prase. :D Původně jsem neměla v plánu nic fotit ani natáčet, ale pak jsem si zaběhla domů pro mobil a my čtyři amatérky jsme natočily a nafotily amatérská vide a fotky, na které se můžete podívat TADY. Fakt to bylo super! Po hodině šly holky se sestrou k nim a já k nám domů. Doma jsem dala na chvilku do nabíječky mobil, převlíkla se a pak přišly holky i se sestrou. Já s Martinkou jsme měly jít fotit, takže jsme šly. A víte jak dlouho jsme byly venku? Dvě hodiny! A bylo to fakt super. I ♥ her! Nejenom to focení, ale prostě jsme si to fakt užily♥ :) Zítra vám sem dám naše "krásné" fotečky a taky vám k tomu něco povím, ale to se nechte překvapit. A pokud jste někteří u ní na blogu vyděli ty fotky, na moje se zítra klidně taky podívejte, protože mám trochu jiné. Takže fakt super. Asi tak o tři čtvrtě na pět jsme došly k nám domů. A tam jsme byly na počítači. Byly jsme na blogu, přihlásily jsme se do dvou giveway, chvilku na tumblru a dál už ani nevím co jsme dělaly. O tři čtvrtě na šest Marťa s její sestrou Zuzkou odešly a já jsem začala na Youtube nahrávat těch 9 videí. A maezitím jsem dávala fotky do toho článku. Videa byla nahraná za chvilku, protože jsou krátká. Potom jsem ještě byla na tumblru, a před chvilkuo jsem povečeřela a umyla se. Zítra bych pokud možno chtěla napsat to téma týdne, pak sem určitě dám ty fotky ze dneška, a doufám, že stihnu outfit, no a deníček určitě ;) Takže se mějte! ;)

0rient-express: Enduring the elements (by Veselin Malinov).

Melbourne
hannahfadedrose: College Court by Hannah Louise Curson on Flickr1wantchange: streets


noahsiano: 007 - Noah Siano

senerii: 雪道・a snowy way (By yukkbie)

milesend: Lieve Van den Bosch

mpdrolet: York Region Forest Mark Peter Drolet


s-t-o-k-e-n-s: The Path flickr.


totesyourmate: Bridal Veil - GIF

hellanne: 0000031 (by Melissa Lunar)

eveningstarr: Glade Creek Grist Mill in the Babcock State Park in West Virginia, US.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 17. february 2013 at 15:59 | React

Taky nerada uklízím :D Ty fotky jsou dobré, ale měli jste tam trošku málo sněhu né?

2 H. H. | Web | 17. february 2013 at 16:57 | React

Jé to se nedivím že sis den tak užila :) my jsme včéra malovali a předělávali můj pokoj :)  :D

3 Ivett Ivett | Web | 17. february 2013 at 17:02 | React

[1]: Tak to asi každý no :) jo, trochu málo, ale nám to nevadí :D

[2]: jo, a jsem za to ráda :) no, to by mě moc nebavilo :)

4 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 17. february 2013 at 23:37 | React

Vždycky si hrozně ráda prohlížím ty té fotky co sem dáváš :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement