Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

follow your dreams. ♥

2. february 2013 at 21:04 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Zase rychle tu mám deníček. Tak začnu :)
Ráno jsem se probudila, posnídala a uklízela si v pokoji. Utřela jsem prach a pak jsem vysála. Asi tak hoďku jsem byla na počítači. Okolo jedenácté přijela sestřenice Romča s mimčem Toničkou a sestřenice Peťa se skoro dvouletým Matýskem. Peťa mi skoro vždycky přiveze nějaký hromady oblečení ma ani dneska tomu nebylo jinak, takže mám další hromadu oblečení♥ A sestra taky trochu, ale té je většina věcí malých. Pak jsem šla na oběd, po obědě byla chviličku na PC a potom šla dolů k babičce, kde všichni byli. Se sestrou jsem si hráli s Matýskem. On úplně roztomille mluví♥ :) Pak jsem byla hcvilku v kuchyni a ani něvím co jsem dělala a asi ve tři už museli odjet. I s tetou. Tak jsem šla domů, stahovala díly jednoho seriálu a dívala se na ně. Něco jsem nenohla najít česky, tak jsem se na to dívala anglicky nebo i italsky :D V angličtině jsem celkem rozuměla, ale italsky abslotuně neumím, no ale řekla bych, že jsem to nějak pochopila :D A přitom jsem dělala takový vajíčko do PVPéček :P Pak jsme se dívala na ten seriál a asi v sedm jsewm už dělala něco na internetu. Už jsem to psala u minulýho článku, ale taky máte dneska pořád neděli? No já teda jo :D Mimochodem, dneska jsem se opravdu vážně rozhodla, že musím zhubnout. Takových řekněme.. až 10 kilo? :D Ne, fakt bych ráda něco zhubla :) No ale to vás stejně nezajímá :D Tak se mějte! ;)
famovs: Avatarvictorianfairytales: Sakura Mountain

red-weather: (by E||iot Michael Fairhurst)

artificiallandscapes: Fantasy Island III (2012)myprettyuniverse: Harvest Migration by Phil~Koch on Flickr.

myprettyuniverse: Forgotten by Phil~Koch on Flickr.


¨


crucium: Défilement … (by seb@stien B)

jeffrawr: Moscow, Anton Reponnent0rpe: … by cassandraa_

aquaticwonder: Darkened Cities


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lexi Lexi | Email | Web | 3. february 2013 at 11:50 | React

Koukat se na seriál Italsky? To bych nepochopila ;D
Mno mně se tááky líbí jak mluví mimča.. ♥ =)

2 Ivett Ivett | 3. february 2013 at 12:54 | React

[1]: Tak já taky ne, ale spíš podle toho co dělají se to celkem pochopí..:)
Jasně..♥ Milujem je :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement