Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

♥lovely spring holiday♥

25. february 2013 at 21:15 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Áno, lovely holidays. No, mám sice prázdniny, ale to bohužel nic nemění na faktu, že dnes jako vždycky nestíhám.. Ale dneska si za to můžu zčásti sama. Byla jsem asi tři čtvrtě hodiny ve vaně :DD
Ráno jsem se chtěla vzbudit co nejdřív. A taky že jo. Okolo jedné v noci jsem se zničehonic probudila :D Četla jsem si a asi tak o... půl třetí (?) jsem zase usnula. A pak jsem se vzbudila okolo šesté. A dívala jsem se na TV. No a pak jsem si zapla počítač a byla na něm. V devět jsem šla do obchodu nakoupit normální věci jako chleba, rohlíky atd. A zase jsem si koupila Bravo girl. No a pak jsem doma zase byla na PC. Ve dvanáct jsem si šla ohřát oběd a pak jsme ho se sestrou doma jedly u televize. Tak konečně mám čas podívat se na Will a Grace.. Zbožňuju ten seriál, díváte se na něj někdo? Celkem sranda :D A pak jsem zase byla na PC. Asi o půl třetí přijeli naši a něco po třetí jsme jeli lyžovat. Nebylo to zas tak hrozný, ale dvakrát jsem hodila držku, protože jsem zakopla o sníh. Ale to protože tam byly takový ty hromady. Jinak v pohodě. Přijeli jsme asi o půl sedmé a od té doby vůbec nestíhám. A dneska tu výjimečně nebude ani jeden obrázek, protože taťka už na mě řve, ať vypnu PC a ať jdeme spát. Toť moje rodina :D Mějte se! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 25. february 2013 at 21:23 | React

:) taky se mi nekdy nechce vstavat

2 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 26. february 2013 at 12:26 | React

No jo aspoň je sranda když hodíš úsměv do sněhu :-D

3 Ivett Ivett | Web | 26. february 2013 at 13:14 | React

[1]: no, mě se práveže chce :D

[2]: jo jo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement