Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Black&red outfit :)

22. february 2013 at 21:07 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Omlouvám se, ale dnes přes mýho zaracha stihnu už jenom ten outfit. Ale dneska už jsem tu byla trošku víc no, takže dobrý :D Ale moc jsem toho teda nestihla, co nadělám. Už se těším na prázdniny♥ Ale proč tu o tom vlastně píšu že? :) Outfit je černočervený + šedé tričko. Snad se líbí :) A jinak nevím kolik a ani jaké články byste tu přes víkend a přes prázdniny měli čekat, ale určitě víc. Jednu výhodu ten můj zarach měl - dneska když jsem nemohla na počítač, jsme si napsala všechny úkoly :D Takže aspoň budu mít přes prázdniny víc času no ;) Mějte se! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 23. february 2013 at 9:32 | React

Taky bych si měla napsat úkoly, ale nemám k tom,u důvod :D
Taky máme prázdniny, protože jsme nedaleko od sebe :D
outfit je krásný :D
P.S. Máš u mě na blogu něco důležitého. Tak se podívej :D

2 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 23. february 2013 at 11:42 | React

Ty kalhoty jsou úžasný ještě do nich mít takovou postavu ale 8-O

3 Ivett Ivett | Web | 23. february 2013 at 11:46 | React

[1]: já taky ne, ale tak teď už se budu muset jenom učit no :D
Jo, vím, super :)
Díky ;)
Kouknu ;)

[2]: taky myslím a souhlasím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement