Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Videa + fotky ze sáňkování a bobování :) (amatérské)

16. february 2013 at 19:07 | ♥Ivett♥ |  Videa..:)♥
Ahojky!
Dneska jsem měla vážně skvělý den. Ale o tom víc až v deníčku ;) Ve dvě hodiny jsem s kámoškou, sestrou a její kámoškou (a sestrou mojí kámošky). Pro informaci, ta moje kámoška je blogerka Macík. A nejdřív jsem neměla v plábu cokoli fotit nebo natáčet, ale pak jsem si zašla domů pro mobil a natočila pár totálně amatérských videí a nafotila nějaké fotky. Jen chci říct, abyste tady nepsali, jaký jsme v těch videích pipiny, je to fakt jenom amatérské a pro srandu, nic víc. Takže snad to tak pochopíte a zasmějete se nám blblečkům..:D Více fotek a videí kliknutím na "Whole article".

P.S.: Kdyby vám nešla videa spustit, dávám k nim i odkazy ;)

Kdyby někdo nevěděl, tahle trapka jsem já :P


wtf?! :D

(hrůza :P) zleva --> Kámoščina sestra Zuzka, kámoška Marťa (blogerka Macík), já, sestra Lenka

moje trapná sestra Leňa -.-

Kámoščina sestra Zuzka :)

Kámoška Marťa (blogerka Macík) :)

Moje trapná maličkost :P

zleva --> já, Zuzka, Marťa (sestra se už nechtěla fotit, takže nás vyfotila ona :))

A tady už naše trapná amatérská videa. Je jich devět, takže příjemnou zábavu :)

Video ze sáňkování 01


Video ze sáňkování 02


Video ze sáňkování 03

Video ze sáňkování 04


Video ze sáňkování 05


Video ze sáňkování 06


Video ze sáňkování 07


Video ze sáňkování 08


Video ze sáňkování 09 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 17. february 2013 at 10:14 | React

Nejvíc jak tam hodíš držku! :DD

2 Ivett Ivett | Web | 17. february 2013 at 11:26 | React

[1]: :DD jo, a ještě to předposlední s tebou :D

3 Lexi Lexi | Email | Web | 17. february 2013 at 11:46 | React

To je božské!! Určo ste si užili =)

4 Romi Romi | Web | 17. february 2013 at 12:21 | React

to jste si pekně užili

5 Ivett Ivett | Web | 17. february 2013 at 13:10 | React

[3]: Díky..:D jo, to jo :D

[4]: jojo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement