Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Memories..

17. february 2013 at 19:33 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)

Ahoj!

Tak jsem tu s tím slibovaným tématem týdne. Jsou to "vzpomínky", ale anglické "memories" se mi líbí víc, takže jsem ho použila do nadpiu :)

Jsem vážně ráda za to, že nám lidská paměť dovoluje uchovat si v ní veškeré vzpomínky. Na některé si třbea vůbec napamatujeme, ale jsou tam uložené, jen pro nás nejsou tak důležité, abychom si na ně vůbec vzpomněli. Některé jsou smutné, jiné veselé, některé směšné, jiné vážné atd., ale všechny jsou nějakým způsobem důležité. Já mám jako každý člověk spoustu odlišných vzpomínek. Zkusím vybrat některé, které pro mě byly důležité a nebo prostě pro mě moc znamenají.

Tak určitě nejlepší a nejdůležitější ani ne tak vzpomínkou, jako spíš faktem je, že jsem ve svém životě našla někoho, kdo pro mě strašně moc znamená, bez kterého bych si už nedokázala ani představit život, který mi vždy pomůže, rozveselí mě a našla bych určitě ještě milion dalších věcí. Kdo to je? Ten nejlepší člověk na světě - my best friend forever Marťa. Tohle je přímo pro tebe, pokud to čteš: "Jsem moc ráda, že existuješ, a že jsi tu pro mě vždy byla, jsi a doufám, že i budeš". Asi to zní blbě, ale fakt jsem jí za to vděčná :)

Další vzpomínky asi směřují na mou rodinu. Musím se přiznat, že fakt nemám ráda své rodiče. Nedokážu napsat přesně ten důvod, ale pokaždé když vidím rodiče někoho jiného, nebo když o nich třeba píšou a tak, většinou jim závidím. Ale i tak je doufám, že aspoň polovina vzpomínek na rodiče dobrých. Z mé rodiny mám jinak ráda spoustu dalších členů, tak je sem teda napíšu: sestra, babička, děda, teta, obě sestřenice, malý Matýsek a ještě menší Tonička. Mám samozřejmě ráda všechny, ale s těmito je mi vždy nejlíp a vždycky za nimi ráda přijdu. Je sice pravda, že sestra mě celkem štve, ale fakt ji mám ráda :)

Hm, a pak už jsou asi takové méně důležité vzpomínky, které pro mě byly asi důležité jen v určitý okamžik - když se mi narodila sestra, když jsem si zlomila klíční kost, když jsem se naučila jezdit na kole, když jsem nenáviděla bruslení na ledě, a pak jsem se to naučila, když jsem se naučila bruslit na kolečkových bruslích (což bylo až v osmi letech :D), když jsem šla poprvé do školy, když jsem šla k prvnímu přijímání, když jsem jela poprvé a prozatím naposledy k moři (ale v budoucnosti určitě pojedu :)), když jsem se zamilovala ve školce do jednoho kluka, kterýho teď nenávidím, když jsem našla obrovskou zálibu v knížkách a ve psaní a určitě bych našla ještě další takové věci. Život je prostě o vzpomínkách a vzpomínání.

V angličtině jsem našla pár takových pravd o vzpomínkách, tak jsem napíšu pár, které se mi líbily nejvíc: "Memories never die.", "Life is about memories." (ale tu jsem nenašla, tu jsem si napsala sama :)), "People change, memories don't", Things end. But memories last forever.", "Thank you for the memories", "Memories hurt", "You were a dream. Then a reality. Now a memory.", "I miss the memories we had."... Je jich hodně a bylo jich ještě víc, ale to bych ještě o hodně prodloužila tento článek :)

Dlouho jsem přemýšlela, jestli následující věc udělám nebo ne, ale nakonec jsem se rozhodla, že jo. Stejně jako Macík, vám sem dám pár fotek, když jsem byla malá (asi zároveň ještě s několika členy rodiny..možná, ale se sestrou určitě :)), protože to se vzpomínkami taky souvisí. Takže příjemnou zábavu, více fotek je po klknutí na "Whole article".

P.S.: V následujících fotkách se dokonale ztrapním, ale chtěla bych, abyste to brali jen jako srandu :D A je jich celkem dost, ale aspoň budete mít víc zábavy no :D

Naše albumy

OMG! :DD (vlevo já, vpravo sestra)

Panebože..:D

To byl asi sestřin dort :)

Další trapná fotka..:P

zleva -->já, sestra, kamarádka.. o můj Bože :D

Původně tam byli i mamka a taťka, ale ty jsem radši vystřihla, protože by mě mamka minimálně zabila :D

já, sestra, kamarádka :)

tuhle fotku jsem sem prostě musela dát :D jinak, je to sestra :)

já s babičkou :)

Hrůza, ale pořád lepší, než ty fotky, který jsem našla a kde jsem byla nahá nebo když jsem se koupala..:DD

jžš..:DD

vychlámanec :DD

Veselé Vánoce ! :)

omfg..:D áno, už od malička jsem strašně nenasytná :D

...radši nekomentvoat :D

já a náš už bohužel zesnulý pejsek Ben..:'(

Tak z téhle fotky nemůžu :DD

já a Marťa

já a sestra :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sajlyn Sajlyn | Web | 17. february 2013 at 20:34 | React

pekné fotky :) a článok ma tiež zaujal :)))

2 Ivett Ivett | Web | 17. february 2013 at 20:43 | React

[1]: Díky moc :)

3 Macík Macík | 18. february 2013 at 6:14 | React

Já tě ve škole zabiju tamtu fotku se mnou s tu neměla dávat bože můj! O_O

4 Paice Paice | Email | Web | 18. february 2013 at 16:53 | React

jéé to je pěkné album :) my máme taky plno fotek :)

5 Dorota Sklenářová Dorota Sklenářová | Web | 18. february 2013 at 19:04 | React

psycho :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

6 Jacqueline Jacqueline | Web | 18. february 2013 at 19:06 | React

jee hezký fotky,když na to tak koukám tak se mi zdá že mám úplně podobný fotky jaký máš ty,třeba jak slavíš 1 rok v těch červených šatičkách,já taky když jsem slavila 1 narozky sem měla červený šaty a nějak podobně seděla na židli s dortem:DD

7 Ivett Ivett | Web | 18. february 2013 at 19:15 | React

[3]: náhodou..sexy Marťo :D

[4]: díky..:) jo to věřím ;)

8 Ivett Ivett | Web | 18. february 2013 at 20:04 | React

[6]: :D díky, a to je fajn :D

9 Ivett Ivett | Web | 18. february 2013 at 20:06 | React

[5]:  áno, vím :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement