Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

life is about moments.

3. february 2013 at 20:22 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska mám trochu víc času, ale stejně chci článek urychlit, protože toho musím ještě hodně stihnout :)
Ráno jawm chtěla jít do kostela, protože jsem už celkem dlouho nebyla, ale tak strašně mě bolelo v krku,m že jsem se na to nakonec vykašlala. Smůla je, že zítra musím do školy. Tak doufám, že ráno mi bude tak hrozně, že se z toho zblázním a nepůjdu do školy :D No, takže jsem posnídala, oblíkla se a psala nějaký debilní zas*aný úkoly. Do češtiny, bylo toho fakt požehnaně. Do češtiny, do slohu a pak jsem si ještě musela napsat a naučit se takovou slohovku, protože my to máme tak, že u nás ve slohu vždycky někdo povídá o nějakém tématu. Já jsem povídala minule o naší zahradě a měla jsem to úplně normální a ta kráva mi řekla, že buď za tři nebo příště znovu. Tak to nakonec zkouším znovu, nechci zbytečnou trojku :P Po úkolech a učení (doufám, že jsem se neměla naučit ještě něco jinýho :P) jsem si zapla počítač. Chvilku jsem dělala ani nevím co na internetu a pak jsem se zase dívala na ten seriál, o kterým jsem tu psala včera a stahovala další díly. Na to jsem se dívala hodně dlouho. A přitom jsem nejdřív ještě upravovala to debilní vajíčko do PVPéček a pak se jenom dívala. V podstatě celé odpoledne. Asi tak v šest jsem šla tak na hoďku k babičce. Pak jsem přišla, povečřeřela, umyla se a teď se zaobírám mylšenkou, proč chodím do té zas*ané školy, strašně se tam neštěším a zjišťuju, co ještě potřebuju udělat :D Já tak nenávidím pondělky!!! Vždycky trčím v Holešově až do šesti hodin. :P No, ale co nadělám. Tak se mějte! ;)
syktris: In Hearts Wake | Lorely (The Lovers) i’ll wait until unified uploads the official vid for better quality, to make more gifs


discrepancies: MISTY DREAMS… by Weirena on Flickr.

lucid1ty: Forest Sunrise, Mannheim, Germany Lucid1ty


laekur: by Sam Yaooamo-los-coches: That Same Other World by *LarsVanDeGoor

fantasia: watching this for 8 mins ..

show-me-something-pretty: xmelalovebugx: Best tattoo I’ve seen by far. this is so beautiful


ethertune: By Shohei Katsuki

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 4. february 2013 at 18:50 | React

Moc pěkné obrázky :)

2 Ivett Ivett | 4. february 2013 at 19:33 | React

[1]: Díky :)

3 best-shows best-shows | Web | 4. february 2013 at 20:52 | React

Ahoj, miluješ seriály? Omlouvám se, že nepíši k tématu, ale na mém blogu probíhá konkurz na adminy. Takže pokud by měl/a zajám, mrkni na to :) Jinak to prosím ignoruj. Děkuji a krásný tý(den) přeji ;)

4 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 5. february 2013 at 23:19 | React

Pizza mám ráád pizzu :D sakra Karle :D Joey [:tired:]

5 Ivett Ivett | 6. february 2013 at 18:09 | React

[4]: :D jj :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement