Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Hodnocení pro Nina! :)

23. february 2013 at 12:14 | ♥Ivett♥ |  Hodnocení blogů..:)
Ahojky!
Včera se pod dlouhé době někdo přihlásil do hodnocení blogů. A tím někým je blogerka Nina. Takže děkuju a tady už hodnocení:

PŘEZDÍVKA: Nina
TÉMA BLOGU: The Vampire Diaries


PRVNÍ DOJEM:
Na blog jsem se dostala až dnes a můj první dojem? Musím říct, že jsem byla přímo ohromena designem v záhlaví a i v menu. Nejsem úplně obrovský fanoušek TVD, ale mám je ráda a často se na ně dívám. Prostě můj první dojem je opravdu velmi kladný.
HODNOTÍM: 10/10

DESIGN:
Design - jak jsem psala, je přímo úžasný. Pokud nebudu počítat meni, které je zvlášť, v záhlaví má fotky Niny Dobrev a má tam s ní takovou nádhernou koláž, dále tam má napsané základní info o čem je blog, což se hodí a celé to má sladěné do k sobě ladících barev. Takže plný počet bodů.
HODNOTÍM: 10/10


MENU:
Menu se mi líbí asi nejvíc. Tak za prvé je v něm pořádek a dá se v něm bez problémů vyznat, což je veliké plus. Má tam rozdělené info o blogu, různé rubriky, AFFS, a další věci. Dokonce tady má i návštěvní knihu a ten obrázek je nádherný♥ :) Takže tady určitě nemám co vytknout.
HODNOTÍM: 10/10


ČLÁNKY:
Články jsou ve většině případů přesně o tom, o čem mají být - o TVD a to zahrnuje různé fotky, videa, informace atd. Sem tam sem přibyde i deníček a nebo i nějaké další věci. Články jsou tedy na hvězdičku.
HODNOTÍM: 10/10


AKTIVITA:
Tak tady se nedá vytknout abslotuně nic. Co jsem se dívala, tak články přibývají každý den a za den min. jeden, ale bývá jich i víc. Což je super.
HODNOTÍM: 10/10


NÁVŠTĚVNOST:
Blog byl založen 21.7.2011 a návštěvnost je za tu dobu opravdu famózní. Posuďte sami:

TOPlist
Takže návštěvnosti stejně jako všem ostatním bodům se nedá nic vytknout.
HODNOTÍM: 10/10


CELKOVÉ HODNOCENÍ: 60/60, GRATULUJI!! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nina Nina | Web | 23. february 2013 at 15:49 | React

Jé,moc děkuju,jsem ráda,že se ti můj blog tak líbí :))

2 Ivett Ivett | Web | 23. february 2013 at 16:06 | React

[1]: Není zač ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement