Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

never give up.

24. february 2013 at 21:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Pokusím se tohle trochu uspíšit.
Takže o dnešku. Ráno jsem chtěla jít do kostela, ale moc se mi nechtělo, tak jsem nakonec zůstala doma. Dneska tam šli výjimečně všichni (sestra, babička, mamka, taťka), takže jsem byla doma sama. Chtěla jsem být na internetu a přitom si lakovat nehty, protože už mi to mamka konečně povolila, ale nešel mi internet, takže jsem se dívala na film a lakovala si nehty (na svítivě oranžovou). Něco po deváté už internet zase šel, takže jsem byla na tumblru a na blogu. Ale neměla jsme moc času. O půl desáté všichni přišli a já jsem pořád byla na internetu..Hlavně na tumblru. Pak (nevím v kolik) mi kámoška řekla, jestli nejdu volat na Skype, tak jsme volaly a pak ještě s jednou kámoškou. Volaly jsme tak hoďku a pak už jsem musela jít na oběd. Po obědě už jsme byla jenom chviličku na tumblru a pak už jsem se oblíkala a tak a o půl jedné jsme jeli pro tu kamarádku Aničku. Ale nejdřív jsme se ještě stavili za babičkou, protože tam moc často nejezdíme. Byli jsem tam tak skoro hoďku a pak jsme jeli pro tu Aničku. Jeli jsme teda do Zlína do té Galaxie. Jak jsem psala, je to tam spíš..pro děti, ale tak vyblbly jsme se no :D A koupily jsme si medovník♥ :) Byly jsme tam dvě hodiny. Ke konci už mě to tam moc nebavilo, takže jsem fotila.. A natáčela :D Asi o půl paté už jsme z tama odjeli a jeli jsme na Čepkov. Stihli jsme jít jenom do jednoho obchodu, a to do Takka, protože jsme zas nechtěli být nějak pozdě doma, ale stejně jsem si toho koupila dost a někdy příště si uděláme větší nákupy ;) A co jsem si koupila se dozvíte zítra ;) No a pak jsme jenom zavezli Aničku domů a jeli jsem my domů. A od té doby jsem převážně na PC.
Takže, jak jsem psala v minulém článku, napíšu tady, co byste tu měli čekat zítra a předběžně co přes týden, prtoože mám prázdniny, takže toho bude víc. Takže zítra tady dám jedno hodnocení blogu, pak tu bude článek o dnešním nakupování, outfit a deníček. Víc asi nestihnu, protože bychom měli jet zítra lyžovat :P A přes týden tady plánuju samozřejmě outfity, deníčky a jinak nějaké recenze na filmy (podle toho kolik jich zkouknu, dneska jsem shlédla jeden úžasnej, tak na ten určitě bude, ale dál uvidíme), nějaké recenze na kosmetiku a možná i na nějakou tu knížku. Pak by se to mělo objevit asi i pár videí (no jedno určitě), protože už ámme nabitý foťák. A pak asi ještě jedno menší překvpaneí, ale nic velkýho, ale stejně se nehctě překvapit ;) A ještě tu možná bude téma týdne, jestli bude nějaký dobrý. A jinak chci přčes týden nějak změnit dess, ale nic velkýho, ještě to trochu promyslím ;) Mějte se! ;)


c4lmdown: (by katya mamadjanian)


euph0riie: light leaks over city lights.


auceans: view from the arc de triomphe by animal at heart on Flickr.
aquaticwonder: Different Views

disminucion: (Cherry Blossoms)

c4lmdown: (by marin.tomic)

autumnrainfall: Raven’s Garden by larsvandegoor.com on Flickr.

p1r0: Some more trees on Flickr.
vurtual: Golden Gate (by J A M U S)


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 25. february 2013 at 11:18 | React

koukam ze mas furt co delat :)
na mem blogu je giveway o super ceny http://page-village-girl.blog.cz/1302/soutez-giveway-6

2 Ivett Ivett | Web | 25. february 2013 at 12:56 | React

[1]: to jo :)
Viděla jsem a hodlám se přhlásit (jako vždy) ;)

3 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 26. february 2013 at 12:31 | React

Váu ta fotka s tim letadlem je fakt krásná a ty animky přírody :-)

4 Ivett Ivett | Web | 26. february 2013 at 13:17 | React

[3]: jj taky myslím, díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement