Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

thank you for the memories.

7. february 2013 at 21:02 | ♥Ivett♥
Ahojky!
Tak nakonec jsem tu fakt jenom v rychlosti s deníčkem. Ve škole to bylo celkem ok. Místo zeměpisu jsme byli v počíačích, protože jsme zeměpis měli až pátou hodfinu místo dějepisu. Ale stejně to bylo na nic, protože ty školní PC jsou tak strašně zasekaný, že je to napos*ání. Já bych řekla, že když s k nějakýmu třeba vždycky jinýmu počítači sednu já, tak je vždycky zasekanej jak..prase :P Tu pátou hodinu jsme psali test a učitel nás chtěl na něj nějak debilně rozházet, takže kámoška a spolužák seděli každej v rhu v lavici a další dvě kámošky (s jednou jsem seděla :)) poslal ven ne schody..:D Závidím :/ :) No a jinak to celkem ušlo, kromě plavání samozřejmě, ale toho vás ušetřím :) Po škole jsem zase jela busem domů a dma jsem se do půl čtvrté dívala na TV a o půl čtvrté šla do flétny. Přišla jsem tak po půl paté, chvilku byla na počítači a pak šla za babičkou. Zítra jede do nemocnice asi na 14 dní, vždycky tam takhle nějak jezdívá jenom na takový zdravotní pobyt. Asi tak za hoďku jsem šla domů a zase byla na PC. Měla jsem se ještě učit přárodopis, ale totálně jsem se na to vys*ala, takže se na to zase jako včera se zeměpisem podívám a trochu naučím v jedenáct v noci :D A teď před chhvilkou jsem šla ještě za babičkou, protože na zítra do výtvarky potřebujeme luštěniny a těstoviny, tak jsem si trochu odsypala. A teď se doufám ještě stihnu podívat na nějaký film..:) Tak se mějte a zítra asi 2 nebo 3 články ;) Mějte se! :)


c4lmdown: (by comb over beard)
graduxtion: untitled by IAN . on Flickr.


mason-jars: Ghosts of the Sky by Brett Plank on Flickr.

manolescent: Foggy time in Paris by Visualtricks


shahkashani: Dark Night

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 8. february 2013 at 9:13 | React

Chichi na chodbě to bylo super!:))

2 Timi Timi | Web | 8. february 2013 at 10:38 | React

Ahoj.
Všimli sme si, že nám nepíšeš komentáre. Chceme sa preto uistiť, či to neni preto, že nevieš kam máš písať komentáre (BTW do Chatu na ľavej strane). Pokiaľ však nemáš čas alebo niečo iné. V pohode, len nám to napíš.
Ďakujeme :)

3 Lexi Lexi | Email | Web | 8. february 2013 at 13:52 | React

Já chci být taky v compech místo zemáku!!
My máme new compy ve škole ;D
Já se nechci taaky učit ;D

4 Anny Anny | Email | Web | 8. february 2013 at 16:11 | React

Jo kompy ve škole jsou moc pomalý. Nedokážu si představit jak na něm budeme psát závěrečný testy :D

5 Ivett Ivett | 8. february 2013 at 16:23 | React

[1]: Věřím :D

[2]: Jasně, napíšu ;)

[3]: Chichi :D Se máte :)

[4]: No, my zatím žádný závěrečný testy nepíšem, ale taky si to neumím předatavit, jestli je tam někdy budeme psát :D

6 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 8. february 2013 at 19:43 | React

[<font><font>5 </font></font>] Asi tomu Vašemu slangu nerozumím :-P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement