Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

sorry.

27. february 2013 at 20:21 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Teď se chci jen v rychlosti omluvit, že tu dnes nebude článek. On by tu byl, jenomže mě se teď zase podělal ten debilní blog.cz a celý se mi to vymazalo.. Už to znovu psát nehodlám. Takže sem jenom napíšu, že jsem dneska vůbec nestíhala. Zítra jedeme lyžovat, ale doufáím, že sem stihnu dát to video, pak si možná pohraju a upravím ještě jedno video (možná), dál outfit a deníček, víc nestihnu, protože se budu muset učit. V pátek sem snad stihnu dát konečně tu recenzi na film a přes víkend snad na nějakou kosmetiku. Takže se omlouvám, ale já bych vás aspoň bez jednoho článku nenechala :) Mějte se aspoň vy fajn! ;)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 28. february 2013 at 7:34 | React

V pohodě já se všechno asi naučím přes víkend a týden:)

2 Anny Anny | Email | Web | 28. february 2013 at 8:01 | React

V pohodě, já dneska taky nějak moc nestíhám, takže jsem docela ráda, že nemusím číst nějaký tvé kilometrové články :D

3 Ivett Ivett | Web | 28. february 2013 at 8:51 | React

[1]: Tak tebe do toho nenutí mamka :P

[2]: :D tak fajn

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement