Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i want a ticket to anywhere.

15. february 2013 at 21:12 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska zase pospíchám, ale ani netušíte jak moc, takže fakt rychle..:) Ten nadpis je jenom tak, protože už nevím co sem psát, ale je i pravdivý..:)
Dneska jsem teda, jak už jsem psala, nakonec do školy šla, jenom mě trochu bolela hlava, ale jinak dobrý, takže to bylo asi jenom něco jednodenního :P Všechny předměty sem psát nebudu, to by bylo na dlouho, ale v ájině mě zkoušela (bylo to za jedna, jak jinak :D) a na konci hodiny jsme do tělocvičny odnášeli židle, protože je dneska ve škole večírek, v přírazu jsme se vyhli testu, kterej jsem neuměla, protože učitelka byla nemocná, takže jsme se dívali na film a jinak nic zajímavýho. Po škole jsme s kámoškou (blogerka Macík) čekaly na autobus a kluci nás úplně příšerně zkoulovali :P Bály jsme se, že nás řidič vyhodí z autobusu, protože už to jednou málem udělal, ale dobrý. Tak jsem došla domů a dívala se na TV. Víte co jsem si dneska uvědomila? I need shopping very much :D Ne, ale fakt, straaaaašně dlouho jsem nebyla nakupvat. Sice mi to trochu vynahrazuje sestřenice, protože mi vozí hromady oblečení, ale stejně.. A řekla jsem si, že přes jarní prázdniny si zkusím udělat nějaký Wishlist. A samozřejmě ho sem dám ;) Tak pokračujeme, o půl čtvrté jsem se sestrou šla do flétny, kde nám učitelka konečně dovezla vysvědčení. Tak jako to není nic zajímavýho, je to jenom z kroužku, ale stejně člověka poteší, když má někde samý jedničky..:D Přišly jsme asi v pět a mamka se mnou asi tak do šesti musela probírat tu zas*anou školu :P Nemusela, ale chtěla. OMG!! Pak jsem šla konečně na počítač, chvilku jsem něco dělala na internetu a pak se dívala na seriál. Asi v sedm jsem šla dolů k dědovi ohřát jídlo a mezitím jsem si jenom tak četla u stolu. A byla jsem úplně soustředěná do čtení, takže jsem okolí nevnímala a najednou jenom v kuchyni vyhodily pojistky, protože tam blbnou světla. Ale ještě k tomu to udělalo prostě takovej hlasitej zvůk. A já jsem myslela, že to byla moje smrt..:D Protože vás to fakt vyleká , když jste soustředění do čtení :D No, a teď jsem povečeřela, umyla se a absloutně nestíhám :P Zítra chceme jít s kámoškama a se sestrou bobovat, jestli bude sníh a pak ještě s kámoškou fotit. A ráno mi mamka nakázala, že budu uklízet a uklízet, pomáhat vařit a všechno možný, a teprvě až bude všechno co mi řekne hotový, budu si moct zapnout počítač. Čehož se asi nedočkám :P No, to je jedno. Pro blog to znamená, že asi stihnu outfit, deníček a jestli z toho nesejde, tak ty fotky. Možná, nebo možná až v neděli. Ale v neděli bych chtěla napsat i to téma týdne. Takže uvidíme :)
Omlouvám se za tento veledlouhý článek, doufám, že si ho někdo přečte :D Na to, že strašně pospíchám, jsem se do toho fakt dala :D Tak už končím, nebo to bude ještě dvakrát tak dlouhý :) Mějte se! ;)


sundefined: Warm lights (by alexrkv)tropicalism: Mighty fall by Sankar Salvady on Flickr.darkface: D372 (by Winkelkanu)

allthingseurope: Zakopane, Poland (by val.shevchenko)gold-hair-green-eyes: Big Ben.chrisozer: Manhattan Bridge, January 2013

chrisozer: Brooklyn Bridge, January 2013


0rient-express: Rauðfeldsgjá (by .::Tomz::.).

stored-snapshots: ektar100-6 by Roman on flickr on Flickr.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 16. february 2013 at 8:51 | React

Já tolik naprahnu po nakupování šak mě znáš!

2 Anny Anny | Email | Web | 16. february 2013 at 9:44 | React

Ty pospícháš a píšeš tady kilometrový články :D
Většinu informací jsem si přečetla už i u Macíka :D
JÁ po nakupování nějak netoužím, mě to moc nebere :D

3 graficky-kurz graficky-kurz | Web | 16. february 2013 at 10:31 | React

Ahojky, napsala jsi mi špatný email. Seznam mi ho nechce vzít. Ahojky.

4 Ivett Ivett | Web | 16. february 2013 at 15:16 | React

[1]: jn..:)

[2]: jo, já vím :D jsem nějaká miglá :)
jo, všimla jsme si, že o tom taky psala ;)
Já ho zas miluju, ale tak každej je nějakej :)

[3]: zkontrolovala jsem ho, a byl dobrý..o.O tak nevím ?/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement