Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i am original, don't copy me.

5. february 2013 at 21:08 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Yes, yes, yes, yes, yes... Áno, dneska mi hrabe. Nebo aspoň potom, co jsem v pokoji začla úplně šíleně ječet..:D Proč? Protože se mi po dlouhodobém usilovném snažení konečně něco podařilo.. Ale co, k tomu se dostanu na konci článku.. Ale jinak jako vždy pospéchám, takže trochu zrychlíme :) Ve škole to jakžtakž ušlo no. Nemám čas psát tu o každým předmětu, ale řekla bych, že nic nějak extra důležitýho se nestalo. Jenom jsem se v těláku snažila, když jsme tam zas dělali kraviny na té hrazdě a víte co mi řekla? Ať toho nechám, že to nemá cenu. Ale fakt jsem se snažila. Už jsem se to naučila neřešit, ale stejně vás to naštve :P A to byste měli ještě vidět moji matku, ta tělák řeší jak blbá, protože nechce, abych z něho měla trojku. Takže jí některý věci už ani neříkám :P Po škole jsem jela busem domů a doma se dívala na jeden díl seriálu, který mi včera sestra nahrála. A pak šel v TV další díl. Což znamená, že jsem se asi tak do.. čtyř až půl paté dívala na TV. A pak jsem se musela učit nějakou zas*anou fyziku. Newtonovy zákony a páku :P Nevím k čemu to bude. A ještě jsem se chtěla naučit část zeměpisu,protože ve čtvrtek budeme psát ze zeměpisu a z dějepisu, ale na to už jsem se vykašlala a zítra strávím asi celé odpoledne debilním učením :P Teď fakt závidím taťkovi, protože ten dostal dneska chřipku, takže je doma. Mamka mi řekla, ať si preventivně změřím teplotu a víte kolik jsem měla? 36, 9!! To je k nas*ání. Jeden člověk se tu šíleně usilovně snaží, aby onemocněl tak, že by musel zůstat doma, a jediný co z toho má je škrábání krku, který za pár dní přejde a slabá rýma, která se doufám hodně rozroste a druhý pro to neudělá absolutně nic a spíš chce být zdravý a nakonec má chřipku. Tohle mě teda fakt nas*alo :'( :D No ale zpět ke dnešku. Po učení jsem byla na internetu a teď ke konci článku se dostávám k těm úžasným zprávám. No, úžasná je spíš jenom jedna, ta asi už jenom druhá je vedlější :) Dnes je velmi velmi velmi významný den. A proč? Protože se mi, jak už jsem psala, po dlouhodobém usilovném snažení konečně podařilo stáhnout do mobilu Instagram!!!! Omg, já jsem tak strašně šťastná!! A taky jsem si založila We♥it. Dneska vám sem dám jenom odkazy do menu do "Contact", ale zítra ještě něco dodám do menu a dám vám sem ještě odkaz na Instagram, We♥it, Polyvore, Twitter a možná i Facebook, to ještě zvažuju :D Dneska bude asi jenom pár obrázků, protože strašně pospíchám. Tak se mějte! ;)


laekur: Brown County by Geoff Chen

capturedphotos: 8 Minutes of the Earth’s Rotation How I wish our planet’s movement was this apparent while staring at the night sky. It could probably make a lot more people realize just how tiny we are compared to this vast unexplored galaxy above our heads. This is a stack of 70 pictures with a 5 second exposure each at ISO 3200 and f/2.2. Photographed by: Paolo Nacpil

classicpanda: moonlight by mudpig on Flickr.

meowntain: Milky Way above the Himalaya (by Anton Jankovoy (www.jankovoy.com))

jamesnord: Iconic.

City of Angels at Dawn

letsbuildahome-fr: The Shard Architects: Renzo Piano Building Workshop Location: London, England, UK Photograph: Crusade.

lookforwardtomeet: The Flats by R.Price on Flickr.


randomactsofchaos: Jungfrau étoilée by Arafinwë on Flickr.


furples: Mark Adamson, Taken in New York

blanchibou: In Flight by Hyougushi on Flickr.

stored-snapshots: IMG_9784-2 by keegan.adriance on Flickr.

celebratories: amsterdam by kygp on Flickr.

adrifts: Millan Rible
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lexi Lexi | Email | Web | 6. february 2013 at 14:41 | React

My děláme v těláku taky na hrazdě a celkem mi to jde =)
Ty ses učila Newton zákon? To my na začátku roku O.o ;D
A prej že jenom pár obrázkůů.. :D Mně by to nebavilo dávat sem tolik obrázku, podle mě je 1 tak akorát.. Mno já se na ně stejně nedívám ;D

PS. Jsme Affs, tak taky prosím navštěvuj můj blog!!!

2 blogaboutfashionandmore blogaboutfashionandmore | 6. february 2013 at 14:56 | React

Taky děláme na hrazdě.

3 Macík Macík | 6. february 2013 at 16:58 | React

Njn co chceš stím tělákem dělat já už to neřeším nemá to cenu. Test u dějepisu píšeme až v pondělí učitelka přece není ve škole!!

4 Ivett Ivett | 6. february 2013 at 18:03 | React

[1]: Tak to se máš :) Já nevím, prostě se mi líbí, tak je sem nějak musím dát no :D
Já navštěvuji tvůj blog, ale nestihám to každý den. Nemám tolik času, ale stíhám jen několirkát týdně :)

[2]: jj, hrůza :P

[3]: Já taky ne..:P Jo, dneska jsem si to uvědomila :)

5 Naty Naty | Web | 6. february 2013 at 18:53 | React

no jo.. Newtonův zákon.. jsem v 8. třídě a už si skoro nic nepamauju ;))

6 Ivett Ivett | 6. february 2013 at 19:21 | React

[5]: jo, taky di říkám, že si z toho nebudu stejně nic pamatovat..:P

7 Jacqueline Jacqueline | Web | 6. february 2013 at 19:33 | React

to já tělák neřeším:DD
aa newtonovy zákony,tak ty si vůbec nepamatuju:DD
instagram bych hrozně chtěla,ale nemám androida:/

8 Ivett Ivett | 6. february 2013 at 20:04 | React

[7]: Já už teď taky ne :) Jo, jak říkám, k čemu to bude :D Tak to je škoda :/ Třeba jednou v brzké budoucnosti mít budeš :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement