Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

sometimes the eyes can say more than the mouth.

23. february 2013 at 21:05 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Doufám, že se oba dnešní články, které jsem dnes napsala naposledy (wishlist a deníček) publikují, protože mi pořád trochu blbne blog :P Třeba Wishlist a ještě jeden článek jsou zatím vidět jen v archivu článků. No to je jedno, pospíchám.
Takže ráno jsem vstala asi o půl deváté a posnídala. Pak jsem si ještě lehla, protože se mi motala hlava a pak jsem se zase nemohla vymotat z postele :D No, nakonec jsem se vyhrabala a uklízela. Utřela jsme prach v pokoji a v obýcáku, vysala v pokoji a v oýváku a umyla vanu a umyvadlo. Pak jsem byla chvilku na počítači. Po obědě jsme musela jít dolů za babičkou a za dědou a přijel tam i bratranec. Tak jsem tam byla a asi ve dvě jsem šla domů. Doma jsem posvačila a pak byla na PC. Ale potom přišla mamka a řekla, že tam potřebuje být, takže jsem se šla dívat na TV. Po dlouhé době jsem s epodívala na Simpsonovy a pak jsme tak přepínala programy. Mamka tam byla hodinu a půl! Takže jsem tam šla až nějak... o půl paté? A rychle jsem začala dělat ten Wishlist, který jsem nakonec dělala dvě hodiny! Minimálně. A teď jsem si všimla, že jsem v článku zapomněla tučeně zvýraznit ty body (1. bla bla bla, 2. bla bla bla atd.). Ku*va. Tak snad nevadí. Na můj wishlist se můežete podívat TADY. A po tom článku jsme se šla umýt, teď tu byla sestra a teď jako vždcyky do pr*ele nestíhám :P Jinak zítra pojedeme já, sestra, mamka a asi i taťka pro kamarádku Aničku a pojedeme s ní do Zlína do Galaxie. Teda, ne že bych se tam kdo-ví-jak těšila, protože mi to přijde takový.. moc dětský, ale tak aspoň se vyblbneme no. A taky po dlouhé době uvidím Aničku. Sestra ji vídává každý úterý v tančení, ale já ne, takž to bude fajn. Sice je o dva roky mladší než já, ale to je jedno, je s ní sranda a je bezva ;) A pak pojedem eještě na Čepkov nakupovat a možná do Zlatýho jabka, ale to spíš ne. Takže to je vše. Mějte se! ;)

rjdope: r2—d2: Coyote Hug

ant0rm: Quote by ant0rm
inspirationalkisses: All that Mumbles by =Oer-Wout


kvntrn: Matthew Coleman

kvntrn: Ieve Holthausen
diamondb0y:
ant0rm: sine—cura: sine—cura Photography. Tower Bridge, London, 2012. http://sine—cura.tumblr.com

deadlinessawakes: The Story So Far :)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Email | Web | 24. february 2013 at 14:29 | React

Tak si to užijte. Ve Zlatým jabku i na čepkově jsme byla, ale v tom Galaxy nee, ale docela bych tam jela, třeba se sestřenkou, která je malá .D
Wishlist se ti povedl, možná si ho udělám taky :D

2 H. H. | Web | 24. february 2013 at 17:46 | React

Doufám, že sis to s Aničkou užila! :) Wow ten wishlist je užasný! :)

3 Ivett Ivett | Web | 24. february 2013 at 19:12 | React

[1]: Taky bych tam ráda zajela :)
Díky, jo udělej ;)

[2]: Jo, to užila :) A díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement