Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Photos from Instagram :)♥

8. february 2013 at 18:55 | ♥Ivett♥ |  Photographs ;)
Ahoj!
Jsem tu dnes s prvním ze 3 zatím plánovaných článků. A tím prvním jsou fotky z Instaramu. Mám tu odkaz, ale musím je ještě všechny upravit, protože některý nejdou zobrazit nebo tak a jedním z nich je i Instagram. A další věc je, že vím, že ne všichni máte možnost stáhnout si Instagram, takže jsem se rozhodla podělit se s téměř všemi fotkami s vámi tady na blogu. Píšu téměř, protože tu dvě raději vynechám. Na jedné je kámoška, která mi fakt zakázala dávat to na blog a na druhé druhá kámoška, které se nejdřív radši zeptám..:D Ale není to nějak fotka, že by tam byl vidět obličej (u té druhé). A pět, u kterých vám to napíšu, nejsou moje, jinak všechny jsou. Tři jsou z Bluetooth a jen tak z nudy jsem je upravila, jedna je co už byla v mobilu a poslední z tumblru. Takže tady jsou a pro více klik na "Whole article".

Zeměpis..Hate :/


wtf?! :D


Trochu rozmazané no.. :) My lovely books :)

fuck you.

Morčičák..:)

Bandana..:)

¨
Trochu upravený Palyboy z Bluetoothčka.

Spognebob taky z Bluetoothčka.

A rybičky z Bluetoothčka.

Moje středeční svačina ve škole - kobliha♥ :)

Ve středu v buse :)

Středeční jogurt ♥

Ovladač :D

Okno u ségry v pokoji

Obal na mobil :)

Moje rádio, které je u ségry v pokoji

Hvězdy a nevím co ještě u sestry na stropě [jo, já je mám taky]

Když jsem se ve středu v jedenáct v noci učila zeměpis :D

Můj sexy prstýnek :D

Rozmazaná srdíčka..:)

Z tumblru :)

Upravená fotka, kterou už jsem měla v mobilu :)

Moje pití včera ve škole

Moje žákovská :)

Moje úžasné náušničky od D. :)

Včerejší jogurt stracciatela :)

Včera u babičky :)

Mňamí :) [taky u babičky :)]

Další dobrota u babičky♥ :)

Lustr u babičky

Sestřina ruka :)

Moje dveře

Bravo girl :)

Krabička Fidorka od tety :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ell Ell | Web | 8. february 2013 at 20:21 | React

Pěkný fotky :)

2 Ivett Ivett | 8. february 2013 at 20:29 | React

[1]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement